Budapešta - Balatona ezers – Hevīza ezers!

Vispārīga informācija

Budapešta – Balatona ezers - Hevīza ezers!
20-24.07
285 Eur

20.07. - «Pēc jauniem iespaidiem…» Izbraukšana no Daugavpils agri no rīta. Lietuva, Polija.
Izmitināšanās viesnīcā.

21.07. - Brokastis.
Izbraukšana uz Budapeštu.
Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā.
Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts; Budas vecpilsētu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils.
Brīvais laiks Budapeštā.
Iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, apmeklēt slaveno Eifeļa projektēto Budapeštas tirgu, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas vai apmeklēt Sečeņi peldvietu – termālo minerālūdens baseinu kompleksu, kur ūdens temperatūra ir 27–38° C, kā arī tvaika pirtis.

22.07. - Brokastis.
Izbraukšana uz Hevīzas pilsētu.

- Hevīza ezera apmeklējums.
Hevīza ezers, kura nosaukums tulkojumā no ungāru valodas nozīmē “ūdenstilpe, kuru baro karstais avots”, ir ne tikai unikāla dziednīca. Apkārtējās dabas skaistums saista atbraucējus, bet meža taciņas nekad nav tukšas. Pats ezers apbur ar Indijas ūdensrozēm. Ezera dūņas arī ir to cilvēku pieprasītas, kas ir atbraukuši uz Hevīzu ārstēties. Ezera ūdens un dūņas satur kālija, kalcija sāļus, jodīdus un estrogēnus. Eksperti apgalvo, ka ezera ūdens ārstnieciskās iedarbības ziņā Eiropā līdzīgu nav. Ezera ūdens nav īpaši noderīgs parastām peldēm, jo tam ir izteikta bioloģiskā iedarbība. Veseli cilvēki ūdenī drīkst pavadīt ne vairāk kā 1,5 stundas, sirgstošajiem ārsti iesaka atrasties ūdenī ne vairāk par 30 minūtēm. Procedūru komplekss parasti ietver 14-20 peldes pa 15-20 minūtēm, dažreiz laiku paildzina līdz 40 minūtēm. 
Izbraukšana uz Balatonu.
Balatona ezers - lielākais ezers Viduseiropā, savukārt, Balatona ūdenim ir ārstniecisks efekts.Tas palīdz pret anēmiju un nogurumu, bet kopā ar sauli tas dod par 150 % lielāku iedegumu. Ekskursija ar gidu.
Izbraukšana uz Budapeštu.
Nakts viesnīcā Budapeštā.

23.07. - Brokastis.
Bratislava.
Apskates ekskursijaBratislavas sirds un dvēsele”. Jūs iepazīsiet sarežģīto pašas slavenākās Slovākijas pils vēsturi, sameklēsiet uz fasādes dažādu laika posmu pēdas, pastaigāsiet pa lielisko baroka laikmeta dārzu un Dižās Morāvijas laika bazilikas drupām. Un vēl no skatu torņa ieraudzīsiet divas netālu esošās Austrijas pilis. Turpmāk jūs gaida tikšanās ar Bratislavas Raganu, izzudušā ebreju kvartāla stāsts un leģendārās  Svētā Martina katedrāles, kurā 18. gadsimtā bija kronēta imperatore Marija Terēzija, krāšņums. Jūs aplūkosiet viduslaiku universitātes ēku, pašu senāko pilsētas baznīcu, Renesanses laikmeta portretu uz rātsnama sienas (pēc leģendas to ir gleznojis pats nelabais) un daudzas citas Bratislavas bagātības. 

Brīvais laiks.
Ceļš uz Daugavpili. Nakts tranzīta viesnīcā.

24.07. Brokastis. Ceļš uz Daugavpili.
Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Daugavpilī.

Ceļojuma cenā ietilpst :
- ceļa un transporta izdevumi;
- brauciens tūrisma klases autobusā;
- grupas vadītāja pakalpojumi;
- 2 naktis tranzīta viesnīcās ar brokastīm;
- dzīvošana viesnīcā divvietīgajos numuros ar visām ērtībām;
- ēdināšana: brokasti;
- tūrisma nodoklis.

Papildizdevumi :
- brauciena medicīnas apdrošināšana
- Budapeštas pilsētas apskates ekskursija - 7 Eur
- ekskursija pa Bratislavu -5 Eur
- Hevīza ezera un Balatona ezera apmeklējums -10 Eur dienā
- personīgie izdevumi
- piemaksa par vienvietīgo numuru -70 Eur

Rezervēšanas standartnoteikumi:

 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
 

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms brauciena uz Jūsu norādīto tālruņa numuru tiks nosūtīta informācija: izbraukšanas laiks un vieta, autobusa numurs un gida telefona numurs (tikai zvaniem ārkārtas gadījumos). Ja neesat norādījuši kontakttālruņa numuru, lūdzam sazināties ar menedžeru minētās informācijas saņemšanai. Ja Jūs ceļojat vairāku cilvēku grupā, informācija tiks nosūtīta uz jūsu norādīto tālruņa numuru; ja visi grupas dalībnieki vēlas saņemt informāciju, tad Jums jānorāda visi telefona numuri. .   
 • Ja viesnīcā Jums ir vēlama izmitināšana 3-vietīgā numurā, lūdzam par to informēt tūres iegādes laikā. 
 • Līdzi ir jābūt: pasei vai ID kartei (ID karte var būt izmantota tikai tajās valstīs, kuras to atļauj) un Eiropas Veselības apdrošināšana karte (EVAK) un/vai personīgā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz izdevumus, kas saistīti ar repatriāciju slimības vai nāves gadījumā. 
 

TŪRES PAPILDINFORMĀCIJA:

 • Firma patur sev tiesības mainīt objektu apmeklēšanas kārtību vai to nomaiņu pret līdzvērtīgiem, nemainot piedāvājamo pakalpojumu pilnu apjomu: izmaiņas programmā un cenā ir JIP normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās, kuras tiek piedāvātas par papildmaksu, ietverts: degviela, ceļa nodoklis, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.  
 • Ieejas biļetes muzejos un citos objektos par papildmaksu! Ieejas biļešu cenas, valūtas kurss, programmā norādītais ekskursiju laiks – orientējošs un var būt mainīts. 
 • Minimālais tūristu skaits grupā 33 cilvēki.
 • Plānotais ierašanās laiks tranzīta viesnīcās 20:00 – 23:00. Iespējamas dažas izmaiņas plānotajā grafikā un vēla ierašanās viesnīcās vai vēla atgriešanās mājās neparedzētu gadījumu dēļ, aizkavēšanās uz robežas dēļ un citu nelabvēlīgu ceļa faktoru dēļ..
 • Firma nav atbildīga par ārpus Latvijas apmeklējamajos tūrisma objektos sniegtajiem pakalpojumiem, par pakalpojumiem viesnīcās un restorānos, kā arī par pakalpojumiem, kas nav tieši pašas firmas pakalpojumi, bet gan neatkarīgi. 
 • Tūres un papildpakalpojumu (ieejas biļetes muzejos) cena ir norādīta orientējoši. Atkarībā no valūtas kursa izmaiņām tūres un papildpakalpojumu cena tiks mainīta.  

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)