Jūra, spa un zivis! Tukums - Ragaciems - Jūrmala!

Vispārīga informācija

Jūra,spa un zivis!
21.06-22.06.20
Cena: 75 eur

1.diena: 21.06.20
Izbraukšana no Daugavpils.

- Pārbrauciens uz Tukumu.
Tukums – mazpilsēta, kur miers un klusums sastopas ar mūsdienu dinamisko ritmu, kur ceļi ir bruģēti, visur ir senlaicīgi namiņi, greznas kaltas restes, koka durvis ar smalku dekoru un parki, kas ir kā radīti romantiskam pastaigām.

Brīvības laukums ar strūklaku Tukumā.Brīvības laukums Tukumā vairāk nekā 600 gadu tas kalpojis par Tirgus laukumu, kur tirgoties sabraukuši laucinieki no tuvākas un tālākas apkārtnes, zvejnieki no jūrmalciemiem un vietējie amatnieki.

Tukuma 18.gadsimta nams. Viena no arhitektoniski vērtīgākajām ēkām Tukuma pilsētā, būvēta 18.gadsimtā. Celtnes būvapjoms palicis nemainīts, tāpat kā mansarda jumts un mezonīns ar augsto frontonu. Šajā namā 20.gadsimta sākumā atradusies gan iebrauktuve, gan alus tirgotava

Tukuma vēsturiskais centrs VECTUKUMS. Tukuma vēsturiskais centrs jeb vecpilsēta ietver Harmonijas, Dārza, Zirgu, Jauno, Talsu un Lielo ielu. Savu plānojumu tas ieguva 14. - 18. gadsimtā, bet 19. gadsimtā un 20. gadsimta sākumā radās tā vizuālais tēls, kas raksturīgs arī šodienas pilsētai. Te sastopamas daudzas senas, maz pārbūvētas, guļbūves stilā celtas saimniecības un dzīvojamās ēkas. Saglabājies arī agrākās apbūves izvietojums. Pastaigā pa vecpilsētu, pavērojiet durvis, kuru greznumu radījuši galdnieki un kalēji. 2002. gadā vasarā šai pilsētas daļā atjaunoja vēsturisko bruģi un uzstādīja ielu apgaismojuma laternas, radot no jauna iepriekšējo gadsimtu sajūtas - Vectukumu.
Harmonijas iela. Harmonijas ielā atrodama gan Kurzemes 18. – 19. gadsimtam raksturīgā pilsētas apbūve, gan Šveices vasarnīcu stila būvniecības paraugi (Harmonijas iela 12). Pastaigājoties pa šo ielu, noteikti jāievēro durvis, kuru greznumu radījuši meistarīgi galdnieki un kalēji.
Smiltsērkšķu nektāra degustācija. Uzņēmums  nodarbojas ar smiltsērkšķu nektāra ražošanu. Produkts tiek pasterizēts ļoti saudzīgā režīmā, kas izstrādās kopā ar zinātniekiem. Tas ļauj paildzināt uzglabāšanas termiņus, ļoti minimāli samazinot uzturvērtību. Uzņēmuma ražotajiem produktiem netiek pievienoti konservanti, stabilizatori, tādēļ uzglabāšana svaigajam nektāram ir 15 dienas. Papildus tiek ražota arī 100% smiltsērkšķu sēklu eļļa.
Interesentiem tiek piedāvāta smiltsērkšķu dārza apskate, stāstījums par to audzēšanu, pārstrādi, ogām piemītošajām labajām īpašībām un pozitīvo ietekmi uz organismu. Tiek piedāvāta arī smiltsērkšķu kokteiļa degustācija.
-Pārbraukšana uz SPA viesnīcu 3*, izmitināšana, atpūta pie jūras.
Komfortabla viesnīca atrodas gleznainā vietā,tieši Lāčupītes krastā,10 minūšu pastaigas attālumā no jūras.
Brīvais laiks.Atpūta spa centrā.
Spa centrā ir:

Liels baseins - no 1,4 līdz 1,8 m dziļumā, ūdens temperatūra 28°C
Bērnu baseins -  0,3 m dziļumā, ūdens temperatūra 32°C
Džakuzi  (4 vietas), ūdens temperatūra 38-40 ° C
Klasiskā sauna, tvaika sauna, pirts un sāls sauna.
Nakšņošana viesnīcā.
2.diena- Brokastis, numuru atbrīvošana

- Pārbraukšana uz atpūtas vietu «Ragaciems»
Tas ir mazs zvejnieku ciems Rīgas jūras līča krastā. Tas ir plaši pazīstams ar saviem jūras gardumiem - par to vairākas reizes rakstījuši dažādi mediji, un pēdējos gados pat mūzikas festivāla «Jaunais viļņis» dalībnieki vairākkārt apmeklēja šo ciemu, lai nogaršotu vietējās delikateses.
Ragaciema Zivju tirgus ir izslavēts ar svaigi kūpinātām Baltijas jūras veltēm, kuras tiek pagatavotas pēc īpašām senlaiku receptēm un izceļas ar īpaši augstu kvalitāti. 

 - Pārbraukšana uz Ķemeriem 

Jūrmalas kā kūrorta ārstēšanas vēsture sākās tieši Ķemeros. Ķemeri atrodas 6 kilometru attālumā no jūras – starp ezeriem un purviem, kuros atrodas ārstnieciskie sērūdeņraža avoti. Tieši tādēļ šīs vietas attīstība ir bijusi saistīta ar vietējo purvu minerālūdeņu un dziedniecisko dūņu ārstnieciskajām īpašībām. Svētie Ķemeru avoti, kurus izmantoja tautas medicīnā, ārstiem bija pazīstami jau XVIII gadsimta beigās un XIX gadsimta sākumā, jau tajā laikā brauca šurp ar dažādām kaitēm ārstēties augstākās sabiedrības pārstāvji no Kurzemes. 1838.gadā Ķemeros tiek pabeigta pirmā valsts peldiestāde. Jau XX gadsimta 30. gados kūrorts bija ieguvis starptautisku popularitāti.
Mēs iesim pastaigā pa parku, kurš ir netālu no bijušās sanatorijas “Ķemeri”, ko par tās baltumu un diženu izskatu, mēdz dēvēt arī par „Balto kuģi”; ​​ nonāksim pie avota “Ķirzaciņa” (par avotu klīst leģenda, ka reiz kāds vecītis, kurš padzēries šī avota ūdeni, atguvis jaunību un vīrišķību), paskatīsimies uz rotondu Mīlestības salā un parunāsim par kūrorta viesu dzīvi.


- Jūrmalas gleznu privātgalerija

Baumas par šo “Tretjakova galeriju” miniatūrā jau ir izplatījušās visā pasaulē. Tūristi no Izraēlas un ASV, Francijas un Vācijas, Krievijas un Lielbritānijas, kuri ieradās Jūrmalā, pirmkārt, dodas uz šo privāto kolekciju muzeju nevis uz pludmali. Repina un Šiškina, Aivazovska un Levitāna, Rēriha un Ņesterova, Vasņecova un Serova gleznas… Aptuveni 500 gleznas un 70 ikonas...
Šeit gleznas netiek eksponētas, tie dzīvo, tie ir pie sevis mājās, tie karājas pie sienām, pie griestiem, stāv uz grīdas, dažreiz slēpjas viena aiz otras. Nav nevienas brīvas sienas. Gleznas novieto trīs un četrās rindās, no grīdas līdz griestiem. Un pat kāpņu starptelpas ir iesaistītas. Muzeja kolekcijas veidošanā piedalījās mākslas zinātnes pasaules slavenības: bijušais Tretjakova galerijas ģenerāldirektors Valentīns Rodionovs, Tretjakova galerijas direktorāta loceklis Oļegs Ivanovs, Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Vladimirs Kozins un citi.
Šādu muzeju varēja radīt tikai ar zināšanām, prasmi un, bez šaubām, lielu mīlestību pret mākslu.
- Brīvais laiks Majoros !
Cenā ietilpst:
 • brauciens ar komfortablu autobusu
 • grupas vadītāja pakalpojumi 
 • izmitināšana SPA viesnīcā divvietīgos numuros ar visām ērtībām
 • brokastis
 • apskates ekskursijas pēc programmas
Papildizmaksas:
 •  Smiltsērkšķu nektāra degustācija- 2.50 eur
 • Spa centra apmeklējums- 13 eur
 • Zivju tirgus (iepirkšanās)
 • Spa procedūras (pēc vēlēšanās)
 • Jūrmalas gleznu privātgalerija – 1.50 Eur
Cenas par ieejas biļetēm var mainīties!
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
Svarīga informācija:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)