Jūras svētki Klaipēdā! Klaipēda- Palanga - Telši!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
24.07.2020 26.07.2020 3 120.00 € 115.00 €
Vispārīga informācija

Ceļojuma cena:
120/115 Eur  viesu namā ar labierīcēm uz stāva!
135/130 Eur  viesnīcā ar ērtībam numurā!

1. diena

Agri no rīta izbraukšana no Daugavpils
Ierašanās Klaipēdā

Klaipēda- viena no senākajām Lietuvas pilsētām. Mūsdienās tā ir lielākā ostas pilsēta. Pārgājiena ekskursija.
Omulīga ostas pilsētiņa Klaipēda – labākā atpūtas vieta skaistu dabas skatu, aizraujošu ekskursiju un dažādu izklaižu cienītājiem. Klaipēdas iepazīšanu var sākt ar vecpilsētas apmeklēšanu. Šeit jūs ieraudzīsiet senas, ar ziemeļu vīnogu stīgām apaugušas mājiņas. Daudzas arhitektūras celtnes atgādina pasaku skices, kuras mūsdienu tūristam ir tik nepierasti redzēt, mazas mājiņas ar dakstiņu jumtiem, kuras apvij ziedu biezokņi. Klaipēdas vecpilsētas centrālā daļa ir Teātra laukums. Šeit Jūs varat vērot Simona Daha strūklaku un vēl vienu neaizstājamo pilsētas simbolu – Toravas Anikas skulptūru. Anika ir viens no senas lietuviešu dziesmas personāžiem.

- Jūras muzejs Klaipēdā!
Apmeklētāji varēs aplūkot 24 atjaunotus akvārijus, kā arī pastaigāties pa 25 metrus garo caurspīdīgo tuneli un ērti pavērot lielākā akvārija iemītniekus.
Apskati ieteicams sākt otrajā stāvā. Apmeklētāji var aplūkot aptuveni 100 siltūdens un 60 aukstūdens zivju sugu pārstāvjus. Akvārijos redzami Lietuvas upju un ezeru, Baltijas un Ziemeļu jūras iemītnieki, kā arī tropu dzīvnieki.
Jūras muzejs ir viens no visvairāk apmeklētajiem muzejiem Lietuvā. Tas sāka darbu 1979. gadā Nerija fortā.

Delfinārija apmeklēšana
Dzīvespriecīgo delfīnu un jūras lauvu aizraujošā izrāde priecēs gan bērnus, gan pieaugušos. Tūkstošiem cilvēku katru gadu jūsmo par delfīnu un jūras lauvu izcilo prasmi dejot valsi, dziedāt, gleznot un spēlēt bumbu. Slimajiem bērniem ir pieejama delfīnterapija, tādā veidā delfīni  palīdz bērniem izārstēties.

Kalifornijas jūras lauvu šovs  (pēc vēlēšanās).

Jūlija beigās šai piejūras pilsētā kļūst īpaši jautri - Klaipēdā svin Jūras svētkus!  

24.07 – Juros svente Klaipēdā!
Svētku programma ir daudzveidīga, tāpēc katrs varēs izvēlēties   izklaidi pēc sava prāta.
Jūras svētki ilgst vairākas dienas,  programmas ietvaros skanēs rok-un popmūzikas, džeza un klasiskās mūzikas koncerti, folkloras kopu uzstāšanās, sporta sacīkstes, dažādas spēles, izstādes, tirdziņi,…bet īpaši nozīmīgi būs pasākumi, kuri veltīti jūrai, kuģiem un jūrniekiem.      

Ceļš uz Palangu
Ierašanās Palangā. Izmitināšanās viesu mājā. Brīvais laiks.

2. diena. Brokastis.

Gājēju ekskursija pa Palangu .
Birutes parks – viens no skaistākajiem  un sakoptākajiem parkiem, kas tika izveidots 19. gs. beigās. Tā  autors ir ainavu arhitekts E. Andre.
Birutes kalns –augstākā kāpa Palangas pludmalē,  sena lietuviešu svētvieta.
J. Basanaviča iela – vietējais Brodvejs. Gājieju ielas abas malas nosētas ar krodziņiem un kafejnīcām, suvenīru un saldumu tirgotavām. Tā ir īsta izklaižu paradīze. Vislielākā rosība te sākas, iestājoties vakaram, kad cilvēki iet vērot saulrietu. Kamēr vēl nav uzkritusi tumsa, obligāti jāaizstaigā līdz molam, kurš jūrā iebrien 470 m tālu…

Dzintara muzejs.
Baltijas jūra arvien mēdz izskalot krastā dzintara gabaliņus.  Dzintars tiek  uzskatīts  par lietuviešu zeltu.
Muzeja dzintara ekspozīcija ir viena no bagātākajām pasaulē. Muzejā var apjaust, cik daudzveidīgs krāsā un formā ir dzintars, un ko tik visu var no tā pagatavot. „Saules akmenim” ir ļoti sena vēsture. Pēc zinātnieku domām, dzintars no priežu sveķiem ir veidojies pirms 40-50 miljoniem gadu.

Brīvais laiks. Atpūta Palangā!

Brīvajā laikā Jums būs iespēja apmeklēt:
Dējoša mūzikāla strūklaka! http://www.palangatic.lt/ru/dostoprimechatelynosti/muzkalyny-fontan/
 

Ilūzijas māja „Eureka“  NEW     http://www.palangatic.lt/ru/dosug/dom-illyuzii-eureka/

Suņu muzejs http://www.palangatic.lt/ru/dostoprimechatelynosti/muzey-sobak/

Nakts Palangā.

3. diena
Brokastis. Atpūta Palangā! Izbraukšana no Palangas 11.00
- Ierašanās Telšos. NEW!
Ekskursija par Telšu pilsētu vietējā gida pavadījumā.
Šīs ekskursijas laikā mēs iepazīsimies ar skaistākajiem  Telšu pilsētas rotājumiem. Ceļosim kopā! Šāda ceļojuma laikā Jūs pārliecināsieties, ka Žemaitijas galvaspilsēta tik tiešām ir īpaša. Mēs minēsim mīklas, meklēsim apslēptos dārgumus un brīnumus.
Atbilstoši leģendai pilsētas pamatus ir licis milzis Džugas (sveiciens lietuviešu sieram!), kuram bija žemaišu iesauka Telšis.
Telšos ir ļoti daudz skulptūru. Esot šādam skulptūru daudzumam, Telši var konkurēt ar jebkuru pilsētu. Visjautrākā no tām ir Žemaitijas globuss, uz kura atveidoti Žemaitijas rajoni, bet Telši tāpat kā Roma izvietoti uz septiņiem pakalniem.

Svētā Antonija katedrāle. Šis unikālais dievnams, kas nosaukts par godu slavenajam franciskāņu mūkam, atrodas uz viena no septiņiem Telšu pakalniem arī mūsdienās. Šīs majestātiskās baroka ēkas ārsienas slēpj apbrīnojamus iekšējos interjerus. Katedrāle ir celta vēlīnā baroka stilā ar klasicisma elementiem. Dievnamam ir viena, plānā taisnstūraina joma ar trīsskaldņu apsīdu. Par katedrāles interjera īpatnību uzskatāmas otrā līmeņa sānu galerijas, kas piešķir baznīcai “divstāvību”. Katedrāles galvenais altāris arī ir divlīmeņu, apakšējais ir veltīts Jaunavai Marijai, bet augšējais – svētajam Antonijam. Tas ir vienīgais tāda veida altāris Lietuvā.

Atpakaļceļš uz Daugavpili.
Ierašanās Daugavpilī  vakarā.

Brauciena cenā  ietilpst:
- transporta izdevumi,
- gida- grupas vadītāja  pakalpojumi,
- 2 brokastis
- nakšņošana

Papildus izdevumi:
 
 • Dzintara muzejs – 2.50 Eur
 • Delfinārijs – 10.00 Eur / 5.00 Eur (pensionāriem jāuzrāda apliecība)
 • Biļetes uz prāmi –1.00 Eur
 • Kalifornijas jūras lauvu šovs - 3 Eur (pēc vēlēšanās)
 • Jūras muzejs – 10.00/5.00 Eur (pensionāriem jāuzrāda apliecība)
 • Ekskursija par Telšu – 1.50 Eur
 • medicīniskā apdrošināšana (pēc vēlēšanas)

Ieejas biļešu cena var mainīties!
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt