Ziemassvētku Minska!

Vispārīga informācija

Minskas svētku brīnumi!
24.- 26.12.21
179 Eur
Tikai vakcinētiem ar Covid 19 sertifikātiem!

24.12   Izbraukšana agri no rīta no Daugavpils.
– Iebraukšana Dzeržinskas pilsētā.
Iekārtošanās no 14.00. PUSDIENAS (13.00-15.00)
Segto baseinu un baseinu zem klajas debess, saunu (somu, turku) apmeklējums.
Pērļu skuju vannas apmeklējums. (Firmas Mari dāvana.)
Brīvais laiks.
VAKARIŅAS (18.00-19.30).
Nakšņošana veselības centrā Vesta. (www.westa.by)  (Par papildmaksu var pasūtīt papildus medicīnas un SPA procedūras)
25.12Baseina rīta apmeklējums. Brokastis.
В 9.30 – izbraukšana uz Minsku.
Minska - Baltkrievijas galvaspilsēta, kas apbur ar savu varenību.
- Ekskursija “Vēsturiskā Minska”.
Jūs redzēsiet vērtīgākos pilsētas arhitektūras pieminekļus: Katedrāles – pareizticīgo un katoļu – 17. – 18. gadsimta dievnamus, gleznaino Augšpilsētu, ar kuru bija saistīta Minskas dzīve piecu gadsimtu laikā. Augšpilsētā ir saglabājušies 17. – 20. gadsimta sākuma arhitektūras pieminekļi. Tās galvenajā – Brīvības – laukumā Jūs redzēsiet rātsnamu, iebraucamo vietu, tirgotāju vietu rindas, vairākus klosteru kompleksus (bernardīniešu, baziliānu, jezuītu). Te Jūs varēsiet apmeklēt vērtīgākos pilsētas arhitektūras pieminekļus – 17. gadsimta pareizticīgo un katoļu katedrāles. Brīvības laukumā var radīt brīnišķīgas fotogrāfijas uz daudzo skulptūru – ekipāžas, pilsētas svaru, voita …-  fona. Nauda muzeja un Arheoloģijas muzeja apmeklējums.     Pilsētas vēsture, tās izcilās personības atdzīvosies ekskursiju vadītāja stāstījumā, vēstījums turpināsies gājēju pastaiga pa TROICKAS PRIEKŠPILSĒTU, kur virmoja aizpagājušā gadsimta pilsētas dzīve un kur šodien vilina apmeklētājus muzeji, suvenīru bodītes, mājīgas kafejnīcas, krodziņi un daudz kas cits. Pastaiga kļūs par izskaņu ceļojumam pa Baltkrievijas galvaspilsētu laikā un telpā. 

  • Visu Svēto baznīcas apmeklēšana.
Piemiņas baznīca par godu Visu Svēto un piemiņai nevainīgo upuru (Visu Svēto baznīca) - unikāls pareizticīgo baznīca, vienlaikus piemineklis visiem baltkrieviem, kuri gājuši bojā Lielā Tēvijas kara laikā. Pirmais pamatakmens iesvētīja patriarhu Maskavas un visas Krievzemes Aleksijs II 4 jūnijs 1991.
Būvniecība dievnamā sākās 1996. gadā. Tas tika noteikts piemiņas kapsulu ar vēstuli nākamajām paaudzēm. Par ko kapsulu ceremonijā piedalījās prezidents Baltkrievijas Republikas AG Lukašenko un Metropolitan Filaret Minskas un Slutskā.
Baznīca kļuva par garīgo piemiņas godu 10 miljoni kurš nomira kariem, represijām, revolūcija, un piespiedu pārvietošanu baltkrieviem. Apakšējā daļā baznīcas (kapenes), kas zemi, kas iegūta no visiem kaujas, kurā iedzīvotāji tika nogalināti. Ap perimetru baznīcas izveidot piemiņas plāksnes ar rotājumu adorning baznīcu, austi nosaukumus mirušajiem. Tur pārapbedīts izcilu skaitļi Baltkrievijas. Jo kapenes lit neapslāpējams lampa.
2006. gadā tā tika iesvētīta un uzstādīta zvani uz zvanu tornis un galvenā kupola tempļa. Ceremonijā piedalījās prominenču valsts un pārstāvji no augstākās garīdzniecības, tostarp Baltkrievijas AG Republikas prezidenta Lukašenko, patriarhs Maskavas un visas Krievzemes Aleksijs II un metropolīts Minsku un Slutskā Filaret.
Baznīca pārsteidz ar savu krāšņumu. Tas ir dekorēts ar unikālu iconostasis Palekh amatnieku cirsts koka paneļus, piederumus un apdares roku darbs.
Baznīca telts arhitektūra un vainagojušies ar pieciem zelta kupoliem. Baznīcas augstums ir 72 metri. Tas var uzņemt 1200 ticīgo vienlaikus. Šī ir viena no augstākajām un visvairāk plašiem pareizticīgo baznīcām.

Brīvais laiks. Šopings.
vai

25.12.21 15.00 Minskas Arēnā notiks jaungada cirka mūzikls “Burvju lampa”. Biļetes ir nopērkamas www.kvitki.by
Šeit atdzīvojas pasaka! Jaungada svētku priekšvakarā Jūs pārcelsieties uz unikālu valsti ar piedzīvojumiem un pasaku varoņiem! Cirka mūzikls “BURVJU LAMPA” iedzīvinās skatītājus jaungada pasakā: apburti būs ne tikai bērni, bet arī pieaugušie. 
Izrādes laikā Jūs redzēsiet skatuviski saistošus cirka un deju numurus līdz ar teātri un dzīvu vokālu. Kā arī ekskluzīvus ar rokām darinātus tērpus, spilgtas dekorācijas un video projekcijas. 
Šovā piedalās vairāk nekā četrdesmit Krievijas teātru mākslinieku, tostarp   «Cirque du Soleil» cirka aktieru un slavenā televīzijas projekta “Golos” finālistu. Šova organizētāji izdarīs visu, lai tas paliktu atmiņā kā aizejošā gada svētku iespaids.   
Organizējot svētku izrādi, “Minskas Arēna” uzdarīs visu, lai ievērotu visas nepieciešamās prasības, nodrošinot Jūsu drošību! 
https://www.youtube.com/watch?v=Q4hbHnYCmE0&t=16s
Izbraukšana uz veselības centru. Vakariņas. Brīvais laiks.
Atbilstoši Jūsu vēlmēm ir iespēja vakarā izbraukt uz Minsku par papildmaksu.
26.12 -  Baseina rīta apmeklējums. Brokastis. Izbraukšana uz Minsku.
Nacionālā Mākslas muzeja apmeklējums. Muzejā glabājas bagātīga baltkrievu mākslas kolekcija, tā aptver periodu no seniem laikiem līdz mūsdienām. Tāpat muzejā atrodas krievu, Eiropas un Austrumu valstu mākslas meistaru darbi.   
vai
- Minskas delfinārijā «Nemo»  www.nemominsk.com
Minskas Zoodārzs. Pastāvīgās ekspozīcijas ir atvērtas, darbojas atrakcijas, kafejnīcas, izjāde ar zirgu/poniju. Zoodārza apmeklējums ir brīnišķīga atpūta un iespēja saplūst ar dabu.
Minskas delfinārijā «Nemo» dzīvo pudeļdeguna delfīns (afalīnas), ziemeļu kotiki un Patagonijas jūras lauva. Papildus smaidošiem delfīniem šeit uzstājas veikli jūras kotiki un jūras lauvas.
- Šopings Minskā. Brīvajā laikā pieaugušajiem piedāvājam veiksmīgi iepirkties sev pašiem un iegādāties lieliskas dāvanas un suvenīrus draugiem un radiniekiem. 
Veikali: CUV (ЦУМ), Tirdzniecības nams “Na Nemige”, Tirdzniecības centrs “Stolica”. Ja jūs meklējat īstus baltkrievu zīmolus pēc visizdevīgākajām cenām un citiem patīkamiem bonusiem, tad Jūsu izvēle – vadošo uzņēmumu firmas veikali un saloni, kas atvērti dažādos galvaspilsētas rajonos. To vidū “Belvest”, “Marko”, “Belita-Viteks”, “Milavica”, “Galanteja”, “Elema”, “Svitanok”, “Kalinka”, “Pinskas trikotāža” (“Polesje”), “Alesja” …  
- Brīvais laiks.
Izbraukšana uz mājām – laimīgu ceļu!
 В стоимость входит:
 • Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
 • Ceļa nodevas
 • Robežšķērsošanas dokumentu noformējums
 • izmitināšana divvietīgajos numuros ar visām ērtībām ar atsevišķām gultām
 • 2 brokastis, 2 pusdienas( 2. dienā sausā uzturdeva), 2 vakariņas
 • Baseina un pirts (somu un turku) apmeklējums
 • Pērļu skuju vanna  
 • Grupas vadītāja- gida pakalpojumi.
 • Labs garastāvoklis!
 • Pozitīvas emocijas!

Papildizmaksas:
 • Baltkrievijas vīza - 42 eur kopā ar apdrošināšanu (dokumenti jānodod līdz 10.12.21)
 • Krievijas un Baltkrievijas pilsoņiem veselības apdrošināšana - 1.30 (līdz 65 gadiem, vecākie par 65 gadiem - 2.60 Eur )

Papildizmaksas:

- Nacionālais Mākslas muzejs – 5.00/3.00 Eur
- Minskas apskates ekskursija – 3.00 Eur
- Minskas delfinārijā «Nemo» - 11 Eur  www.nemominsk.com

Svarīga informācija!
-  pierakstīties ekskursijai var līdz 10.12.21 (vietu skaits ierobežots) !!!
-  Ir jābūt ārsta izsniegtam izrakstam ar pēdējo analīžu datiem.
-  Pēc pēdējās vakcinācijas ir obligāti jāpaiet 1 mēnesim.
Dokumenti, kuri ir nepieciešami vīzas noformēšanai:
 • Pase + 1 foto speciāls izmērs baltkrievijas vīzai
 • Cilvēki, kuri dzimusi pēc 12.11.1991. – abu vecāku pasu kopijas, dzimšanas apliecības kopija
Krievijas Federācijas pilsoņiem un Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vīza nav nepieciešama.
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
Svarīga informācija:
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 20
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)