Pēc saules! Dzintara pirts! SPA tūre! NEW!

Видео

Vispārīga informācija

 Pēc saules! Dzintara pirts! SPA tūre! NEW!

 “Atostogu parkas” – tas ir lielākais atveseļošanās un atpūtas centrs Rietumeiropā, kur Jūsu atpūtai un veselībai tiek piedāvāti 16 baseini
un vienīgā Eiropā dzintara pirts. 

No rīta izbraukšana no Daugavpils. Ierašanās Šauļu pilsētā. Neliela iepazīšanās ekskursija pa pilsētu! 17.gs. Pētera un Pāvila katedrāle, 70 metrus augstais baznīcas tornis ir redzams no tālienes un ir visspilgtākais Šauļu panorāmas akcents. Pastaiga pa centrālo gājēju ielu.   


Augšāmcelšanās laukums – pilsētas centrālais laukums.To sadala 4 zonās Aušros aleja un Tiļžas iela. Daudzus gadsimtus šurp sabrauca amatnieki un tirgotāji no visas Lietuvas uz tirgiem un gadatirgiem. Mūsdienās šī ielas ir galvenā vietējo iedzīvotāju un viesu tikšanās vieta. Te tiek organizēti svarīgākie pilsētas svētki un pasākumi.   
Vēl viens slavens Šauļu laukums ir Saules pulksteņa laukums, kuras galvenais akcents ir zelta zēns – skulptūra “Šaulis”. Tās augstums ir 4 metri. Pats pulkstenis ir visaugstākais saules pulkstenis Lietuvā.  
Šauļos Jūs varēsiet ieraudzīt romantisku skulptūru-strūklaku “Pelikāni”, kura atrodas pilsētas galvenajā – Viļņaus –  ielā,  te atrodas arī strūklaka Rūde un strūklaka “Saules diski”. Tirdzniecības centra apmeklējums.  


- Pārbrauciens uz SPA viesnīcu Atostogu parkas (www.atostoguparkas.lt)
ap 15.00.Komplekss aicina izbaudīt ūdens izklaides, unikālas pirts programmas, atveseļošanās un SPA procedūras, iekārtoties viesnīcā, kuru ieskauj mežs.  “Atostogu parkas” pirmais Lietuvā sāka izmantot minerālo ģeotermālo ūdeni atveseļošanās mērķiem, tāpēc tikai šajā kompleksā var izmēģināt “Minerālu jūra” procedūru Lietuvā vienīgajā ģeotermālā minerālūdens baseinā. Jūsu ķermeņa stiprināšanai un labai pašsajūtai piedāvājam apmeklēt pirtis un baseinus, kuru šeit ir apmēram 16. 
Tāpat Jūs gaida patīkams pārsteigums – pirmā pasaulē dabīga dzintara sauna “Saule”. Dabīgā dzintara saunā ar infrasarkano staru palīdzību kopā ar dzintaru sasilst arī cilvēka ķermenis. Organisms dziļi sasilst un atslābinās, bet dzintars izdala dažādas vielas kā priežu sveķi. Saunu piepilda patīkama sveķu smarža, cilvēka organisms ieelpojot un caur ādu uzņem dzintara pozitīvās īpašības: tiek stimulēti vielmaiņas procesi, apslāpēti iekaisuma procesi, uzlabojas asinsrite.
Jūsu ķermeņa stiprināšanai un labai pašsajūtai ir aprīkotas 7 pirtis: 5 iekšējās un 2 ārā:

  • tvaika “Sāls pirts”;
  • tradicionāla lietuviešu pirts “Perene”;
  • aromātu pirts “Riauška”;
  • privātā “Sarkanā” pirts ar infrasarkano starojumu un burbuļvannu;
  • āra pirts “Iršu ligzda”;
  • privātā āra pirts “Kungu pirts”.
Unikālas pirts programmas tiek īstenotas tradicionālajā lietuviešu pirtī “Perene”. “Zaļie aromāti”, “Sāls tvaiks”, “Peries kā žemaiši”, “Karogs”. 
Programmas vadaAtostogu parkas pirts lietu meistari. Jūsu atmiņā paliekošai atpūtai – 6 āra baseini: atvēsinošais, sporta ar hidromasāžas kaskādēm, minerālūdens baseins, 3 hidromasāžas āra baseini. Aukstajā sezonā ārā paliek atvērti tikai divi hidromasāžas baseini, viens no tiem ar ģeotermālo minerālūdeni. Pēc vēlēšanās par piemaksu var pasūtīt SPA procedūras, masāžu...
Bērniem ir miniakvaparks ar kalniņiem, baseini dažāda vecuma bērniem, strūklaka ar apgaismojumu, baseins, kura dziļums tikai 0,7 m. Baseina temperatūra svārstās diapazonā no 34 - 36ºC. Ir aprīkota jautra ūdens kaskāde “Mušmire”.   
Pēc patīkamas atpūtas Jūs varēsiet remdēt izsalkumu restorānā un padejot dzīvās mūzikas skaņu pavadībā.  

    
2. diena. Brokastis “zviedru galds”. Garšīgi. Došanās mājās 11.00. pēc tradīcijas apstājamies Kauņā. Piedāvājam paēst restorānā “Mego”, patīksmināties par akvāriju ar haizivīm, nogaršot lietuviešu nacionālo ēdienu – cepelībus, apmeklēt veikalus un ar dāvanām – mājup.

Cenā ietilpst: 
transporta un ceļa izdevumi;
gida-vadītāja pakalpojumi;
dzīvošana divvietīgajos numuros;
brokastis.
1. diena: atveseļošanās kompleksa apmeklējums bez limita
dzintara saunas apmeklējums 1 reizi līdz 30 min. (atkārtots apmeklējums 3 EUR, 30 min.)
2. diena: atveseļošanās kompleksa apmeklējums par papildmaksu ar 50%
iespējami papildizdevumi:
Medicīniskā apdrošināšana – no 1.30 EUR;
Apdrošināšana ir obligāta;
Izklaides un pakalpojumi, kuri nav iekļauti maksā, bet tiek pasūtīti individuāli.

2. diena: dzintara sauna - 3 EUR, 30 min., ģeotermālā baseina apmeklējums līdz 20 min.  7 EUR ,        
Papildizdevumi:
Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajā numurā - 35.00 Eur
Cena par papildvietu autobusā - 25.00 Eur
Medicīniskā apdrošināšana līdz 64 gadiem -  1.30 Eur
Medicīniskā apdrošināšana no 65 līdz 70 gadiem - 3.80 Eur
Medicīniskā apdrošināšana ≥ 71 gads (anketa 75+ gadi) - 5.70 Eur
Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajā numurā - 35.00 Eur 


Numurā: halāts, kondicionieris, TV, mini bārs par papildmaksu.

Rezervēt