Kaļiņingrada un uguņošanas festivāls! Bez vīzas! TOP!

Видео

Vispārīga informācija

Kaļiņingrada – Svetlogorska – c. Jantarnij – Kuršu kāpa

229 eur/ 219  eur (līdz  16  gadiem)

Kaļiņingradā norisināsies IV Starptautiskais uguņošanas čempionāts, kurā piedalīsies sešas pirotehnikas komandas – iepriekšējo gadu uzvarētāji. Krāšņo skatu papildinās Sergeja Lazareva koncerti, izklaides programmas pieaugušajiem un bērniem un grandsalūts, ko piedāvās pasākuma organizētāji – uguņošanas centrs “HAN”.

1. DIENA. ( 09.08.19.) Izbraukšana agri no rīta. Robežas šķērsošana.
- Ierašanās Sovetskas pilsētā. Īsa pastaiga pa Sovetskas, agrākās Tilzītes, ieliņām. Slavenais karalienes Luīzas tilts. Foto pauze. 
- Pārbrauciens uz Čerņahovsku.  
Pilsētas apskates ekskursija. Čerņahovska – īsts viduslaiku stūrītis, kur ieraugāmas īstas Teitoņu ordeņa pilis – Insterburga un Georgenburga.


XIV gadsimta sākumā šeit bija uzcelta Insterburgas pils, Teitoņu ordeņa administratīvais centrs iekarotās Prūsijas austrumos. XIX gadsimtā Napoleons pārveidoja pili par hospitāli. Tāpat mēs redzēsim senās pilsētas celtnes, kādreizējo luterāņu baznīcu, pieminekli Barklajam de Tolli.

Ekskursija pa zirgu audzētavu un Georgenburgu.
Georgenburgas pils ir vislielākie līdz mūsdienām saglabājušies bīskapijas  nostiprinājumi Prūsijas teritorijā. Pils uzbūvēta XIV gadsimta vidū, un tā ir nosaukta par godu svētajam Georgijam – krustnešu patronam. Lielākā pils daļa ir atjaunota, pati pils ir viena no interesantākajām bijušās Austrumprūsijas apskates vietām.
Tāpat Jūs apmeklēsiet zirgaudzētavu “Georgenburg”, kurā bija izveidota slavenā traķēnas zirgu šķirne, kas ir reģiona lepnums. Iziesiet cauri karaliskajiem staļļiem, kas saglabājušies vēl no Austrumprūsijas laikiem.
- Pusdienas. Izbraukšana uz Kaļiņingradu.
- Izmitināšanās viesnīcā. Vakariņas (par papildmaksu) 

2. DIENA. (10.08.19.) BrokastisEkskursija “Baltijas dzintara krelles”. Svetlogorska – c.Jantarnij!

- Ciemata Jantarnij, pirms kara tā nosaukums bija Palmnikene, apmeklējums un iepazīšana. Te atrodas pasaules lielākās dzintara atradnes. No skatu torņa augstumiem Jūs redzēsiet karjera panorāmu, tajā ar atvērto rūpniecisko metodi iegūst dzintaru. 
- Jūs varēsiet izmēģināt sevi dzintara racēja lomā un, apbruņojies ar lāpstiņu, iegūt sev par atmiņu “saules akmeni” mini karjerā apmeklētājiem. Visi tūristi obligāti saņems “Dzintara racēja” diplomu. Tāpat Jūs varēsiet uzlādēties ar enerģiju un veselību Dzintara piramīdā, kuras būvniecībai bija jāpārstrādā ap 800 kg dzintara. Jantarnija vēsturiskajā centrā blakus luterāņu baznīcai, kura celta 1892. gadā, Jūs iziesiet pastaigā uz jūru garām brīnišķīgajai Šloss-Hotel  pils ēkai caur Bekera parku ar mūžseniem kokiem.
            Muzeju un izstāžu kompleksa “Dzintara pils”, kas izvietots cietokšņa pils ēkā, apmeklējums. Kompleksa ekspozīcija iepazīstina ar Palmnikenes ciemata izveidošanos un attīstību, saules akmens rašanos, tā apstrādes metodēm. Jums būs iespēja iegādāties dzintara izstrādājumus un dzintaru saturošo kosmētiku!
Baltijas jūras piekrastes skaistumu Jūs varēsiet novērtēt, pastaigājoties pa liedagu, kurš 2016. gadā ieguva valstī zilo karogu – ekoloģiski tīrākās un vislabāk iekārtotās pludmales zīmi.

 • Pārbrauciens uz Svetlogorsku.
Jūs apburs senā 19. gs. nogales – 20. gs. sākuma arhitektūra; tīrās villas, pansionāti, viesnīcas. Ērģeļu zāle, lapkoku parks, ūdenstornis, Kūrhauza. Svetlogorskas simbols ir vācu skulptora H. Braherta lieliskie darbi – “Ūdens nesēja” un “Nimfa”. Jūs redzēsiet JAK un kinofestivāla “Baltijas debijas”  jauno “māju” – estrādes teātri “Dzintara halle”. Pie jūras Jūs novedīs noejas terenkulas, kur pie ūdens atpūtnieku ērtībai bija uzbūvēta promenāde. Uz augšu par atsevišķu samaksu Jūs varēsiet uzbraukt pa kanātceļu.
- Brīvais laiks pusdienām (300-400 rbļ. personai), šopings.
Pārbrauciens uz Kaļiņingradu. Atpūta.
Plkst. 21.00 dosimies uz starptautiskā uguņošanas festivāla atklāšanu. Šajā dienā savus šovus rādīs Itālija  un Portugāle. Par pirmās dienas hedlaineri kļūs Sergejs Lazarevs. Biļetes var iegādāties one-line
( fireworkschampionship.com - 500 rbļ.)

3. DIENA. (11.08.19) Brokastis.
            Kaļiņingradas apskates ekskursija, iepazīšanās ar galvenajiem apskates objektiem pilsētā.
Divu vārdu – Kēnigsberga un Kaļiņingrada – pilsēta, reāla un mītiska, kur katrai ielai ir divi vārdi, ir savā vēsturē unikāla. Pilsētu dibināja Teitoņu ordenis 1255. gadā. Ekskursija iepazīstina ar galvenajām apskates vietām: Uzvaras laukums, Kristus  Pestītāja baznīca, skulptūra “Sumbru cīņa” bijušās Kēnigsbergas Zemes tiesas ēkas priekšā, Pētera I piemineklis, dramatiskais teātris, Karalienes Luīzas kirha – mūsdienās leļļu teātris, Amalienau – veco vācu villu rajons.
            14. gadsimta arhitektūras pieminekļa – Doma katedrālesapskate un apmeklējums. Pie Doma sienas atrodas Kēnigsbergā dzimušā dižā vācu filozofa Imanuela Kanta mauzolejs. Mini ērģeļmūzikas koncerta apmeklējums (par papildmaksu 350 rbļ. pieaugušajiem/ 150 rbļ. skolēniem).
            Pastaiga pa Zivju ciematu – etnogrāfisko un amatniecības un tirdzniecības centru, kas veidots pirmskara Kēnigsbergas arhitektūras stilā. Kvartāls ir izbūvēts vācu stilā, to rotā bronzas Jūrnieka un pērtiķa, Krodzinieces figūras, tā ir pilsētas pērle, iemīļota pilsētnieku un tūristu atpūtas vieta.
            Krievijas vienīgā Dzintara muzeja apmeklējums. Tajā tūkstošgadu senās leģendas strīdas ar zinātniskiem datiem, bet tiesneši šajā strīdā ir unikāli tīrradņi ar senajos sveķos sastingušajiem kukaiņiem un augiem.
-Brīvais laiks.
            Ievērības cienīgs un atmiņā paliekošs ir Pasaules okeāna muzeja apmeklējums, tā laikā var pabūt īstas submarīnas kajītēs ekskursijas uz zemūdeni B-413 ietvaros un palūkoties uz pilsētu caur periskopu. Kompaktās kajītes ir pārpildītas ar ierīcēm un aparatūru, kas nodrošina laivas vadāmību, nolaišanos dziļumā un pacelšanos ūdens virspusē, ieročiem (apakšgrupa 14 cilvēku). Slavenais zinātniski pētnieciskais kuģis “Vitjaz” – okeanoloģijas vēsturē leģendārs kuģis, kas deva lielu ieguldījumu Pasaules okeāna izpētē (abi objekti ar ekskursijām – kuģis “Vitjaz”, zemūdene B-413 un citi objekti), zoodārzs utt.
-vizināšanās ar upes tramvaju pa Prēgeles upi.
Atgriešanās viesnīcā patstāvīgi.

4. DIENA. (12.08.19.)  Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas.

- Ekskursija “Kuršu kāpa – ceļš kāpās”.
Kuršu kāpa, ko veidojusi jūra un vējš, ir šaura sauszemes smilšu strēle, kur sāļā jūra sadzīvo ar saldūdens līci. Tā ir unikāla un gleznaina vieta, kas iekļauta JUNESKO pasaules matojuma objektu sarakstā un atzīta par valsts dabas nacionālo parku. Jūs pieskarsieties Dejojošā meža mīklai; šajā mežā koku stumbri izvijas visdīvainākajos veidos. Apmeklēsiet skatu laukumu Efa kāpā, no kurienes paveras skats uz visas smilšu strēles ainavu daudzveidību – jūru, līci, priežu mežiem, smilšu tuksnesi. Tūres programmā ir paredzēts KZA Zooloģijas institūta Putnu gredzenošanas stacijas apmeklējums.

- Pusdienas ar zivju ēdieniem ekskursijas laikā par papildsamaksu (550 rbļ.). (Apmaksa ofisā!)
Jums būs iespēja iegādāties kūpinātas zivis, kas vēl vakar peldējušas līcī, tās pārdod šeit lielā daudzumā.
- Apstāšanās Nidas ciematā.

- Robežas šķērsošana Morskoje – Nida. Brauciens pa Kuršu kāpu Lietuvas pusē. Pārcelšanās ar prāmi. Klaipēda. Ceļš mājup. 

Tūres maksā iekļauts:
 • brauciens ar komfortablu autobusu;
 • grupas vadītāja pakalpojumi;
 • ekskursijas ar vietējo gidu pa: Sovetsku, Kaļiņingradu, Jantarnij c., Svetlogorsku, Čerņahovsku, Kuršu kāpu;
 • dzīvošana viesnīcā 3 naktis divvietīgā numurā ar visām ērtībām;
 • 3 brokastis; 1 pusdienas;
 • Dzintara karjera apmeklējums;
 • “Dzintara racējs” meistarklase;
 • Dzintara piramīdas apmeklējums;
 • Kaļiņingradas Dzintara muzeja apmeklējums;
 • ekoloģiskā nodeva;
 • prāmis Nida – Klaipēda.
Papildizdevumi:
 • Pasaules okeāna muzejs  — 8.50 Eur.
 • vakariņas — 6 Eur (Apmaksa ofisā!)
 • zivju ēdienu pusdienas — 550 rubļi / 8 Eur. (Apmaksa ofisā!)
 • vizināšanās ar upes tramvaju pa Prēgeles upi - no 500 rubļiem.
 • Vīza:
 • Vīza one-line – 3.00 Eur
 • apdrošināšana — 1.20 Eur
 • personām, kas vecākas par 65 gadiem, apdrošināšanas cena tiek precizēta tūres pasūtīšanas laikā
 • rezervējot vietas bez apmaksas, rezervācija ir derīga 3 diennaktis, pēc šī termiņa beigām firma ir tiesīga anulēt rezervāciju
 • rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 30% apmērā no brauciena vērtības.
Rezervēt vietu braucienam var:
 • zvanot pa tālruni: 6-54-20466, 26617848,  vietnē  www.mari.lv
 • pa e-pastu: info@mari.lv
Papildinformācija:
 • Firma ir tiesīga mainīt objektu apmeklējuma kārtību.
 • Ieteicam paņemt līdzi ne mazāk kā 30 EUR katrai tūres dienai ēšanai, sīkiem suvenīriem.
Papildobjektu apmeklējuma cenas ir orientējošas un var mainīties.

Rezervēt