Varšava - Belostoka - Suprasla!

Vispārīga informācija

Varšava - Belostoka - Suprasla!
18.-20.11
165 Eur

1. DIENA.
Agri no rīta izbraukšana no Daugavpils.
Varšava. Izmitināšanā viesnīcā.
Varšavas apskates ekskursija ar autobusu un kājām.
Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet Polijas galvaspilsētas brīnišķīgos arhitektūras ansambļus un uzzināsiet daudz jauna par karaļu un aristokrātijas dzīvi. Jūs iepazīstinās ar interesantiem faktiem, spilgtiem notikumiem un leģendārām personībām, kas ir atstājušas savus nospiedumus Varšavas un valsts vēsturē. Jūs redzēsiet tirgus laukumu ar pilsētas simbolu - nāriņu, Sv.Jāņa katedrāli, karaļa pili, Krakovs priekšpilsētu, un citas svarīgas vecpilsētas apskates vietas. 

Vakara brauciens uz Viļanuvas pils un parka kompleksu (pēc vēlēšanās par papildmaksu) www.wilanowpalac.pl. 
Vēlaties nokļūt burvestību pasaulē un vairākas stundas paviesoties pasakā? Mēs Jūs aicinām!...
Karaliskais gaismas dārzs pie pils Viļanuvā – tā ir izstāde zem klajas debess, kur tūkstošiem krāsainu uguntiņu dažādās formās mirdz un rotā dārzu. Gaismas instalācija – lieliska vieta aukstajos rudens un ziemas vakaros gan bērniem, gan pieaugušajiem.     

Brīvais laiks.

2. DIENA.
Brokastis.
- Atbraukšana Belostokā.
- Apskates ekskursija Belostokā.
Belostoka ir pati lielākā pilsēta Podlaskie vojevodistē (295 tūkst.). Šeit atrodas daudzi muzeji un citi ievērojami objekti: pieminekļi, baznīcas, parki u.tml. Šīs ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet pašus svarīgākos Podlaskie vojevodistes galvaspilsētas objektus: Braņicka pils un parka kompleksu (bez interjera apmeklējuma), vēsturisku pilsētas centru, tirgus laukumu un rātslaukumu, Sv. Nikolaja katedrāli, Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas katedrāli.

- Izmitināšanā viesnīcā. Brīvais laiks. Iepirkšanās.

2. DIENA. Brokastis.
Izbraukšana uz Supraslu.
- Supraslas Vissvētākās Jaunavas Marijas pasludināšanas klosteris.
Tituls “septītais Polijas brīnums” ir piešķirts Supraslas Ikonu muzejam un Vissvētākās Jaunavas Marijas pasludināšanas pareizticīgo klosterim Supraslā. Klosteris Supraslā vienmēr rada nedzēšamu iespaidu skatītājos – gan ticīgajos, gan neticīgajos.   
Supraslas klosterim netālu no Bjalostokas ir visbagātākā vēsture pareizticīgo klosteru vidū Polijas teritorijā. Līdz ar Jabločinu tas ir senākais lietuviešu krievu bajāru  pareizticības un dievbijības piemineklis.   
Klosteris par godu Vissvētākās Jaunavas Marijas pasludināšanai bija Aleksandra Ivanoviča Hodkeviča, Lietuvas lielkņazistes maršala un Novogrudas vojevodas, dibināts 1498. gadā, piedaloties Smoļenskas bīskapam (vēlāk Kijevas mitropolītam) Josifam (Saoltanam). 
Klostera uzplaukuma laiks – 1532. – 1557. gads, kad tas ieguva lavras titulu. Kijevas Pečoras un Supraslas lavra ir divi lielākie Lietuvas lielkņazistes zemju pareizticības centri.
- Supraslas Ikonu muzejs – pirmais Polijā, kurš interaktīvi demonstrē Pareizticīgo baznīcas sakrālo mākslu. Tas atrodas bijušajā arhimandrīta pilī klostera teritorijā.    
Izstādē demonstrētas vairāk nekā 300 ikonas ar Kristus, Dievmātes, svēto attēliem, kā arī freskas un sakrālie priekšmeti. Vissenākie darbi ir datēti ar 18. gadsimtu, taču to vairums attiecināms uz 19. un 20. gadsimtu, un tie ir galvenokārt atsavināti no kontrabandistiem.
Muzeja interjeru veido 9 istabas, katra ir pieskaitāma atšķirīgam istabu tipam. Tāpat apmeklētāji var apmeklēt vientuļnieka alu, mūka celli, kur mūks rūpīgi glezno ikonas, un vecu būdiņu ar mājas altāri un logu, kas raksturīgs Supraslas mājām. Tāpat istabas rotātas ar gaismekļiem, bet dažās var dzirdēt lūdzošu mūku balsis.  Polija. Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Daugavpilī.

Pietura Suvalkos. Tirdzniecības centra apmeklējums (pēc iespējas) .
Papildus izdevumi:
 - Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
 - Grupas vadītāja- gida pakalpojumi

 - 1 nakts viestnīcā Varšavā ar brokasti
 - 1 nakts viestnīcā Belostokā ar brokasti
 - Labs garastāvoklis!
 - Pozitīvas emocijas!

Cenā ir iekļauts:

 • "Gaismas labirints" Vilanovā – 5 Eur  (www.wilanow-palac.pl)
 • Supraslas Ikonu muzejs – 4.50 Eur
 • Bjalostokas apskates ekskursija – 3.00 Eur
 • Varšavas apskates ekskursija – 4.00 Eur
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • medicīniskā apdrošināšana Covid 19 – 8.00 Eur (līdz 65 gadiem).

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 20
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)