Brīnišķīgā Liepāja un brauciens ar kuģi!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость
25.05.2024 26.05.2024 2 110.00 €
Vispārīga informācija

Brīnišķīgā Liepāja un brauciens ar kuģi!
25-26.05
110 Eur

- Izbraucam no rīta no Daugavpils.

- T/c Ostmala. Laiks pusdienām.
- Pārcelšanās uz Liepāju.
- Gājēju ekskursija pa pilsētu.
Ekskursijas laikā jūs redzēsit pilsētas centrālo laukumu, Liepājas “sirdi”- Rožu laukumu. No XVIII gs. šeit atradās Jaunais tirgus, bet 1910. gadā tirgu pārcēla uz jaunu vietu, un pilsētas vadība nolēma apzaļumot bijušo tirgus laukumu.
Jūs redzēsit Latvijas muzikantu Goda aleju, lielāko ģitāru Latvijā, Kuršu laukumu, Sv. Annas baznīcu - vecāko baznīcu Liepājā, kas   pirmo reizi  minēta vēstures avotos 1508. gadā.
Graudu iela lepojas ar savu seno bruģakmeni, vēsturisko nosaukumu un grezniem,  20.gs. sākumā uzceltiem, namiem ar romantisma, eklektikas un jūgendstila elementiem.

- Izmitināšana viesnīcā.
Jaunums! Pēc izmetināšanas viesnīcā, jūs gaida neaizmirstams ceļojums vienas stundas garumā, pa jūru, ar īsto norvēģu kuģi. Kuģa  kapteinis pastāstīs kuģa vēsturi,  parādīs visskaistākās vietas.

- Brīvais laiks, kur jūs varēsiet pastaigāt pa šo brīnišķīgo pilsētu...

2. diena. Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana.

- Liepājas 17.-19.gs. interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams”. Jaunums.

Interjera muzejs apmeklētājus vedīs cauri divu gadsimtu un divu ģimeņu – Hoijeru un Stenderu dzīvesstāstiem, kas saistīti gan ar ēkas vēsturi, gan nama īpašnieku dzimtām.

Interjera muzejs ir veiksmes stāsts tam, kā nozīmīgs Liepājas kultūrvēsturiskā mantojuma objekts, valsts nozīmēs arhitektūras piemineklis piedzīvo savu atjaunotni jeb renesansi un šobrīd atvērtas muzeja ekspozīcijas veidā pieejams arī ikvienam interesentam.
Ēkas pirmajam stāvam atgriezts ne tikai sākotnējais telpu plānojums – krogs un Hoijeres kundzes dzīvojamās istabas, bet arī vēsturiskais manteļskurstenis ar maizes krāsni, ļaujot apmeklētājam iejusties atbilstošā laikmeta atmosfērā.

Savukārt interjera muzeja otrajā stāvā, uzkāpjot bijušajos bēniņos, apmeklētājs nonāk kādreizējā preču noliktavā, kur pieredzēt kroga turpinājumu un ieiet jau 19. gadsimta 2. pusē izbūvētajās istabās.
Muzeja otrais stāvs saistīts ar ēkas 19. gs. apbūvi un šeit iekārtots notāra Kristofa Vilhelma Stendera un viņa ģimenes dzīvoklis. Zināms, ka nams un krogs no 1835. gada ir notāra Kristofa Vilhelma Stendera īpašums. Šeit atjaunots dzīvoklis ar vēsturisko tapešu apdari uz sienām un telpu plānojumu, kuru starpā Stendera kunga dzīvojamā istaba, bērnistaba, guļamistaba, virtuve un atspoguļo priekšstatu par turīga liepājnieka mitekli 19. gadsimtā.

- Brīvais laiks.

Ekskursijas  cenā ietilpst:
 

 • Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
 • Grupas vadītāja- gida pakalpojumi
 • Nakšņošana standarta divvietīgajā numurā
 • Brokastis
 • Labs garastāvoklis!
 • Pozitīvas emocijas!

Papildizdevumi:
- Apskates ekskursija pa Liepāju – 5.00 Eur
- Interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams” – 5.50 Eur
- Brauciens ar kuģi – 10 eiro (cilvēku skaits nemazāk par 30 cilvēkiem)
  12 Eur (cilvēku skaits nemazāk par 25 cilvēkiem)

Cenas par ieejas biļetēm var mainīties! 

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas, rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā.
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena