Uz Minskas pilsētas svētkiem! Minska - Lošica!

Vispārīga informācija

Minskas pilsētas svētkiem!
9.09.-11.09.22
140 Eur
Visas ieejas biļetes ir iekļautas ceļojuma izdevumos!

1 diena.
Izbraukšana agri no rīta no Daugavpils.
Latvijas – Baltkrievijas robežas šķērsošana.
- Ierašanās Minskā no rīta, tikšanās ar gidu. Baltkrievijas „Lido” apmeklēšana (par papildmaksu).

Minska - Baltkrievijas galvaspilsēta, kas apbur ar savu varenību.
- Apskates ekskursija Minskā.
- Augšējā pilsēta atrodas uz paugura, kas majestātiski slienas pār mūsdienu apbūvi.  Kopš 16.gadsimta pilsēta piesaistīja tirgoņus un aristokrātus,  pulcināja cilvēkus ar dažādām reliģijām un politiskajiem uzskatiem, radot dažādu arhitektūras stilu un kultūras pieminekļu daudzveidību. 
-Trīsvienības priekšpilsēta – te redzēsiet: mūsdienu pilsētas dzimšanas vietu, kas saistīta ar Polockas kņazisti, pilsētas rātsnamu. Ekskursijas laikā  varēsiet apskatīt māju ar spokiem,   Vankoviču dzimtas muižu,   Masonu māju, Vissvētākās Jaunavas Marijas Romas katoļu katedrāli, kas uzcelta Rečas Pospoļitas laikā.   Izstaigājot Trīsvienības priekšpilsētas senā kvartāla ieliņas un kupraino tiltu,   nokļūsiet „Vīrišķības un sēru salā”, kur uzcelts piemineklis karavīriem – interancionālistiem. Būs iespēja papriecāties par svētā Simeona un Jeļenas baznīcu, kuru ķieģeļu krāsas dēļ sauc par Sarkano dievnamu.  Ir leģenda, ka Jeļena sapnī redzēja baznīcu, kuru tai parādīja Jaunava Marija (citā leģendā teikts, ka tas esot bijis eņģelis).  Kad viņa pamodās, uzzīmēja nosapņoto baznīcu, un zīmējums bija par pamatu ēkas projektam.  Šis Minskas dievnams ir 20.gs. monumentālās arhitektūras paraugs. 
 
Visu Svēto baznīcas apmeklēšana.
Piemiņas baznīca par godu Visu Svēto un piemiņai nevainīgo upuru (Visu Svēto baznīca) - unikāls pareizticīgo baznīca, vienlaikus piemineklis visiem baltkrieviem, kuri gājuši bojā Lielā Tēvijas kara laikā. Pirmais pamatakmens iesvētīja patriarhu Maskavas un visas Krievzemes Aleksijs II 4 jūnijs 1991.
Būvniecība dievnamā sākās 1996. gadā. Tas tika noteikts piemiņas kapsulu ar vēstuli nākamajām paaudzēm. Par ko kapsulu ceremonijā piedalījās prezidents Baltkrievijas Republikas AG Lukašenko un Metropolitan Filaret Minskas un Slutskā.
Baznīca kļuva par garīgo piemiņas godu 10 miljoni kurš nomira kariem, represijām, revolūcija, un piespiedu pārvietošanu baltkrieviem. Apakšējā daļā baznīcas (kapenes), kas zemi, kas iegūta no visiem kaujas, kurā iedzīvotāji tika nogalināti. Ap perimetru baznīcas izveidot piemiņas plāksnes ar rotājumu adorning baznīcu, austi nosaukumus mirušajiem. Tur pārapbedīts izcilu skaitļi Baltkrievijas. Jo kapenes lit neapslāpējams lampa.
2006. gadā tā tika iesvētīta un uzstādīta zvani uz zvanu tornis un galvenā kupola tempļa. Ceremonijā piedalījās prominenču valsts un pārstāvji no augstākās garīdzniecības, tostarp Baltkrievijas AG Republikas prezidenta Lukašenko, patriarhs Maskavas un visas Krievzemes Aleksijs II un metropolīts Minsku un Slutskā Filaret.
Baznīca pārsteidz ar savu krāšņumu. Tas ir dekorēts ar unikālu iconostasis Palekh amatnieku cirsts koka paneļus, piederumus un apdares roku darbs.
Baznīca telts arhitektūra un vainagojušies ar pieciem zelta kupoliem. Baznīcas augstums ir 72 metri. Tas var uzņemt 1200 ticīgo vienlaikus. Šī ir viena no augstākajām un visvairāk plašiem pareizticīgo baznīcām.

- Izmitināšana viesnīcā. Brīvais laiks.

2 diena.  Brokastis.

Lošicas muižas, kura atrodas vienā no romantiskākajiem un skaistākajiem galvaspilsētas parkiem - Lošicas parkā -, apmeklējums. Pirmo reizi muiža minēta 16. gadsimta vidū. Tā ir daudzu notikumu aculieciniece.
Muižas zālēs ir atjaunota 19. gadsimta augstāko aprindu sadzīves atmosfēra, te var apskatīt atjauninātos interjerus, podiņu krāsnis un  griestu un sienu greznojumus, antikvāras mēbeles un mākslas priekšmetus. Par slavenākajiem muižas īpašniekiem ir bijuši Jevgenijs un Jadviga Lubanski, kuru pasakainu un leģendām apvītu mīlas stāstu Jūs dzirdēsiet ekskursijas laikā.
Oktobra iela tā ir viena no populārākajām pastaigu vietām pilsētāTas ir kvartāls ar daudziem grafiti uz rūpnīcu sienām. Grafiti darbi ir parādījušies Oktobra ielā vairāku gadu gaitā, bet to ierosme ir meklējama ielu mākslas  festivālā  Vulica Brasil, un tos radījuši Baltkrievijas, Brazīlijas un citu valstu mākslinieki. 

Brīvais laiks.
Par vieniem no iemīļotākajiem un populārākajiem svētkiem ar pilnām tiesībām tiek uzskatīta Pilsētas diena Minska 2022. Jebkurai pilsētai individualitāti piešķir tās vēsture un kultūra, notikumi, darba, radošie, sporta un citi sasniegumi. Svētku norises dienā varēs redzēt  un izjust pilsētnieku dvēseles viļņojumu, viņu noskaņu un attieksmi pret savu pilsētu.   
Visi Pilsētas dienas svētku organizētāju pūliņi ir orientēti uz to, lai parādītu visu to labāko, kas ir sasniegts, ar ko pašlaik ir slavena un zināma pilsēta. Šie cilvēki tiecas padarīt pilsētas svētkus spilgtus, atmiņā paliekošus un īpašus, jautrus un aizraujošus, neparastus un interesantus gan pilsētas viesiem, gan pašiem iedzīvotājiem.   
Pilsētas diena – tie ir nozīmīgākie un vērienīgākie iedzīvotāju svētki, jo administrācija ielūdz uzstāties slavenas grupas un rīko plašus un spilgtus iedzīvotāju izklaides pasākumus.  Uz pilsētas svētkiem visi cenšas ierasties ar ģimenēm, draugiem, tuviniekiem, bērniem un baudīt kopīgo svētku gaisotni.
Šajā laikā notiks daudz pasākumu: teātra uzvedumi, tautas amata meistaru gadatirgi, noritēs tematiskās izstādes, vakaros uz skatuves nāks populāri izpildītāji.
Svētku noslēgumā debesis iekrāsos uguņošanas dzirkstis. 
3 diena.  Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas.

Izbraukšana uz delfināriju un zoodārzu ( pēc vēlēšanās )
 Minskas zoodārza apmeklējums – šova programma “Ciemos pie delfīniem!” (par papildmaksu)
- Minskas zoodārzs – unikāls dzīvās dabas muzejs. Tas bija atvērts 1984. gada 9. augustā. Dzīvnieku kolekcijā ir ap 500 eksotisko dzīvnieku un Baltkrievijas faunas reto pārstāvju sugu. Dabīgos Svisloč upes līčos visu gadu mīt ūdensputni, kontaktlaukumā «Вясковая сядзiба» uzturas mājas aitiņas un kaziņas, kuras var paglaudīt. Ir atvērtas pastāvīgas ekspozīcijas, darbojas atrakcijas, kafejnīcas, ir iespēja izvizināties ar zirgiem un ponijiem. Zoodārza apmeklējums – lieliska atpūta un dabas baudīšana.  
- Minskas delfinārijā “NEMO” mīt delfīni afalīnas, ziemeļu jūras kotiki un Patagonijas jūras lauvas. Līdz ar smaidīgiem delfīniem te uzstājas veiklie jūras kotiki un jūras lauvas. Delfinārijā ir iespēja nofotografēties ar delfīniem un papeldēties ar tiem baseinā.   
DinoParks Minskā – tā ir pārsteidzoša pasaule, kur nepastāv robeža starp tagadni un pirmsvēstures periodu. Jūs varēsiet pārcelties no realitātes uz pasauli, kas eksistēja pirms miljoniem gadu, un iepazīties ar milzīgiem dinozauriem. Jūsu uzmanībai tiek piedāvātas dinozauru figūras reālā lielumā. Reālistiskie eksponāti kustas, izdod skanas, mirkšķina acis un elpo.   
Dinozauru parks ir paredzēts plašai publikai: no vismazākajiem līdz Jūsu ģimenes senioriem.
Šopings Minskā. Brīvajā laikā pieaugušajiem piedāvājam veiksmīgi iepirkties sev pašiem un iegādāties lieliskas dāvanas un suvenīrus draugiem un radiniekiem.
 
Veikali: CUV (ЦУМ), Tirdzniecības nams “Na Nemige”, Tirdzniecības centrs “Stolica”. Ja jūs meklējat īstus baltkrievu zīmolus pēc visizdevīgākajām cenām un citiem patīkamiem bonusiem, tad Jūsu izvēle – vadošo uzņēmumu firmas veikali un saloni, kas atvērti dažādos galvaspilsētas rajonos. To vidū “Belvest”, “Marko”, “Belita-Viteks”, “Milavica”, “Galanteja”, “Elema”, “Svitanok”, “Kalinka”, “Pinskas trikotāža” (“Polesje”), “Alesja” …  
-Izbraukšana uz mājām - laimīgu ceļu!
Cenā ir iekļauts:
 • Brauciens komfortablā autobusā  
 • Ceļa nodevas
 • Izmitināšana viesnīcā ar visām ērtībām (izmitināšana divvietīgajos numuros ar atsevišķām gultām) 
 • 2 brokastis
 • Gida-grupas vadītāja pakalpojumi

Visas ekskursijas ar ieejas biļetēm muzejos:
 • Visu Svēto baznīcas apmeklēšana
 • Minskas apskates ekskursija. Troickas priekšpilsēta
 • Informācijas pakete: atgādne, Minskas karte ar viesnīcas, muzeju, veikalu norādi.
 • Firmas suvenīri
 •  Ekskursija Lokšicas parkā ar vietējo gidu

Papildizmaksas:
 • Delfinārija “Nemo” apmeklējums brīvdienās (ar zoodārza apmeklējumu) – 35 rubļi ( www.nemominsk.by )
 • vienvietīgais numurs - 25 Eur
 • medicīnas apdrošināšana – 0,35 cent. (1 diena) obligāti!

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:
 •  LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām. 
 • Bērniem līdz 18 gadiem, ceļošanai nepieciešama pase un pilnvara.  Bērniem līdz 18 gadiem, kas ceļo bez vecāku pavadības, ir nepieciešama notariāli apstiprināta atļauja ceļošanai vienatnē uz ārzemēm un dzimšanas apliecība. 
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr.29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)