Atpūta pie jūras – Saulkrasti – Ainaži!

Vispārīga informācija

Atpūta pie jūras – Saulkrasti Ainaži!
13-14.08
87 Eur (ar ērtībām mājās) - 4 vietīgas majiņas

80 Eur (ar ērtībām atsevišķā ēkā)
1.diena.
Izbraukšana no Daugavpils.

- Ierašanās Saulkrastos.

Viens no galvenajiem apskates objektiem Saulkrastos un tūristu iecienītākā vieta – lielā Baltā kāpa, kuras augstums sasniedz 18 metrus. Tur ir ierīkotas koka laipas, skatu laukumi un atpūtas vietas. No kāpas paveras brīnišķīgs skats uz saulrietu – vietā, kur Inčupe ietek Baltijas jūras līcī.
Balto kāpu veido pludmales smiltis un māla nogulumi. Tā ir veidojusies spēcīgu vēja brāzmu ietekmē, kas pūš no jūras puses. Kāpa ir nostiprināta, taču ik pa laikam šeit notiek zemes nogruvumi.
-Veczemes klinšu apmeklēšana.
- Veczemju klintis ir unikāls, 200 metrus garš un 3 – 4 metrus augsts dabas veidojums, kura smilšakmens irdenos slāņus vago plaisas un seklas alas. Šīs vietas maģisko skaistumu novērtēja slavenie latviešu režisori Aloizs Brenčs un Gunārs Cilinskis, tieši šeit uzņemdami ne mazums kadru savām, līdz pat mūsdienām popularitāti nezaudējušajām filmām: “Ilgais ceļš kapās” un “Nakts bez putniem”.
Šo vietu nepieciešams obligāti apmeklēt! Jūra...,saule...,smiltis..un lieliskas klintis!
- Ierašanās kempingā, jūras krastā! Izmitināšanās kempingā. Atpūtas pie jūras!
2.diena.  Brokastis. Atpūta jūras krastā. Numuriņu atbrīvošana 12:00.
- Ierašanās Ainažos
Ainaži ir šarmanta piejūras mazpilsēta ar garu vēsturi, kuru caurvij jūras tuvums, jūrniecība un tās nestais spožums. Vēsturiskas celtnes ar īpašiem stāstiem par katru no tām. Kur bijis krogs, kur dzīvojuši spirta kontrabandisti un kurā mājā norisinājies mūsu pašu Romeo un Džuljetas stāsts - par to īpašā ekskursijā Tev pastāstīs Ainažu pilsētas vēstniece. 
- Ainažu mols-Visapkārt ūdens, bet joprojām uz sauszemes? Tam mums ir Ainažu Ziemeļu mols, kur ļauties mūžīgajam dabas kino – saulrietam. Seansi - katru vakaru un katrā gadalaikā. Ainažu mols ir 20.gs. sākuma Ainažu ostas darbības liecinieks, tas atrodas pie pašas Latvijas- Igaunijas robežas. Mola būves galvenais nolūks bija ierīkot šaursliežu dzelzceļa atzarojumu no Ainažu stacijas līdz viļņlauzim, lai ar kuģiem atvesto labumu izcelšanu krastā un tālāku pārvadāšanu padarītu ērtāku. Dambja būvi iesāka 1912.gadā, taču būvdarbus pārtrauca Pirmais pasaules karš, kura laikā Ainažu osta kā stratēģiski nozīmīgs objekts stipri cieta. Ainažu ziemeļu mols ir kā Lielais Latvijas mūris - tā garums krastā ir 361 metri un līcī - 482 metri.

Priekš pastaigām pa molu ir nepieciešami ērti apavi ar neslidošu zoli,bet šīs sīkas neērtības atalgojas ar lieliskiem skatiem un pludmales plašumiem!
Izbraukšana uz Daugavpili lieliskā noskaņojumā!
Ekskursijas cenā ietilpst:
- Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
- Grupas vadītāja-gida pakalpojumi

- Izmitināšanās kempingā izvelētajā kategorijā bez brokastīm

- Labs garastāvoklis

Papildizdevumi: Ieejas biļešu cena var izmainīties!
 

 • Ekskursija Ainažos – 3.00 Eur

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 20
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10
(+371) 248 824 84 - Sanatoriji
(+371) 266 17 848
(+371) 654 29 773
info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)