Uz Grodņas pilsētas svētkiem!

Vispārīga informācija

Uz Grodņas pilsētas svētkiem!
03.09-04.09
89 EUR1. diena.
Izbraukšana no Daugavpils agri no rīta. Lietuvas – Baltkrievijas robežas šķērsošana.
- Ierašanās Grodņas pilsētā.
- Apskates ekskursija pa pilsētu.
Gleznainā upe Nemūna tek cauri Krievijas, Lietuvas un Baltkrievijas teritorijām, kuras krastos atrodas daudzas pilsētas. Viena no tām – Grodņa, kura izvietota pie pašas Polijas un Lietuvas robežas un pazīstama jau no seniem laikiem. Pilsēta vienmēr bijusi kā lielākais tirdzniecības, amatniecības, mākslas centrs. Šodien Grodņa ir  apgabala administratīvais centrs, svarīga transporta ceļu krustošanās vieta ar interesantiem tūrisma objektiem. 
Grodņā ir saglabājušies dažādu konfesiju vairāki tempļi.  Pilsētu rotā 12 gadsimta Kaložas baznīca,  Senā ebreju sinagoga, luterāņu baznīca, daudzi klosteri. Pilsētas lepnums – Svētā Franciska Ksaverija Katedrāle, viens no trijiem Baltkrievijas tempļiem, kuru godā tituls – mazā bazilika.
- Ekskursija pa Grodņas pilskalnu.

- Izmitināšana viesnīca. Brīvais Laiks!
3. septembrī Grodņa svin savu 854. gadadienu! Pilsētas dienas svētku atklāšana notiks Padomju ielā. Viena no visvecākajām pilsētas ielām kļūs par svētku maskuballes norises laukumu, kur kopā saplūdīs visi laiki un visi periodi. Viduslaiku bruņinieki, 19. – 20. gadsimta modes dāmas un dendiji, iemīļotie mūsdienu personāži. Improvizēts ceļojošais teātris sniegs iespēju katram it kā gremdēties dzīvajā datorspēlē, un turklāt būt nevis vienkārši par skatītāju, bet izjust sevi par šīs neparastās darbības dalībnieku.      
Šeit notiks siera festivāls, kur tradicionāli pulcēsies labākie siera meistari no visas valsts, lai pacienātu svētku viesus ar aromātiskām delikatesēm. Siera pilsētā degustēt piena gardumus, apbrīnot kulinārijas izstrādājumus varēs visas dienas garumā. 
Bet pēc tam sāksies pats interesantākais – muzikālas dāvanas no baltkrievu estrādes zvaigznēm. Organizatori sola: izpildītāju un kolektīvu uzstāšanās programma būs piesātināta ar pārsteigumiem un jaunumiem. Jums par prieku uzstāsies īstas Eirovīzijas zvaigznes, kas izpildīs savus hītus, kuri ir iekarojuši visu pasauli.  
Pati skatāmākā svētku daļa noritēs pēc saulrieta Šveices ielejā. Te notiks uguns šovs, kurš tradicionāli padara pilsētas svētkus par patiesi spilgtu un neatkārtojamu notikumu.  
2.diena Brokastis.  Izrakstīšanās no viesnīcas.
- Ekskursija uz Korobčicas centru.
Agrotūrisma kompleksa apmeklējums, tas izvietots pāris kilometrus no Grodņas.
Tūrisma komplekss stilizēts pēc 19. gadsimta muižas un šodien tā teritorija aizņem 16 hektārus, tā teritorijā atrodas vairāk kā 30 objekti, kuri lieliski iekļaujas apkārtējā dabā un papildina viens otru. Šeit pietiek vietas kā dabas objektiem, tā arī izklaidējošiem un pazinošā rakstura objektiem. Kompleksa centrālais elements ir restorāns, kas uzcelts labākajās baltkrievu tautas tradīcijās. Kompleksa teritorijā atrodas piecas ūdenstilpes, katra ir pilna ar zivīm. Apkārt – tilti, lapenes, piķu dobes, blakus ūdenstilpēm aploki, kur var redzēt mežonīgos dzīvniekus un putnus – kuiļus, briežus, nutrijas, fazānus, pāvus, strausus.  Kā arī šeit atrodas
mednieku un zvejnieku mājiņas, dabas muzejs, kaltuve un daudz kas cits.

- Kafejnīca „Aljurs’’ ir iespēja nogaršot baltkrievu dradžus, šašliku, desiņas, alkoholisko medus dzērienu.
Izjādes uz zirgiem, vizināšanās ar faetoniem un karietēm.

- Atgriešanās Grodņā.
- Brīvais laiks!
- Izbraukšana mājās

Iekļauts:
- Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
- Gida - grupas pavadoņa pakalpojumi 
 - uzturēšanās Grodņā: viesnīcas divvietīgajos numuros ar visām ērtībām 
 - ēdināšana – vienas brokastis
Ekskursijas ar ieejas biļetēm muzejos:
- Ekskursija pa Grodņas pilskalnu
- Ekskursija pa Grodņu

Pakalpojumi par papildmaksu:
- Ekskursija uz Korobčicas centru - 10 RUB

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

 •  LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei  ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām. 
 • Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) ceļošanai nepieciešama pase un dzimšanas apliecība.  Bērniem līdz 18 gadiem, kas ceļo bez vecākiem, ir nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara ceļošanai uz ārzemēm. 
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv,
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu , klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
Uzmanību!
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.   
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais dalībnieku skaits izbraukuma ekskursijās 20.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ekskursijas notiek krievu valodā.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)