Ziemas prieki - Skrīveri „Skrīveru saldumi”!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
22.02.2020 22.02.2020 1 26.00 €
Vispārīga informācija

«Ziemas prieki!»

„Skrīveru saldumi” Skrīveros – mājas siera ražošanas uzņēmums «SierŠtelle» –  Sibīrijas haskiju suņu audzētava

Izbraukšana no Daugavpils.
Ierašanās Skrīveros

- Uzņēmuma „Skrīveru saldumi” apmeklējums
„Skrīveru Saldumi” ir labo emociju fabrika! Šeit paši ražosiet savas labās emocijas, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku. Te ģimenes vai draugu lokā varēsiet iejusties „Skrīveru Gotiņa” tinēju lomā un radoši izpausties, veidojot ”Aspasia” marcipāna un īrisa figūriņas. Ieeja radošajā darbnīcā bez vecuma ierobežojuma – tas nav tikai pasākums bērniem! Mēs visi sirdī esam kā bērni!

Katrai ekskursantu grupai tiek sagatavotas īpaši konfekšu papīrīši ar interesantiem uzrakstiem.   Pašu izgatavotās konfektes tiks iesaiņotas skaistos maisiņos, kurus varēsiet paņemt sev līdzi.  
- Produkcijas degustācija. Un, protams, iepirkšanās, uzņēmuma veikalā – svaiga produkcija, kas tikko nākusi no ražotnes!

Ierašanās Ogrē.

- „SierŠtelle” –  mājas siera ražošanas uzņēmums.
„SierŠtelles” izstrādājumi izceļas ar lielisku dizainu, izsmalcinātu garšu un augstu kvalitāti. Savā produktā ražotāji  nežēlo ielikt pašas labākās izejvielas. 
Siera ražošanā tiek izmantots  svaigpiens, olas, krējums un dabīgas garšas piedevas. Katrā 300 gramu ritulītī ielikta daļiņa  siera meistaru pozitīvās enerģijas, jo „SierŠtelles” produkcija ir roku darbs!   33 333 ritulīši ik mēnesi tiek izlaisti caur   meistaru prasmīgajām rokām – ar lielu gādību un mīlestību!  Pircējiem tiek piedāvātas „sniega bumbas” ar dažādām piedevām – ķiplokiem, papriku, tomātiem un baziliku. 
 Degustācijas. Iespēja iegādāties sieru

- Piedāvājam gardus pusdienas «SierŠtelle» (karsts un deserts). Par papildus maksu (apmaksa ofisā)

- Došanās uz Sibīrijas haskiju suņu audzētavu.
Sibīrijas haskiju audzētava darbojas jau  20 gadus. Te tiek audzētu tīršķirnes suņi ar  labu raksturu un mīlestību pret cilvēkiem. Audzētavā trenē  suņus kamanu, ratu un  riteņa vilkšanā.  Haskiji veiksmīgi piedalās arī starptautiskās sacensībās un ir kļuvuši par vairākkārtējiem čempioniem Piedāvā vizināšanos suņu pajūgā - kā sniega, tā bezsniega sezonā.


- Aizkraukles Vēstures un mākslas muzejs. Pastāvīgā ekspozīcija "Padomju gadi"
 Ekspozīcijas mērķis ir parādīt padomju cilvēka dzīvi tās daudzpusībā: visu dzīves pušu ideoloģizāciju, sadzīvi, darbu un atpūtu, izglītību un kultūru. Atsevišķi iekārtota bibliotēka – Sarkanais stūrītis. Virtuves ekspozīcijā skatāmas gan piena un krējuma pudeles, gan atmiņā paliekošie iepirkuma tīkliņi, protams, arī kafijas dzirnaviņas, iepakojumi, tējas un kafijas servīzes. Turpat arī vannasistabas un tualetes priekšmeti: mazgājamie toveri, veļas mašīna "Rīga" un cita sadzīves tehnika. Skatāmi arī dzērienu, cigarešu, ziepju un mazgājamo līdzekļu taloni.

Mājupceļā piestāsim „Liepkalnos”. Te visapkārt „Liepkalnu” ceptuvē ceptās   maizes un smalkmaizīšu aromāts. Būs iespēja iegādāties maizi, smalkmaizītes, cepumus un citus garšīgus produktus.

Atgriešanās Daugavpilī.

Cenā ietilpst:

 •  Brauciens ar autobusu
 • Gida – grupas vadītāja pakalpojumi 
 • Labs garastavoklis
 • Pozitivas emocijas

Papildu izmaksas: Ieejas biļešu cenas var manīties!
 • „Skrīveru saldumi” – 5.00 Eur
 • «SierŠtelle» ar degustāciju  - 5.00/Eur
 • Pusdienas (karsts un deserts) – 5.00 Eur (apmaksa ofisā)
 • Pastāvīgā ekspozīcija "Padomju gadi" – 3.00/2.00 Eur
 • Sibīrijas haskiju suņu audzētava (ekskursija) – 3.00 Eur
 • Brauciens suņu pajūgā - no 7.00/5.00 Eur (pēc vēlmēm)  (Apmeklējums iespējms, ja būs piemēroti laika apstākļi)

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu larisa.mari77@gmail.com,
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu , klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
 • Dienu pirms brauciena ir jāprecizē izbraukšanas laiks un vieta, autobusa numurs un grupas vadītājā tālruņa numurs!!

Uzmanību!
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.   
 • Braucienam nepieciešamie dokumenti:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām.

Rezervēt