Svētku Maskava un festivāls ''Ceļojums Ziemassvētkos''!

Видео

Vispārīga informācija

265/255 Eur (skolēniem līdz 16 gadiem).

Visas programmā paredzēto pasākumu ieejas biļetes iekļautas cenā!


1. diena (20.12.)
Izbraukšana vakarā no Daugavpils. Rēzekne. Robeža. Nakts ceļā.
 21.12.18 -  Iebraukšana Maskavā.
- Pusdienas.
- Iekārtošanās viesnīcā.
- Dodamies kājāmgājēju ekskursijā Maskavas Metro apakšzemes pilis.

Viena no Maskavas ievērojamākajām apskates vietām – Maskavas metropolitēns. Maskavas metro ir unikāla mākslas “templis”. Visā pasaulē tas atzīts par visskaistāko, vislabāko un ātrāko.
Maskava sadalīta “Ziemsvētku salās” (Brīnumegles s., Apburtā meža s., Gardēžu s., Ziemsvētku pasaku s., Stilīgo s. u.tml.), kompānija “Ziemsvētku Gaisma” visus priecēs ar instalācijām un atmiņā paliekošajiem šoviem vakara stundās, pasakainas būtnes fjoki – šīgada festivāla “Ceļojums Ziemassvētkos” saimnieki – gadīsies Jums ceļā it visur. Sarkanais laukums ar milzīgo, pasakaino mežu, Manēžas laukums, Tveras laukums, Teātra laukums u.c.   
2. diena (22.12.)
- Brokastis.
 -  Pilsētas apskates ekskursija “Maskavieši, parādiet man Maskavu…”, kuras laikā Jūs redzēsiet:
- Pilsētas vēsturisko centru – unikālus muzejus, majestātiskas katedrāles, krāšņas bajāru palātas un Kremļa robainās sienas. Galvaspilsētas viesus saista izmeklēts Sarkanā laukuma skaistums, sajūsmina īpašā aura, kuru dvašo baltakmens Kristus Glābēja atjaunotās katedrāles sienas un pasaku pilij līdzīgā Vasīlija Svētlaimīgā baznīca, iespaido monumentālās Ļeņina vārdā nosauktās Bibliotēkas (KVB) un Valsts Domes ēkas
- Lubjankas laukums, kas bēdīgi pazīstams vecākās paaudzes pārstāvjiem. Vēl viena Maskavas “vizītkarte” – Lielais teātris, kuru neapskatot nav iespējams aizbraukt no galvaspilsētas.
- Neesam aizmirsuši arī vienu no galvenajiem Maskavas skatu laukumiem – Zvirbuļu kalnus. Pa ceļam pa autobusa logu Jūs varēsiet redzēt 16. gs. arhitektūras pieminekli – Novodevičij klosteri. Bet, atbraucot uz Zvirbuļu kalniem, ne tikai apjūsmosiet Maskavas panorāmu, bet arī redzēt MVU galveno ēku. Brauksim garām Poklonnaja kalnam.  
- Apstāsimies un sarīkosim fotopauzi Maskavas mūsdienīgajā darījumu centrā “Maskava-City” – ultramoderns arhitektūras komplekss no stikla un betona, kura augstums no 27 līdz 96 stāviem. 
- Parku “Zarjadje” dēvē par “inženieru domas brīnumu” un “unikālu projektu”.
Slavenais “lidojošais tilts” – ievērojamākā Zarjadje vieta. Teritorijā izvietoti 256 soliņi un 460 lukturi, bet celiņu kopgarums sasniedz astoņus kilometrus. Neparastais skatu laukums milzīga “ķeksīša” formā 15 metru augstumā virs Maskavas upes bez balstošām konstrukcijām. Lieliska iespēja uzņemt foto ar kremļa panorāmas un krastmalas saktu.
Kristus Glābēja katedrāle – tā ir katedrāle un būtībā galvenais Krievijas dievnams. Te dievkalpojumus vada Maskavas un Viskrievijas patriarhs.  
Skaistākā pasaules mega pilsēta – Maskava ielūdz Jūs uz satikšanos
- pusdienas (piemaksa - 8 eur) Apmaksa ofisā!
-  Kosmonautikas muzeja apmeklējums. Kosmonautikas muzejs ietilpst Maskavas unikālā pieminekļa, kas uzbūvēts par godu pirmā mākslīgā Zemes pavadoņa palaišanai, sastāvā. Muzejā atrodas miniatūrā veidots Lidojumu vadības centrs, no kura var sazināties ar kosmonautu ekipāžām, interaktīva “Buran” kabīne ar kustības sistēmu un panorāmas stereoskatu, interaktīva izziņas un mācību klase, kas veidota ka kompānijas kajīte.
Brīvais laiks.
Ziemassvētku festivāla apmeklējums!
Lielākais Eiropā gadatirgu festivāls “Ceļojums Ziemassvētkos” Maskavā tradicionāli kļūs par spilgtāko ziemas notikumu galvaspilsētā.
Gandrīz mēnesi Maskavā valdīs visu aptverošā Jaungada un Ziemassvētku burvestību atmosfēra, kuru ikviens varēs izjust. Pilsētas prospektus un parkus izrotās pasakainas dekorācijas, izpušķotas eglītes un spilgtas instalācijas. 
Pasākuma ietvaros jūs gaida gaismu instalācijas, art objekti, fotozonas un iespaidīgi šovi. Tostarp festivāla ietvaros Ņikoļskas ielā Jūs redzēsiet unikālu gaismas tuneli, Bet Kamergeru šķērsielā parādīsies valdzinošas zvaigžņu debesis. Stoļešņikova šķērsielu greznos jauna konstrukcija – “Zaigojošo uguņu iela”. 
Protams, neizpaliks arī svētku gadatirgus. Šeit jūs varēsiet sasildīties, dzerot karstu kakao, kā arī baudīt ingvera piparkūkas – prjaņikus. Tirdzniecības namiņi būs izvietoti visos Maskavas rajonos.  
Manēžas laukums – viens no svarīgākajiem festivāla laukumiem – pārvērtīsies par labirintu un savdabīgu Krievijas karti, kas sadalīta 11 laika joslās.
Balons (augstums 17 m) prot veidot sniegputeņa, snigšanas un ziemeļblāzmas atmosfēru…
- Brīvajā laikā
- Brāļu Zapašniju cirks aicina. Brāļu Zapašniju šovs – tas ir neprasts fantastisks sižets, kas apvieno daudzus žanrus, simtiem krāšņu tērpu, reālistiskas dekorācijas. 
- Valsts Kremļa pils. “Lielās romansiādes jaunās zvaigznes!”
- Balets “Riekstkodis” uz Moskoncerta skatuves.
-  3. diena(23.12.19)
- Brokastis.
- Kremļa teritorijas apskates ekskursija ar katedrāles apmeklējumu. “Kas Kremlī nav pabijis, tas Maskavu nav izjutis”   
Uspenskas katedrāle – visu Krievijas caru laulāšanās un kronēšanas vieta.
Lielā Kremļa pils, kas visos laikos ir bijusi oficiālo pasākumu norises vieta. Vēl viena pils – Senāta pils, kas savā pastāvēšanas laikā ir redzējusi tik daudz ievērojamu cilvēku un valsts darbinieku, ka tas būtu Ginesa rekordu grāmatas ieraksta cienīgs. 
Vislielākais pēc kalibra pasaules lielgabals “Carj-puška” un vislielākais pasaules zvans “Carj-kolokol”, kas iespaido ar saviem izmēriem, izraisot krievu liešanas meistaru mākslas līmeņa apbrīnu.  
Arsenāla divstāvu ēka, kas, kaut arī izskatās samērā pieticīga salīdzinājumā ar pilīm un katedrālēm, tomēr ir rets Pētera I laika arhitektūras piemineklis.  
Un vēl viesus sagaida iegremdēšanās vēsturē. Tās spilgtākie momenti no Maskavas un Maskavas Kremļa gandrīz 8 gadsimtu garās pastāvēšanas.
-  Ieroču palātas apmeklējums.

     Ieroču palāta – muzejs, dārgumu glabātājs – ir Lielās Kremļa pils kompleksa daļa. 
Ieroču palātā glabājas senās valsts regālijas, caru parādes apģērbi un kronēšanas tērpi, Krievijas pareizticīgo baznīcas hierarhu tērpi, lielākā krievu meistaru darināto zelta un sudraba izstrādājumu kolekcija, Rietumeiropas sudraba mākslas darbi, ieroču meistarības pieminekļi, ekipāžu kolekcija, zirgu parādes ekipējums.  
- Pusdienas (piemaksa - 8 eur) Apmaksa ofisā!  
- Kinostudijas Mosfiļm apmeklējums. Jūs iepazīsieties ar vienu no lielākajām un progresīvākajām kinostudijām ne tikai Krievijā, bet arī visā Eiropā. Iziesiet pa kinostudijas “Mosfiļm” teritoriju, gūsiet priekšstatu par tās interesanto pagātni.
Ekskursijas pa “Mosfiļm” laikā Jūs nevarēsiet nepievērst uzmanību tās bagātajai retro transporta kolekcijai.
Un, visbeidzot, tikai šeit Jūs varēsiet gremdēties kinematogrāfa “virtuves” pasaulē – redzēsiet, kā strādā grima ceha meistari, apmeklēsiet uzņemšanas paviljonus ar jaunās filmas dekorācijām un iziesiet vecās Maskavas ielas kopā ar filmu “Doktors Živago” un “Jātnieks vārdā Nāve” varoņiem.
- Brīvais laiks.

Galvaspilsētas Jaungada svētku noformējums – tā ir īpaša Maskavas arhitektūras ansambļa sastāvdaļa – dinamiska, skatāma, idejiski un emocionāli piesātināta dekorācija. 
Izbaudīsim pasakainā Sarkanā laukuma un šeit uzstādītās Jaungada egles Jaunā gada svētku ietērpu. Blakus GUM izvietots galvenais gada Ziemsvētku gadatirgus, kurā Jūs varēsiet nopirkt siltas, dizaineru veidotās mantas, kā arī Ziemsvētku cienastu no visām pasaules malām.    
- Brīvais laiks.

Vakarā aicinām patstāvīgi apmeklēt :
1. “Kaut es būtu cariene.. šovu” Lielajā Maskavas cirkā.
2. Izrādi “12 krēsli” uz N. Babkinas krievu dziesmas teātra skatuves.  “12 krēsli” – aizraujoša, smieklīga, atmiņā paliekoša izrāde.
Aktieri: Zvaigžņu sastāvs: Sergejs Astahovs, Antons Šagins, Nikolajs Dobriņins, Daniils Spivakovskis, Nadežda Babkina, Larisa Udovičenko, Nonna Grišajeva.
3. Maskavas akvārijs “Apkārt pasaulei Jaunajā gadā”.  Uz “Mosakvārija” ūdens skatuves atgriežas mūzikls “Apkārt pasaulei Jaunajā gadā”, kas kļuva par vienu no galvenajiem 2018./19. ziemas sezonas notikumiem. Atkal uz Maskavas okeonārija unikālās arēnas tiksies jūras dzīvnieki, gaisa vingrotāji, akrobāti, dziedātāji, dejotāji, mūziķi, sinhronisti un daiļslidotāji. 

4. diena (24.12.)
- Brokastis. Numuru atbrīvošana. Mantas atstājam autobusā!!!
Ar metro dodamies uz Tretjakova galeriju.
- Kājāmgājēju ekskursija pa Zamoskvorečje – vienu no senākajiem Maskavas rajoniem, kas eksistē kopš 14. gs. Ekskursijas laikā jūs iepazīsieties ar kolorītu Maskavas rajonu, kur līdz pat šim laikam ir jūtams Senās Maskavas gars. 
- Ekskursija pa Tretjakova galerijas pamatekspozīciju, kur izstādīti tādi šedevru oriģināli kā Ivanova “kristus parādīšanās tautai”, Surikova “Bajāriene Morozova” un “Strēlnieku soda rīts”, Vasņecova “Trīs spēkavīri” un citas ievērojamas gleznas. 
-  Bohēmiskais Arbats.
Arbats – tā ir īsta iela-svētki, kur vienmēr ir troksnis un jautrība: cilvēki satiekas, pastaigājas, vēro ielas mākslinieku priekšnesumus. Tieši uz trotuāriem mākslinieki izstāda savas gleznas, un valda īpaša gaisotne, kas izsenis ir piesaistījusi radošās inteliģences pārstāvjus. Katra Arbata ēka ir vēstures daļiņa, un mēs iegremdēsimies tajā ar galvu.    
Brīvais laiks. Suvenīru iegāde.
Izbraukšana uz mājām.
Nakts ceļa.

5.diena (25.12.) Ceļš mājup.
Robežas šķērsošana. Rēzekne. Daugavpils. No rīta atbraukšana uz Daugavpili.


Cenā iekļauts:
- Brauciens ar komfortablu autobusu
- grupas vadītāja pakalpojumi;

 • izmitināšana viesnīcā, 3 naktis divvietīgos numuros ar visām ērtībām;
 •  3 brokastis; 1 pusdienas
 • vietējas gidas (krievu valodā)
 • programmā aprakstītās ekskursijas kopā ar ieejas biļetēm

Papildizmaksas:

- Piemaksa par vienvietīgu numuru: 55€
- Piemaksa par papildu vietu autobusā: 50€.
- 2 pusdienas – 12 Eur (apmaksāt ofisā!)
- Biļetes - on-line  ticketland.,redkassa.ru
Papildinformācija:
 • Vīza ar apdrošināšanas polisi LR pilsoņiem un EU pilsoņiem (ar uzturēšanās atļauju) (bērni un pieaugušie) - 67 €
 • Nepilsoņiem tikai apdrošināšanas polise - 1.50€
 • Personām pēc 65 gadiem apdrošināšanas polises cena tiks noteikta tūres pasūtīšanas laikā.
 • Piesakot vietu tūrei bez apmaksas, tā tiks saglabāta 3 dienas. Pēc tam firmai ir tiesības anulēt pasūtījumu.
 • Piesakot vietu, klients veic avansa apmaksu 30% apmērā no ceļojuma maksas.

Pieteikt vietu ceļojumam var:
 • zvanot pa tālruni: 6-54-20466, 26617848,  firmas mājas lapā  www.mari.lv
 • pa e-pastu:  info@mari.lv

Dokumenti: pase un 1 fotogrāfija (3.5x4.5 – tieši Krievijas vīzai)
Pasē jābūt vismaz divām brīvām lappusēm vīzām, un pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc brauciena beigām.
Pases, kas izdotas uz 50 gadiem, ceļošanai Krievijas Federācijā nav derīgas.

Informācijas sanāksme grupai - 14.12 plkst. 17.30

Rezervēt