Tartu - akvaparks “Aura Keskus”- Sangastes pils!

Vispārīga informācija

Tartu - akvaparks “Aura Keskus”- Sangastes pils!
08-09.04.23
95 Eur


1. diena.
Agri no rīta izbraukšana no Daugavpils
Atbraukšana Tartū.


- Tartu apskates kājāmgājēju ekskursija. 
Būs iespēja aplūkot brīnišķīgos vēstures pieminekļus – Jāņa baznīcu un Domu kalnu.  Ekskursijas laikā pārsteigs milzīgs pieminekļu skaits personībām, kas palīdzējušas daudzināt šo pilsētu un valsti!  Varēs aplūkot unikālus klasicisma stila arhitektūras pieminekļus, doties par Eņgeļu tiltu, uzzināt, ka Tartu ir Velna tilts. Apmeklēsim Centrālo laukumu, redzēsim „greizo” māju, fotografēsimies pie Iemīlējušos studentu strūklakas, kas ir Baltijā vecākās un mūžam jaunās pilsētas simbols! 

- Izmitināšanā viesnīcā pašā pilsētas centrā.
Viesnīcas piebūvē piektajā stāvā ir atvērts plašs pirts komplekss, kurā var pavadīt laiku, tīksminoties par lielisko Emaijigi skatu tieši no pēršanās telpas vai burbuļvannas. 
Pirts centrā jūs varat atslābināties:  burbuļvannā, saunās (somu pirts, pēršanās telpa, sanārijs), uz šezlongiem un pasūtīt atspirdzinošus dzērienus no bāra.
(Pirts centrs par papildmaksu!) 

- Brīvais laiks Tartu, kur jūs varēsiet pastaigāt pa šo brīnišķīgo pilsētu. Pēc nesteidzīgas pastaigas pa pilsētu Jums noteikti gribēsies iegriezties vienā no daudzajām mājīgajām Tartu kafejnīcām.

- Brīvajā laikā jūs varēsiet apmeklēt:

- Zinātnes centru „AHHAA” un iepazīties ar zinātniskajām un interaktīvajām ekspozīcijām.  http://www.ahhaa.ee/
Zinātnes centrs „AHHAA”  ir daudzfunkcionāls objekts, kurš aizrauj visu vecumu cilvēkus, tas pārsteidz ar dažādiem brīnumiem un piedzīvojumiem.   Varēsiet apskatīt gigantisku enerģijas mašīnu jeb Ņūtona Ābeli, piedzīvojumu liftu, kas ved pazemē, varēs uzkāpt uz 9 m augstā krēsla, apskatīt cāļu inkubatoru, skudru koloniju un daudzus citus negaidītus brīnumus. Taisīsim uguni un dūmus, un vienkāršā valodā paskaidrosim, kā darbojas dabas likumi.
- Akvaparks “AURA”   https://www.aurakeskus.ee/rus/
AURA akvaparks piedāvā labāko sportisko izklaidi visu vecumu apmeklētājiem. Peldbaseinā, ūdens atrakciju parkā, veselības klubā un pirtīs visa ģimene var jauki pavadīt laiku, relaksēties un nodoties sportiskām aktivitātēm. Vasaras mēnešos ir atvērta liela saules terase, kur apmeklētāji var baudīt gaisa peldes un vērot skaisto upes ainavu. Ūdens atrakciju parka galvenie piesaistes punkti ir 55 un 38 metrus garās caurules. Lieliskas izjūtas sniegs ūdens kaskādes, aiz kurām var noslēpties alās ar sēdvietām un ūdens masāžu, tāpat jautrus brīžus sagādās strūklaka, ūdenskritums, upe ar pretstraumi un burbuļvannas. 

2.diena   Brokastis. Numuru atbrīvošana.

- NEW! Mūs sagaida Hellenurmes ūdensdzirnavas – tās ir lielas ūdensdzirnavas, kas atrodas gleznas ūdenskrātuves krastā. Iekārtojums – miltu malšanas un putraimu ražošanas iekārtas – galvenokārt saglabājies no 1930. gadiem. Četrarpus stāvu augstās ūdensdzirnavas joprojām ir darba kārtībā. Apmeklējuma laikā vērosim, kas dzirnavās notiek ar graudiem, kā arī nogaršosim uz vietas gatavotos miltu izstrādājumus!

- Ierašanās Sangastes pilī.
Sangastes pils ir viena no 21 Dienvidigaunijas vietām, kas ir atklāšanas vērtas, un ir atzīmētas ar National Geographic dzelteno logu. Šīs vietas apmeklēšana tiek ieteikta kultūras un vēstures interesentiem. Iedvesma Sangastes pils un muižas parkam tika gūta no slavenās Vindzoras pils Anglijā. Pils slavenās zāles, arhitektūra un vēsture piedāvā pilī organizēt lepnas kāzas, sanākšanas vai nakšņot īstā pils istabā. 

Apļa formas stallis ir viens no Sangastes muižas ēkām, kas ir atjaunots un šodien ir ļoti interesants un interaktīvs muzejs, te ir izvietota ekspozīcija „Rudzu grāfs un pasaules brīnumi”. Muzeja eksponāti stāsta par 19. gadsimta zinātniskajiem brīnumiem un Sangastes pils īpašnieku grāfu Bergu. Izstāde "Rudzu grāfs un pasaules brīnumi" aicina ceļot laikā uz simts gadiem pagātnē, kā arī piedāvā iespēju pašiem, savām rokām, izmēģināt, piemēram, tā laika trenažierus vai citus tehnikas brīnumus – telefonu, radio un par īstu strāvu! 

Ceļš uz mājām brīnišķīgā noskaņojumā!!! 

Cenā ietilpst:
 Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
 Grupas vadītāja- gida pakalpojumi
 Nakšņošana standarta divvietīgajā numurā
 brokastis
 Labs noskaņojums!
 Pozitīvas emocijas!

Papildus izmaksas: Ieejas biļešu cena var mainīties!
 Tartu apskates ekskursija – 3.00 Eur
 Sangastes pils  – 6.50/5.00 Eur
 Hellenurmes ūdensdzirnavas ar degustāciju: 10.00 /8.00/ 6.00 Eur
 Pirts centrs viesnīcā – 8.00 Eur (Neierobežots laiks) pēc vēlēšanās.
 Zinātnes centrs „AHHAA”  https://www.ahhaa.ee/      pēc vēlēšanās.
 AURA akvaparks Aura Keskus  https://aurakeskus.ee/    pēc vēlēšanās.
 Medicīniskā apdrošināšana Covid 19 – 1.80 Eur

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
• Ekskursijas notiek krievu valodā
• Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
• Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
• Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 20 
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 
• Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10
(+371) 248 824 84 - Sanatoriji
(+371) 266 17 848
(+371) 654 29 773
info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)