Kauņas noslēpumi!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
08.08.2020 08.08.2020 1 26.00 € 25.00 €
Vispārīga informācija

Izbraukšana no Daugavpils
Sieviešu klosteris Pažaislis
Brīnišķīga vieta, kura apbur ar savu skaistumu un atmosfēru. Klosteris izvietots „Kauņas jūras” krastā, visu gadu tas piesaista tūristus, un saimnieces – Sv. Kazimīra māsas - ļauj viņas apciemot un pašas vada ekskursijas pa kompleksu. Klostera Sv. Marijas baznīcā glabājas brīnumaina ikona. Sienas baznīcā apgleznoja slaveni Itālijas mākslinieki. Zem klostera sākas tunelis, kurš ir 12 km garš un ved līdz Kauņas centram.
Ierašanās Kauņā
Bijusī Lietuvas galvaspilsēta ir otrā lielākā Lietuvas pilsēta. Leģenda vēsta, ka Kauņa dibināta jau 1030.gadā, taču rakstos tā pirmo reizi pieminēta 1361.gadā un 1441. gadā iestājusies Hanzas pilsētu savienībā. Kauņa ietver sevī vairāku laikmetu arhitektūras  īpatnības. Brīnumainā kārtā šeit vienlaikus labi sader gan senā vēsture, gan mūsdienīgums.
Vērīgu ceļotāju Kauņa pārsteidz ar savdabīgiem balkoniem un labi saglabājušos vecpilsētu. Vecpilsētu var nosaukt par senās arhitektūras  muzeju  zem klājām  debesīm. Šeit ir ļoti daudz gotikas stila baznīcu un citu 18.-19. gs. skaistu ēku.
Nozīmīgi  vēstures pieminekļi- Kauņas pils (14.gs.), Kristus Augšāmcelšanās  katedrāle, Prezidenta pils, rātslaukums un Rātsnams, Sv. Pētera un Pāvila katedrāle-bazilika, Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs Uzņemšanas (Vitauta Dižā)  baznīca (senākā un vērtīgākā baznīca Kauņā), Pērkona nams (viena no izteiksmīgākajām ugunīgās gotikas stila celtnēm visā valstī).
Pusdienas (pec vēlmes)  
Kauņa ir vienīgā Lietuvas pilsēta, kur vēl darbojas vecie funikuleri. Tie darbojas jau 80 gadus un pasludināti par kultūras pieminekļiem.  Viens no tiem atrodas netālu no Vitauta Dižā tilta . Tas Jūs uzvedīs Aleksotas pakalnā- no turienes pavērsies skaists skats uz pilsētu un Nemunas upes lokiem.  Otrs pacēlājs no V.Putvinskio ielas uzved līdz Kristus Augšāmcelšanās katedrālei.
Kristus Augšāmcelšanās katedrāle ir viena no skaistākajām celtnēm Kauņā. To dēvē par futūrisma šedevru. Katedrāli  sāka celt 1932.gadā pateicībā Dievam par iegūto brīvību. Padomju varas gados nepabeigto ēku konfiscēja un tur ierīkoja radiorūpnīcu. Tikai 1990.gadā tā tika atdota ticīgajiem. 70 metrus augstajā baznīcas tornī ir iekārtots skatu laukums
Medicīnas un farmācijas vēstures muzejs.
Muzeja kolekcijā ir lietuviešu ārstu un farmaceitu personīgās lietas, medicīnas instrumenti, ierīces, vecie aptiekas trauki, kolbas, zāļu pudelītes un citas interesantas lietas. Muzeja fondos glabājas 17 000 eksponātu.
Farmācijas nodaļas ekspozīcija
Jūs redzēsit autentisko 19.gs. Lietuvas aptieku, tās zāļu stendus un arī recepšu veidlapas. Recepšu  istabā Jūs iepazīstinās ar tiem preparātiem, kurus gatavoja aptiekāri saviem pircējiem. Jūs redzēsit, kā cilvēkiem pasniedza preci, cik dārgus un skaistus traukus izmantoja, lai, piemēram,  pārdotu sievietēm burvju skaistuma eliksīru.
Laboratorijas ekspozīcija. 
Šeit Jūs redzēsit, kā pagatavoja tā laika zāļu preparātus.
Tirdzniecības centra “Mega” apmeklēšana
Tirdzniecības un izklaides centra “Mega” Jūras akvārijs ir augstākais Baltijā. Tas ir iekļauts arī desmit pasaules augstāko akvāriju sarakstā.  Šis akvārijs  ir viens no brīnišķīgajiem apskates objektiem Lietuvā. “Mega” akvārijā   peld vairāk par 800 tropisko zivju. Tur dzīvo arī 6 Karību jūras haizivis, kuras izaug līdz diviem metriem.
Atpakaļceļš uz Daugavpili.


Papildus izmaksas:

 • Kristus Augšāmcelšanās katedrāle - 2.40 /1.20 Eur
 • Funikulieris – 0.60/0.30 Eur
 • Pusdienas – 5.50 Eur (pec vēlmes)  apmaksāt birojā!
 • Medicīnas un farmācijas vēstures muzejs  - 2.50/1.50 Eur
 • Klosteris Pažaislis – 4.00/2.00 Eur
 • medicīniskā apdrošināšana (pēc vēlēšanas)


Brauciena cenā  ietilpst:
 • transporta izdevumi,
 • grupas vadītāja- gida  pakalpojumi


Ieejas biļešu cena var mainīties!
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.


Svarīga informācija:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt