Ziemassvētkos Tallinā! NEW!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
24.12.2019 25.12.2019 2 85.00 € 80.00 €
Vispārīga informācija

ТallinaRakvere

1.diena

Agri no rīta izbraukšana no Daugavpils.
Iebraukšana Tallinā. Apskates ekskursija pa pilsētu autobusā ar gidu: Pirita – burāšanas sporta centrs, kura notika 1980. gada Olimpiska regate, „Nāriņa” – piemineklis nogrimušajam kuģim, Kadriorga – pils un parku komplekss (XVIII gs.), uzskatāms par Igaunijas arhitektūras grandiozāko pils un parka kompleksu.  Tā ir Pētera I dāvana sievai Katrīnai I, Dziedošais lauks.

Kājāmgājēju ekskursija pa Tallinas Vecpilsētu:
APAKŠĒJĀ PILSĒTA:
Rātslaukums  – pats skaistākais pilsētas laukums, Vecais Tomass, gotiskā Sv.Olafa (Oliveste) baznīca, Sv. Gara, Sv.Nikolaja (Niguliste) dievnams.Iepazīšanās ar Igaunijas jūras muzeju, kas atrodas Resnās Margaritas tornī, Sv. Katrīnas  dominikāņu klosteris  – senākais apakšējā pilsētā.

AUGŠĒJĀ PILSĒTA:
Toompea pils ar skatu torni „Garais Hermanis” , Doma baznīca –senākais dievnams Igaunijā (XIII – XV gs.), pareizticīgo Aleksandra Ņevska katedrāle.   
    
 NEW!  Piedāvājam apmeklēt jaunu multimediju mākslas izstādi “Monet2Klimt”, kas atrodas vecpilsētā, pirmā Tallinas kinoteātra telpās (Helios Kino, 1917). Izstāde izveidota uz pasaules slaveno meistaru, Monē, Van Gogs un Klimts, 140 gleznu pamata. Tradicionālo gleznu vietā, Jūs gaida unikālā ekspozīcija 360 grādus. Visas gleznas ir animētas un ar skaņas efektiem. Kopā ar klasiskās mūzikas šedevriem tas viss rāda krāsaino un neaizmirstamo šovu.   

Brīvais laiks.

Rātslaukumā ir iespēja apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu, kur varēs iegādāties svētku suvenīrus, adītus izstrādājumus, tradicionālos cienastus un karstus dzērienus.

Ierašanās viesnīcā.

Vakariņas viesnīcā (pēc izvēles par papildus samaksu) (apmaksa birojā)

2.diena

Brokastis.
Jagala ūdenskritums. Tas  tiek dēvēts par Igaunijas Niagāru. Igaunijas pats iespaidīgākais ūdenskritums. Tas ir 8 m augsts un 60 - 70 m plats, un ir viens no izcilākajiem Igaunijas dabas pieminekļiem. Vairāku tūkstošu gadu laikā ūdenskritums ir radījis ap 300 metrus garu un 12 - 14 metrus dziļu kanjonu. (Apmeklējums iespējms, ja būs piemēroti laika apstākļi)

Viduslaiku Rakveres pils (1252.g.).
Pie pils vārtiem jūs sagaidīs gids, kas būs apģērbies viduslaiku tērpā. Visi programmas dalībnieki saņem bruņinieku apmetņus un dosies pastaigā pa pili! Pils piedāvā dažādus  pasākumus gan bērniem, gan pieaugušajiem. Varat izmēģināt spēkus loka un arbaleta šaušanā, zobenu un pīķu cīņās, kalšanā, podniecībā, savas pils naudas gatavošanā un daudzās citās lietās. Ir apskatāmas izstādes par pils vēsturi, vēsturiskiem ieročiem un moku kambari  Pilī ir lielgabals – zviedru lauka lielgabals, kas šauj izmantojot šaujampulveri. Pils pagrabā varat nogaršot viduslaiku vīnus.  

Izbraukšana uz mājām.  Īsa pietura Tartū.
Majestātiskās ēkas slīgst dažādu krāsu gaismas staros, Jaungada rotājumos. Jūs priecēs svētku egle un krāšņa svētku krāsu palete. 

Cenā ietilpst:

 • transporta izdevumi
 • dzīvošana tūristu klases viesnīcā
 • gida pakalpojumi
 • programmā norādītās apskates ekskursijas
 • brokastis  
Papildus izmaksas:
 •  Izstāde “Monet2Klimt”– 7.00 EUR/3.00 (bērni līdz 18 g.v.)/ bērni līdz 7 g.v. bezmaksas;
 • Rakvere – 9.00 Eur/8.50 Eur
 • Vakariņas (zviedru galds ar plašo izvēli)- 15 Eur (pēc vēlēšanās) Bērniem līdz 12 gadiem – 8 Eur  (Apmaksa birojā!)
Ieejas biļešu cenas var mainīties

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu larisa.mari77@gmail.com,
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu , klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
Uzmanību!
·          Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.   
Braucienam nepieciešamie dokumenti:
·               LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām.
 

Rezervēt