Baltās naktis un festivāls "Sārtās buras" Sanktpēterburgā! E-vīza!

Vispārīga informācija

1. diena (19.06.)
Vakarā izbraukšana no Daugavpils.
Robežas šķērsošana Narva-Ivangoroda. Ierašanās Sanktpēterburgā. Pietura tirdzniecības centrā brokastīm.
2. diena (20.06.) Brokastis.
- Apskates ekskursija „Lielās pilsētas portrets” - Sanktpēterburgas rašanās un attīstības vēsture, pilsētas centra parādes arhitektūras ansambļa iepazīšana: Ņevas prospekts, Pils laukums, Vara jātnieks, Marsa lauks, Ņevas krastmala, Vasiļjevas salas strēle, Trīsvienības laukums, Admiralitāte, Īzaka katedrāle, labi pazīstamas upes Moika un Fontanka, tilti (greznais, zirgu figūrām rotātais Aņičkova tilts, paceļamie tilti pār Ņevu) un pilis (Marmora, Stroganovas,…), kā arī  ielas.

- Gājēju ekskursija pa Mazo Dārza ielu un Ņevas prospektu.
Runcis Jelisejs un kaķe Vasilisa. Blakus Malaja Sadovaja ielai sēž runcis Jelisejs un kaķe Vasilisa – piemineklis ņaudošai divīzijai, kas blokādes laikā izglāba pilsētu no žurkām. Lai noķertu veiksmi aiz astes, ir jāmet monēta tā, lai tā paliktu uz postamenta.
Bronzas fotogrāfs palīdz iegūt labklājību! Lai vienmēr būtu nauda, viņš ir jāpatur aiz mazā pirkstiņa. Bet priekam un laimei – jāpaņem fotogrāfs zems elkoņa.
Ostaps Benders – nestandarta personība, tāpēc arī pieeja viņam ir vajadzīga īpaša! Lai sapnis piepildītos, Ostapam ir jāparīvē degungals.
Čižiks-Pižiks – vismazākā pilsētas skulptūra – tikai 11 cm – , bet nes lielu veiksmi.  Jeļisejeva veikala Ņevas prospektā apmeklējums.  Jūs iepazīsieties ar slaveno tirgotāju Jeļisejevu dinastiju, kura ir atstājusi spilgtu zīmi Pēterburgas un Krievijas vēsturē. Mēs apskatīsim lielisko Jeļisejeva veikalu “moderna” stilā, kas līdz pat šim laikam ir Ņevas prospekta rota. Bet greznās savrupmājas, īres nami, labdarības iestādes, kas būvētas par šīs ģimenes līdzekļiem, veido pilsētā veselus “Jeļisejeva kvartālus”.  
Izmitināšanās viesnīcā. Brīvais laiks.
Patstāvīgi ar grupas vadītāju festivāla Sārtās buras apmeklējums.
Visgaišākajā no baltajām naktīm Ņevas akvatorijā ienāks sapņu kuģis ar sārtām burām – cerību, sapņu piepildījuma un spilgtas nākotnes simbols. Šis svinīgais triumfs ir kļuvis par vienu no zīmīgākajiem notikumiem Sanktpēterburgas dzīvē.
Svinīgie pasākumi izvērsīsies Pils laukumā un Vasīlija salas Strēlē. Svētku koncerta vadītāji, skanot desmitiem tūkstošu skatītāju aplausiem, paziņos spilgtākās Krievijas estrādes Olimpa zvaigznes.
Par svētku “Sārtās buras” kulmināciju kļūs aizraujošais ugunīgais ūdens, uguns un gaismas šovs naksnīgās Ņevas akvatorijā. 

3. diena (21.06) Brokastis.
Ekskursija uz Menšikova pili.  
Tā ir viena no lieliskākajām 18. gadsimta būvēm. Ēkas stils un noskaņojums atspoguļo to gaisotni, ar kuru Pēteris I iecerēja uzcelt pilsētu Ņevas krastā.
Menšikova privātā rezidence izskatās skaista un iekļaujas Vasīlija salas arhitektūras ainavā, kaut arī ne ar ko īpašu neizceļas. Būvēja Menšikova pili, kā saka, kopīgiem spēkiem. Savu artavu ienesa gandrīz vai katrs mākslinieks un keramiķis, bet savu akmeni ielika gandrīz vai katrs būvnieks, kareivis, zemnieks un pat katordznieks. Pateicoties viņu pūlēm kņazs un viņa ģimene ievācās trīsstāvīgā ēkā jau 1714. gadā. Tajā brīdī tā bija visaugstākā ēka Pēterburgā. 
Bet tur vēl Pētera gadsimts mīt…” ar Petropavlovskas cietokšņa – Pēterburgas sirds –   apmeklējumu – tās būvniecības sākums aizsāka pilsētas vēsturi. Ar cietokšņa ansambļa galvenās dominantes – Pētera un Pāvila katedrāles – ar tās slaveno torņa smaili, kuras apzeltīšanai tika izlietoti 8 kg zelta, apmeklējumu. Tā ir visu krievu imperatoru apbedīšanas vieta, vienīgā fortifikācijas būve Eiropā, caru atdusas vieta, galvenais cariskās Krievijas politiskais cietums – tas viss ir Petropavlovskas cietoksnis.   
- Brīvais laiks.
- Pēc velēšanās ekskursija pa kanāliem (par papildmaksu).

4. diena (22.06) Brokastis.
«Pētera paradīze» - ārpilsētas ekskursija uz Pēterhofu. Uz elegantām Pēterhofas dārziem, strūklakām un iespaidīgākajām vietām Pēteri Lielo iedvesmoja brauciens uz Versaļu. Šī vieta holandiešu stilā tika dēvēta par "Pīterhof" – "Pētera sēta".
Pēterhofa – 200 gadu garumā bijusi imperatoru lielā vasaras parādes rezidence. Piejūras paradīze tika būvēta kā grandioza triumfa piemineklis, lai demonstrētu Krievijas varenību, kura Lielā Ziemeļu kara gaitā izcīnīja tik kāroto un gribēto izeju uz Baltijas jūru.

- Ekskursija Kronštātā.
- Atgriešanās Sankt Pēterburgā. Brīvais laiks.
Jūs varēsit apmeklēt Ziemeļu galvaspilsētas jaunumu – “Pētera laiku Akvatoriju” www.peteraqua.ru
Iesakām apmeklēt konditorejas kafejnīcu “Sever’  un veikalu ‘Jeliseiskij’, kas atrodas  Ņevas prospektā.

5. diena (23.06) Brokastis.
Īzaka katedrāle ir viena no piecām lielākajām Eiropas baznīcām un viena no skaistākajām būvēm, kas radītas pēdējo 200 gadu laikā. 
Īzaka katedrāle – majestātiska, neatvairāmi skaista savā mierā un monumentalitātē. Tās milzīgā kupola zelta spīdums, rozā marmora kolonnas un apustuļu figūras uz kolonādes un frontona – tas ir viss, ko atceras tūristi, skatot katedrāli pirmo reizi. Bet iepazīstot tuvāk, atklājas krāšņais interjera iekārtojums, Kārļa Brilova apgleznotais kupols, baltais balodis kā svētā gara simbols, mozaīkas, Jēzus Kristus attēlojums galvenā altāra vitrāžā, vējš kolonādē un stāsti par katedrāles un tā glabātāju izturību Lielajā Tēvijas kara laikā.

- Ermitāžas apmeklēšana (pēc vēlēšanās  par papildmaksu). Min. 25 cilv.
- Ceļš mājup. Iebraukšana tirdzniecības centrā.
6. diena (24.06) Robežas šķērsošana. Ierašanās Daugavpilī.
Cenā ietilpst:
- Brauciens ar komfortablu autobusu
- 3 brokastis
- Izmitināšana 3* viesnīcā divvietīgos numuros (3 naktis) ar reģistrāciju
- Programmā aprakstītās ekskursijas kopā ar ieejas biļetēm (krievu valodā) - Šeremetjeva pils, Pētera un Pāvila cietoksnis, Īzaka katedrāle, Pēterhofa, Kronštate (krievu valodā). 
- Grupas vadītāja pavadība (krievu valodā)
- grupas vadītāja pavadījums
- tūrfirmas “MARI” informācijas pakete
- milzum daudz pozitīva
- lielisks noskaņojums
 

 • Piemaksa par vienvietīgu numuru: 105
 • Piemaksa par papildu vietu autobusā: 60€.

Papildpakalpojumi :
-  palīdzība e-vīzas noformējumā -  5 Eur
Ermitāžas apmeklēšana – 14 Eur  Min. 25 cilv.
 
 • Firma patur tiesības mainīt objektu apskates kārtību.
 • Ieejas biļetes Pēterhofas muzejos un mazās pilīs ~ 250-300 rubļi par vienu muzeju.
 • Ekskursija pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem ~ 500-600 rubļi.

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt