Uz nēģu svētkiem Carnikavā! Carnikavā - Ligatne!

Vispārīga informācija

Ogre - Carnikava - Līgatne
Izbraukšana no Daugavpils.

Ierašanās Ogrē.

«SierŠtelle» – mājas siera ražošanas uzņēmums.

„SierŠtelles” izstrādājumi izceļas ar lielisku dizainu, izsmalcinātu garšu un augstu kvalitāti. Savā produktā ražotāji  nežēlo ielikt pašas labākās izejvielas. 

Siera ražošanā tiek izmantots  svaigpiens, olas, krējums un dabīgas garšas piedevas. Katrā 300 gramu ritulītī ielikta daļiņa  siera meistaru pozitīvās enerģijas, jo „SierŠtelles” produkcija ir roku darbs!   33 333 ritulīši ik mēnesi tiek izlaisti caur   meistaru prasmīgajām rokām – ar lielu gādību un mīlestību!  Pircējiem tiek piedāvātas „sniega bumbas” ar dažādām piedevām – ķiplokiem, papriku, tomātiem un baziliku. 

- Ierašanās Carnikavā!

25. augustā nēģes diena Carnikavā!

Nēģu svētki ir vērienīgākie svētki Carnikavas novadā, kuri ik gadu tiek svinēti augustā, atzīmējot nēģu zvejas sezonas atklāšanu. Tad mūzikas pavadībā savu karalisti ierodas apskatīt pats „Nēģu karalis”, kurš dodas tradicionālajā svētku gājienā kopā ar atraktīvajiem pasākuma dalībniekiem un viesiem. Atrakciju šajos svētkos, protams, netrūkst! Dienas laikā arī iespējams nobaudīt uz grila ceptus nēģus vai nēģu zupu, kas tiek pagatavota milzīgā katlā, kā arī iegādāties kaut ko īpašu un neaizmirstamu tradicionālajā amatnieku tirgū.

Kamēr sportisti cīnās par „Nēģu kausu”, tikmēr viesi var baudīt ziedu laivu parādi, muzikantu koncertu, kā arī 400 litru lielā katlā domes darbinieku vārīto nēģu zupu. Ikvienam šajos svētkos ir iespēja pārbaudīt savus spēkus arī nēģu ātrēšanas sacensībās.

Par labu garastāvokli ir atbildīgi mūzikanti!   Brīvais laiks pilsētas svētkos!

- Ierašanās Līgatnē.

Līgatne tiek uzskatīta par vienu no visskaistākajiem dabas nostūriem Gaujas Nacionālajā parkā. Līgatnes upes ielejā ir radītas mākslīgas alas-pagrabi, kurus par savu ziemošanas vietu ir izvēlējušies sikspārņi. Līgatnē ir vieta ar vislielāko alu skaitu. Tā ir Siguldas jaunākā māsa.

Jūs varēsiet doties aizraujošā ceļojumā pa alu labirintiem un pagrabiem, ko izveidojuši vietējie iedzīvotāji paši savām rokām. Pazemes eju un istabu labirintu mēs apskatīsim profesionāla gida pavadībā. Ekskusijas laikā jūs apmeklēsiet jaunumu Līgatnē: 19.gs.dzīvokli-muzeju un uzzināsiet, kā dzīvoja cilvēki tajā laikā...

Līgatnes alu un klinšu pagrabu apmeklējums ļauj uz mirkli iejusties izmeklētājā ādā.

Pastaigājoties pa alām un pieskaroties to smilšakmens sienām, jūs varēsiet iztēloties, kā pa šiem pazemes labirintiem staigāja senie iedzīvotāji.

Šī neparastā vieta palīdzēja izdzīvot vairākām paaudzēm, tā kā alās bija iespējams uzglabāt produktu rezerves. Alās tiek uzturēta pastāvīga temperatūra, ateicoties kurai te var glabāt pārtikas produktus un dzērienus.

Lustūzis ir iemīļots dabas apskates objekts. Aizvien lielāks tūristu skaits, kas apmeklē Līgatni, vēlas iemūžināt sevi bildēs diženas klints fonā. Tāpēc pils piekājē ir izveidota īpaša skatu platforma, no kuras paveras lielisks skats. 

Cenā ir iekļauts:

 • Transporta izdevumi
 • Gida pakalpojumi
 • Labs garastāvoklis
 • Pozitīvas emocijas!

Papildizmaksas:

 • «SierŠtelle» ar degustāciju - 5.00/4.00 Eur (skolnieki, seniori)
 • Ekskursija Līgatnē – 1.50 Eur

Cenas par ieejas biļetēm var mainīties!

Rezervēšanas standartnoteikumi:

 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv,
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu , klients iemaksā avansu 25% apmērā no brauciena maksas.
 • Dienu pirms brauciena ir jāprecizē izbraukšanas laiks un vieta, autobusa numurs un grupas vadītājā tālruņa numurs!

Uzmanību!

 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.   

Braucienam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām. 

Rezervēt