Lielākais akvaparks Eiropā un Varšava!

Vispārīga informācija

Lielākais akvaparks Eiropā un Varšavā!
19.08 – 21.08.
Ceļojuma cena: 155/ 150 Eur
                                                                        
                   
1 diena. Agrā rītā izbraukšana no Daugavpis. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pēcpusdienā ierodamies Varšavā. Iekārtošanās viesnīcā.

Piedāvājam doties pilsētas apskates ekskursijā ar pastaigu pa vecpilsētu , kuras laikā apskatīsim: Pils laukumu, Karaļa pili, Varšavas vecāko – Sv. Jāņa baznīcu, tirgus laukumu ar gotiska stila baznīcām un senajiem sienu stiprinājumiem māju fasādēs. Būs iespēja iepazīties ar vietējo mākslinieku gleznojumiem, kā arī varēsiet iegādāties suvenīrus. 

Apmeklēsim Varšavas universitātes jauno bibliotēku un dārzu. Jaunā bibliotēkas ēka tika atvērta 1999. gada decembrī. Mūsdienīgā bibliotēkas būve sastāv no divām ēkām. Abas daļas ir savienotas ar pasāžu, tā saucamo ieliņu ar stikloto jumtu. Ļoti interesanta apskates vieta bibliotēkā ir 1 ha plašais dārzs uz jumta. Tas ir viens no lielākajiem un skaistākajiem jumta dārziem Eiropā. Dārzs sastāv no divām daļām: augšējās (platība 2000 м2) un apakšējās (platība 15 000 м2), kas ir savienotas ar ūdens plūsmas kaskādēm. No tiltiņiem un skatu platformas var ieraudzīt Varšavas panorāmu. 

Brīvais laiks  Varšavā.

2 diena.  Brokastis

Dienas vidū dodamies uz jauno un lielāko akvaparku Eiropā – Polijas Parks Suntago (Park of Poland Suntago)! Lielākajā ūdensparkā atradīsiet 32 visdažādākos slidkalniņus, garākais no kuriem ir 320 metrus! Iedomājaties – tas ir kā slīdēt no Eifeļa torņa! Tropiskie, termālie, mazie un lielie baseini – šeit to ir 18, aizņemot 3500 kv/m lielu teritoriju! Ūdensprieki prasa enerģiju, un šeit ir arī kafejnīcas, kurās var iestiprināties. Te būs ko darīt gan lieliem, gan maziem!

Kas neapmeklē akvaparku, var apmeklēt Karalisko Lazenku parku. Pils un parka komplekss atrodas pilsētas centrā. Parkā izvietotas neskaitāmas skulptūras, strūklakas un ziedu kompozīcijas, kas liecina par Polijas karalisti. Katru gadu parkā tiek rīkoti Šopēna koncerti. Jūs redzēsiet Belvederi pili, pieminekli ģeniālajam komponistam Frederikam Šopēnam, Karalisko pili – Staņislava Augusta Poņatovska rezidenci, Ķīniešu aleju, uzzināsiet daudz interesantu faktu un leģendu, kā arī satiksieties ar parka mazajiem iemītniekiem – vāverēm, fazāniem un pāviem.

Vakarā varat doties uz Gaismas un mūzikas strūklaku parku, kur var izbaudīt Multimediālo Strūklaku šovu! Strūklaku parks sastāv no 367 avota punktiem, no kuriem ūdens paceļas līdz pat 25 metru augstumam. Šova laikā strūklaka iemirdzas vairāk nekā 300 krāsās. Fonā tiek atskaņota gan klasiskā mūzika, gan mūsdienu popmūzika, kā arī ar lāzera stariem tiek projecētas dažādas animācija.

3 diena.  Brokastis

Apmeklējums Varšavas zoodārza

Pirms izbraukšanas uz Daugavpilī, tirdzniecības centra apmeklējums. Ceļš mājup. Polija – Lietuva... Vēlu vakarā (naktī) ierašanās Daugavpilī.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- brauciens tūrisma klases autobusā;
- grupas vadītāja pakalpojumi;
- ēdināšana: brokasti;
- nakšņošana viesnīcās 3*. Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām;

- ēdināšana: brokasti;
- tūrisma nodoklis.

Piemaksas un papildus izdevumi :
-  Piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcās (ja ir vajadzība) – Eur
- medicīniskā apdrošināšana
- Akvaparku Parks Suntago ( vietnes biļetes https://parkofpoland.com/en/pricing)
- Lazenku parkā : 45 PLN / bērniem 25 PLN
- Varšavas zoodārz: 30 PLN /  bērniem 20 PLN

Rezervēšanas standartnoteikumi:

 1. Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 2. Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 3. Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
 
INFORMĀCIJA:
 • Dažas dienas pirms brauciena uz Jūsu norādīto tālruņa numuru tiks nosūtīta informācija: izbraukšanas laiks un vieta, autobusa numurs un gida telefona numurs (tikai zvaniem ārkārtas gadījumos). Ja neesat norādījuši kontakttālruņa numuru, lūdzam sazināties ar menedžeru minētās informācijas saņemšanai. Ja Jūs ceļojat vairāku cilvēku grupā, informācija tiks nosūtīta uz jūsu norādīto tālruņa numuru; ja visi grupas dalībnieki vēlas saņemt informāciju, tad Jums jānorāda visi telefona numuri. .   
 • Ja viesnīcā Jums ir vēlama izmitināšana 3-vietīgā numurā, lūdzam par to informēt tūres iegādes laikā. 
 • Līdzi ir jābūt: pasei vai ID kartei (ID karte var būt izmantota tikai tajās valstīs, kuras to atļauj) un Eiropas Veselības apdrošināšana karte (EVAK) un/vai personīgā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz izdevumus, kas saistīti ar repatriāciju slimības vai nāves gadījumā. 
 
INFORMĀCIJA:
 • Firma patur sev tiesības mainīt objektu apmeklēšanas kārtību vai to nomaiņu pret līdzvērtīgiem, nemainot piedāvājamo pakalpojumu pilnu apjomu: izmaiņas programmā un cenā ir JIP normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās, kuras tiek piedāvātas par papildmaksu, ietverts: degviela, ceļa nodoklis, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.  
 • Ieejas biļetes muzejos un citos objektos par papildmaksu! Ieejas biļešu cenas, valūtas kurss, programmā norādītais ekskursiju laiks – orientējošs un var būt mainīts. 
 • Minimālais tūristu skaits grupā 33 cilvēki.
 • Plānotais ierašanās laiks tranzīta viesnīcās 20:00 – 23:00. Iespējamas dažas izmaiņas plānotajā grafikā un vēla ierašanās viesnīcās vai vēla atgriešanās mājās neparedzētu gadījumu dēļ, aizkavēšanās uz robežas dēļ un citu nelabvēlīgu ceļa faktoru dēļ..
 • Firma nav atbildīga par ārpus Latvijas apmeklējamajos tūrisma objektos sniegtajiem pakalpojumiem, par pakalpojumiem viesnīcās un restorānos, kā arī par pakalpojumiem, kas nav tieši pašas firmas pakalpojumi, bet gan neatkarīgi. 
 • Tūres un papildpakalpojumu (ieejas biļetes muzejos) cena ir norādīta orientējoši. Atkarībā no valūtas kursa izmaiņām tūres un papildpakalpojumu cena tiks mainīta.  

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110
(+371) 26617848
(+371) 65429773
(+371) 24882484 - Sanatorijas
info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena