Ceļojumā pēc laimes! NEW!

Vispārīga informācija

Indra – Andrupene

Izbraukšana no Daugavpils.


- Zemnieku saimniecība «Kurmīši»

Zemnieku saimniecība „Kurmīši” piedāvā baudīt pašu audzētās un vāktās ārstniecības augu tējas.
Z/s “KURMĪŠI“ ārstniecības augu lauki atrodas ekoloģiski tīrajā un ainavām bagātajā dabas parka “Daugavas loki“ teritorijā. 
“Kurmīšu” laukos kopš 1994. gada tiek audzēti aptuveni 25 ārstniecības augu veidi. To starpā ir vairāki Latvijā savvaļā augošie ārstniecības augi, kā arī populārākie Amerikas un Āzijas ārstniecības augi. 2013. gadā saimniecība saņēma Bioloģiskās lauksaimniecības atbilstības sertifikātu.

Tiek piedāvāta ekskursija ar saimniecības īpašnieku (!!!) Ivaru Geibu, kuras laikā jūs varēsiet iepazīties ar ārstniecības augu audzēšanas un sagatavošanas noslēpumiem.

Pēc ekskursijas Jums būs nodrošināta ekskluzīva iespēja degustēt un iegādāties „Kurmīšu” zāļu tējas, kas vislabāk garšo kopā ar medu, kuru bites ir vākušas no saimniecībā augošajiem ārstniecības augiem. Īpašu gaisotni radīs arī sveces no bišu ražotā vaska.

- Laimes muzejs Indrā. NEW!

Laimes muzeja atklāšana tika pielāgota Latvijas simtgadei. Šī ideja pieder Indras iedzīvotājiem. Tuvākais pie mums tāda veida muzejs atrodas Londonā.
Muzeja ekspozīcija aicinā ikvienu darboties, sajust un domāt, skatīties nākotnē, nevis pagātnē. Muzeja uzdevums nav sniegt atbildi uz jautājumu “Kas ir laime?”, bet rosināt cilvēkos pozitīvas emocijas, ļauties iespaidiem, radīt, iedvesmot un meklēt katram savu atbildi uz šo jautājumu.
Ekspozīcija izkārtota vairākos Laimes ceļos: “Sporta un darba ceļš”, “Vīriešu ceļš”, “Sieviešu ceļš”, “Gaišais ceļš”, “Muzikālais ceļš”, “Radošais ceļš”, “Patriotiskais ceļš”, “Augstais ceļš”, “Garšīgais ceļš vai laime ēst!”, “Māņticības ceļš”, “Jūsu laimīgais foto”.
- Muzejs «Andrupenes lauku sēta».
Muzejā Jūs nokļūsiet 20.gadsimta sākumā Latgales laukos, kur varēsiet apskatīt simtgadīgu lauku māju, klēti, melno pirti, smēdi, dažādus darbarīkus un sadzīves priekšmetus.
Arī varēsiet nogaršot Latgales kulinārā mantojuma „brīnumus” – mājās cepto maizi, sviestu un mājās pagatavoto sieru, mājas gaļas šķēles, zāļu tēju un šmakovku; ar folkloras kopu dziedāt dzirkstošās dziesmas un izdejot dančus….

Izbraukšana uz mājām labā noskaņojumā!

Cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu
 • grupas vadītāja pakalpojumi 
Papildizmaksas: Cenas par ieejas biļetēm var mainīties! 
 • Z/s «Kurmīši» ar degustāciju  - 2.00 Eur
 • Laimes muzejs Indrā – 2.00 Eur
 • Andrupenes lauku sēta ar pusdienām un ekskursiju – 5.00 Eur
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv,
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu , klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
 • Dienu pirms brauciena ir jāprecizē izbraukšanas laiks un vieta, autobusa numurs un grupas vadītājā tālruņa numurs!!
Uzmanību!
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.   
 • Braucienam nepieciešamie dokumenti:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)