Jūras dienas Tallinā!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
27.08.2022 28.08.2022 2 89.00 €
Vispārīga informācija

Jūras dienas Tallinā!
27-28.08
89 Eur.

 

1 DIENA.

Agri no rīta izbraukšana no Daugavpils.

Ierašanās Tallinnā.

 

- Kadriorgas pils.
Kadriorgas pils tika būvēta 1718. gadā Krievijas cara Pētera I laikā. Pils nosaukumu guvusi par  godu viņai sievai Katrīnai I (Catharinenthal). Itāļu arhitekta Nikola Mičeti projektētā pils un tā dekorējumiem bagātā galvenā zāle ir vieni no skaistākajiem baroka arhitektūras piemēriem gan Igaunijā, gan arī Ziemeļeiropā. Bijušo lepno ķeizara pili Romas baroka stilā ieskauj dārzs, kas izveidots pēc Versailles’ parauga ar strūklakām, dzīvžogiem un puķu dobēm. 

27.08. - Jūras dienas Tallinā!!!
Šajā dienā norisināsis vieni no skaistākajiem Tallinas svētkiem – Jūras svētki, kurā ikviens laipni aicināts apmeklēt bagātīgo un aizraujošo koncertu un pasākumu programmu! Būs iespēja vērot burinieku regati, vizināties ar kuģīšiem, apmeklēt zivju tirdziņu un atrakcijas bērniem!
Brīvais laiks.

Izmitināšanā viesnīcā pašā pilsētas centrā. Brīvais laiks.

2.diena. Brokastis. Ekskursija.

Vecā Tallina - Eiropas viduslaiku arhitektūras pērle!   Te var stundām ilgi klīst pa Vecpilsētas  šaurām bruģa ieliņām ar mājīgām kafejnīcām, restorāniņiem, suvenīru bodītēm un bezgalīgi tīksmināties par pasakainiem namiņiem ar kaltiem vējrāžiem uz dakstiņu jumtiem.
Te visur dveš viduslaiki – cietokšņa akmens sienas un torņi, senie tirgus laukumi, šauro ieliņu un viduslaiku namiņu labirinti, kuros mājo leģendas un teikas. Viss apkārt ir neaprakstāmi skaists un romantisks! 

APAKŠĒJĀ PILSĒTA:
Rātslaukums  – pats skaistākais pilsētas laukums, Vecais Tomass, gotiskā Sv.Olafa (Oliveste) baznīca, Sv. Gara, Sv.Nikolaja (Niguliste) dievnams.Iepazīšanās ar Igaunijas jūras muzeju, kas atrodas Resnās Margaritas tornī, Sv. Katrīnas  dominikāņu klosteris  – senākais apakšējā pilsētā.
AUGŠĒJĀ PILSĒTA:
Toompea pils ar skatu torni „Garais Hermanis” , Doma baznīca –senākais dievnams Igaunijā (XIII – XV gs.), pareizticīgo Aleksandra Ņevska katedrāle.         

- Rātes aptieka. Jaunums!
Rātes aptieka ir vecākā Eiropas aptieka, kura bez pārtraukuma strādā vienās un tajās pašās telpās. Šogad senā aptieka svin savu 600 gadu jubileju! Aptieka funkcionē arī kā muzejs, kurā var iepazīties ar viduslaiku zāļu sortimentu.
 Tas ir ļoti aizraujoši! Jūs uzzināsiet daudz jauna!
- Un vēl mēs kopā nokāpsim pagrabā un izgatavosim savu vircotu sāli ar dažādām zālītem. Tas ir oriģināls un smaržīgs suvenīrs, ko Jūs paņemsiet līdzi. 

- Tāpat pēc Jūsu vēlēšanās varēsiet nogarsot aptiekas dzērienu klaretu, kuru gatavoja 17. gadsimtā un pārdeva tikai aptiekā.

Brīvais laiks.

Izbraukšana uz Daugavpili lieliskā noskaņojumā!

Cenā ietilpst:
 - Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
 - Grupas vadītāja- gida pakalpojumi

 - Labs garastāvoklis!
 - Pozitīvas emocijas!
 - Nakšņošana standarta divvietīgajā numurā
3* pašā pilsētas centrā
 - Brokastis

Ieejas biļetes :  
 • Ekskursija – 3.00 Eur
 • Rātes aptieka – 5.00 Eur
 • Degustācija aptiekas dzērienu klaretu – 2.00 Eur (pēc vēlēšanās)
 • Medicīniskā apdrošināšana Covid 19 (pēc vēlēšanās) – 1.80 Eur (līdz 65 g.v.)

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas, rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ekskursijas notiek krievu valodā.
 • Brīvs laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citu atkāpju no grafika.
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem, ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais dalībnieku skaits izbraukuma ekskursijās 20.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšējā  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

 

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)