Uz strūklaku slēgšanas svētkiem Pēterhofā!

Видео

Vispārīga informācija

Uz strūklaku slēgšanas svētkiem Pēterhofā!
18.09.19. - Izbraukšana no Daugavpils plkst. 23.00.
Nakts ceļā. Robežas šķērsošana. 
19.09.19. – No rīta atbraukšana Sanktpēterburgā.
Apskates ekskursija "Lielās pilsētas portrets" - Sanktpēterburgas rašanās un attīstības vēsture, iepazīšanās ar centra svinīgajiem arhitektūras ansambļiem: Ņevas prospektu, Pils laukumu, Bronzas jātnieku, Marsa laukumu, Ņevas krastmalu, Vasiljevskas salu, Trīsvienības laukumu, Admiralitātes ēku, Īzaka katedrāli, slavenajām upēm Moiku un Fontanku, kreiseri «Aurora», tiltiem (Aničkovas tiltu ar zirgu skulptūrām, izņemamajiem tiltiem pāri Ņevu) un pilīm (Marijas pili, Marmora pili, Stroganova pili), kā arī Miljona ielu.

Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums - Sanktpēterburgas sirds, vieta, kur sākās pilsētas vēsture. Apmeklēsim galveno dominējošo cietokšņa arhitektūras ansambli - Pētera un Pāvila katedrāli ar slaveno smaili, kuras apzeltīšanai bija paterēti 8 kg tīra zelta. Šī ir visu Krievijas imperatoru apbedījuma vieta.

- Izmitināšana viesnīcā aptuveni plkst. 14.00

Ir iespēja organizēt visinteresantāko ekskursiju pa Sanktpēterburga upēm un kanāliem, kur Jūs citādi paskatīsieties uz  Sanktpēterburgu (papildus maksa - 600 rub).

Brīvais laiks Sanktpēterburgas pilsētas centrā.
Jūs varēsit apmeklēt Ziemeļu galvaspilsētas jaunumu – “Pētera laiku Akvatoriju” (www.peteraqua.ru).
Iesakām apmeklēt konditorejas kafejnīcu Sever  un veikalu Jeliseiskij, kas atrodas  Ņevas prospektā.

20.09.19. – Brokastis. Ekskursija «Uz strūklaku svētkiem – gaismas, uguns un ūdens šovs.
Izbraukšana Kronštatē - pilsētas jūras vārtiem.
- Ekskursija «Krievu citadele Baltijas jūrā» ļaus Jums baudīt aizraujošu braucienu uz Kotlinas salu, kur XVIII gs. sākumā parādījās Kronštates cietoksnis (“valdības pilsēta”).
Jūs uzzināsiet, kāpēc pilsētā parādījās skaista itāļu pils, kāpēc Kronštatei vajadzēja holandiešu virtuve, kas ir “guberņu mājas”, kur ir “Zemes naba”, un arī apmeklēsiet diženo un svinīgo Sv. Nikolaja Jūras katedrāli - Krievijas galveno jūras templi.

«Pētera paradīze» - ārpilsētas ekskursija uz Pēterhofu. Uz elegantām Pēterhofas dārziem, strūklakām un iespaidīgākajām vietām Pēteri Lielo iedvesmoja brauciens uz Versaļu. Šī vieta holandiešu stilā tika dēvēta par "Pīterhof" – "Pētera sēta".
Pēterhofa – 200 gadu garumā bijusi imperatoru lielā vasaras parādes rezidence. Piejūras paradīze tika būvēta kā grandioza triumfa piemineklis, lai demonstrētu Krievijas varenību, kura Lielā Ziemeļu kara gaitā izcīnīja tik kāroto un gribēto izeju uz Baltijas jūru.

- Vakara šova «Strūklaku svētki Pēterhofā» apmeklējums ir ikgadējais burvīgais šovs, kas veltīts strūklaku slēgšanai 2019.gadā. Šogad Sanktpēterburgas strūklaku slēgšana gatavojas iespaidot visus apmeklētājus ar pilnīgi jaunu neticamu programmu.
Strūklaku slēgšana 2019.gadā ir vesela izrāde! Īpaši sagatavota programma ietver 3D dekorācijas Lielās Pēterhofas pils fasādē, gaismas un pirotehnisko šovu, audio efektus, vairāk nekā 50 deju un vokālo izpildītāju. Ar šo burvību tiks piepildīti visi svētki. Strūklaku slēgšanas svinības kulminācija ir lāzera šovs, gaismas mūzika un grandioza uguņošana! Īpaši spilgts un brīnišķīgs skatījums, kas pārsteidz iztēli un paliek atmiņā daudzus gadus.
- Izbraukšana uz viesnīcu. Nakšņošana viesnīcā.

21.09.19. -  Brokastis. Numuru atbrīvošana.
- Faberžē muzeja apmeklējums. Faberžē muzejs atvērts Sanktpēterburgā pavisam nesen - 2013.gada 19. novembrī un kļuva par pirmo privāto muzeju, kurā tiek eksponēta Kārla Faberžē lielākā Lieldienu olu kolekcija, un, kur atrodas unikāla, viena no pasaules labākajiem dekoratīvās un lietišķās mākslas kolekcija. Mēs redzēsim juvelieru mākslas darbus, ko izveidoja XIX gs. - XX gs. sākuma labākie meistari.  Šeit atrodas slavenās Faberžē Lieldienu olas. No tām 9 ir ar pārsteigumiem, tās pasūtīja pēdējie Krievijas imperatori - Aleksandrs III un Nikolajs II. Par visu savu pastāvēšanu Kārla Farebžē firma izveidoja 50 Lieldienu olas, no kurām 14 atrodas Zilajā istabā. Nozīmīgākie eksponāti ir pirmā Lieldienu ola «Vistiņa», ko izveidoja 1885.gada Lieldienām pēc Aleksandra III pasūtījuma dāvanā ķeizarienei Marijai Fjodorovnai un pēdējā ola «Sv. Ģeorģija ordenis», ko izveidoja Pirmā pasaules kara gados un vienīgā no 50 olām, ko pati Marija Fjodorovna 1919. gadā izveda no Krievijas. Parasti, lai izveidotu vienu olu bija vajadzīgs smags gada darbs.
Biļetes tiek iegādātas on-line (aptuveni 400 rub).
- Ekskursija uz Kristus Augšāmcelšanās baznīcu (Pestītāja asiņu baznīcu vai  “Spas na Krovi”).
Pirmais, kas apbrīno, ieejot Kristus Augšāmcelšanās baznīcā, ir pārsteidzošs ikonu un ornamentu mozaīkas rotājums, kas aptver visu iekštelpu, no cokola līdz galvenajam kupolam. Tā ir uzcelta vietā, kur pret caru Aleksandru II 1881.gadā bija izdarīts atentāts, pēc kura cars vēlāk nomira.  Baznīca ir uzcelta laika posmā no 1883.gada līdz 1907.gadam. Rakstainas fasādes, bagātīgi dekori, mežģīnes, krāsaini kupoli, gigantiskā mozaīka. Mozaīka aizņem vairāk nekā 7 065 kvadrātmetrus. Telpā nav neviena gleznojuma, sienas noklātas tikai ar daudzkrāsainām flīzēm. Ar šī dievnama mozaīku diez vai var sacensties kāds cits dievnams. Pestītāja asiņu baznīca ir iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā.

- Mājupceļš.
22.09.19 Robežas šķērsošana.

Cenā iekļauts:
- Brauciens ar  autobusu
- 3 brokastis, 1 pusdienas
- Izmitināšana 3* viesnīcā divvietīgos numuros
- Programmā aprakstītās ekskursijas kopā ar ieejas biļetēm (krievu valodā)
- Grupas vadītāja pavadība (krievu valodā)
- tūrisma firmas “Mari” izdales materiāli - informācija

Piemaksa par vienvietīgu numuru: 105
Piemaksa par papildu vietu autobusā: 60€.
Faberžē muzeja apmeklējums Biļetes tiek iegādātas on-line (aptuveni 400 rub) - ofisā

 • Ekskursija pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem ~ 500-600 rubļi.
1 eur- 72 rubļi.
 • Ieejas biļetes Pēterhofas muzejos un mazās pilīs ~ 250-300 rubļi par vienu muzeju.
 • Iesakām  līdzi ņemt ne mazāk kā 20 EUR katrai brauciena dienai kabatas naudai, suvenīriem un ēdināšanai.
Papildinformācija:
 • Vīza ar apdrošināšanas polisi LR pilsoņiem un EU pilsoņiem (ar uzturēšanās atļauju) (bērni un pieaugušie) - 65€
 • Nepilsoņiem tikai apdrošināšanas polise - 1.50€
 • Personām pēc 65 gadiem apdrošināšanas polises cena tiks noteikta tūres pasūtīšanas laikā.
 • Piesakot vietu tūrei bez apmaksas, tā tiks saglabāta 3 dienas. Pēc tam firmai ir tiesības anulēt pasūtījumu.
 • Piesakot vietu, klients veic avansa apmaksu 30% apmērā no ceļojuma maksas.
 • Pilna ceļojuma apmaksa jāveic 24.08.19.
Pieteikt vietu ceļojumam var:
 • zvanot pa tālruni: 6-54-20466, 26617848,  firmas mājas lapā  www.mari.lv
 • pa e-pastu:  info@mari.lv

Dokumenti: pase un 1 fotogrāfija (3.5x4.5 – tieši Krievijas vīzai)
Pasē jābūt vismaz divām brīvām lappusēm vīzām, un pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc brauciena beigām.
Pases, kas izdotas uz 50 gadiem, ceļošanai Krievijas Federācijā nav derīgas.

Informācijas sanāksme grupai

Rezervēt