Jūras dienas Tallinā!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
11.07.2020 12.07.2020 2 85.00 €
Vispārīga informācija

1 DIENA
Agri no rīta izbraukšana no Daugavpils.


Ierašanās Tallinnā.
Tallinas vecpilsētas unikālā vērtība pirmkārt un galvenokārt ir labi saglabājusies kopējā viduslaiku vide un struktūra, kas ir pazaudēta daudzās Ziemeļeiropas galvaspilsētās. Kopš 1997. gada Tallinas vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules Mantojuma sarakstā.


Tallinas apskates ekskursija (autobusā) kopā ar gidu:


Pirita – burāšanas sporta centrs, kura notika 1980. gada Olimpiskā regate.


Nāriņa” – piemineklis nogrimušajam kuģim.
Kadriorga – pils un parku komplekss (XVIII gs.), uzskatāms par Igaunijas arhitektūras grandiozāko pils un parka kompleksu. Tā ir Pētera I dāvana sievai Katrīnai I.


11.07. - Jūras dienas Tallinā!!!
Šajā dienā norisināsis vieni no skaistākajiem Tallinas svētkiem – Jūras svētki, kurā ikviens laipni aicināts apmeklēt bagātīgo un aizraujošo koncertu un pasākumu programmu! Būs iespēja vērot burinieku regati, vizināties ar kuģīšiem, apmeklēt zivju tirdziņu un atrakcijas bērniem!


Muzeja “Hidroplānu osta” apmeklēšana.
“Hidroplānu osta” ir Igaunijas jūras vēstures pērle.


Muzeja komplekss neapšaubāmi ir viens no interesantākajiem jūras muzejiem pasaulē. Tas ir izvietots hidrolidmašīnu angāros, kas bija uzbūvēti 1916.-1917. gadā kā Pētera I cietokšņa daļa. Cietoksnim bija jānosedz piekļuve Pēterburgai no jūras puses. Tā bija pirmā pasaulē ēka bez balstiem, kas nosegta ar milzīgu dzelzsbetona kupolu. Pēc šī projekta vēlāk tika uzcelts operas teātris Sidnejā.


Muzeja ekspozīcija ir izvietota trīs līmeņos- zem ūdens, ūdenī un virs ūdens.


Zemūdens līmenī ir izvietots senākais Igaunijas ūdeņos atrastais kuģis, kas bija uzcelts 16.gs. Saamsalā, kā arī dažādas jūras mīnas un torpēdas. Tāpat tur ir izklaides bērniem un pieaugušajiem.


Ūdens līmeņa ekspozīcijā ir zvejnieku laivas-apsenes, kas izgatavotas pēc piecu tūkstošu gadu vecās tehnoloģijas, Otrā pasaules kara bēgļu laivas, buru un sporta laivas… Visas laivas ir derīgas lietošanai. Katram tūristam ir iespēja iekāpt laivās un apskatīt tās no iekšpuses.


Virsūdens līmenī ir izvietots atbilstoša izmēra hidrolidmašīnas “Šort 184” kopija. Pirmā pasaules kara laikā šī lidmašīna bija pirmā, no kuras tika nomestas torpēdas. Citas tādas lidmašīnas pasaulē nav saglabājušās.


Muzeja ekspozīcija ir interaktīva. Mūsdienīgā un interaktīvā muzeja ekspozīcija nedos garlaikoties nevienam- ne pašam jaunākajam, ne pieaugušajam jūras romantikas mīlētājam.


~`18:00došanās uz viesnīcu. Izvietošanās viesnīcā.
Vakariņas (zviedru galds ar plašo izvēli) (pēc vēlēšanās) (Apmaksa birojā!)


Pēc vēlēšanās uz pilsētu varēs doties patstāvīgi ar pilsētas autobusu.


2 DIENA
Brokastis. Kājāmgājēju ekskursija.


APAKŠĒJĀ PILSĒTA:
Rātslaukums – pats skaistākais pilsētas laukums, Vecais Tomass, gotiskā Sv.Olafa (Oliveste) baznīca, Sv. Gara, Sv.Nikolaja (Niguliste) dievnams.Iepazīšanās ar Igaunijas jūras muzeju, kas atrodas Resnās Margaritas tornī, Sv. Katrīnas dominikāņu klosteris – senākais apakšējā pilsētā.


AUGŠĒJĀ PILSĒTA:
Toompea pils ar skatu torni „Garais Hermanis” , Doma baznīca –senākais dievnams Igaunijā (XIII – XV gs.), pareizticīgo Aleksandra Ņevska katedrāle.


Keila-Joa – Tallinas iedzīvotāju iemīļota atpūtas vieta. Iepazīšanās ar Keilas ūdenskritumu. Keilas ūdenskritums atrodas Keila-Joa ciemā uz Keilas upes. Ūdenskritums ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats, tādējādi pēc lieluma atpaliek tikai no Narvas un Jegalas ūdenskrituma. Ceļš uz ūdenskritumu ved no parka pa upes ieleju pāri diviem paceļamajiem tiltiem. Tuvumā atrodas arī viena no krāšņākajām atjaunotajām muižas ēkām neogotikas stilā.


Jūras stāvkrasts Turisalu – viens no skaistākajiem dabas veidojumiem Ziemeļigaunijas piekrastē. Iespēja palūkoties uz Naissar un Vaanu-Joesuu salu. Jauka fotografēšanās vieta.
Mājupceļš.
Cenā ietilpst:

 • transporta izdevumi
 • dzīvošana tūristu klases viesnīcā ar brokastīm
 • gida pakalpojumi
 • programmā norādītās apskates ekskursijas
 • medicīniskā apdrošināšana (pēc vēlēšanas)


Papildus izmaksas:
 • Hidroplānu ostas biļete (angārs, sezonas izstāde, muzeja kuģi) - 15.00 /8.00 Eur (skolnieki, studenti) Ja grupā ir vairāk kā 20 cilveki - cena par Hidroplānu ostas apmeklējumu ir 13.60/6.50 EUR.
 • Tikai muzeja kuģi - 7.50/4.00 Eur (skolnieki, studenti)
Kafejnīcu var apmeklēt bez muzeja biļetes! No Hidroplānu ostas kafejnīcas MARU paveras iespaidīgs skats uz visu muzeju.   http://lennusadam.eu/ru/kafe-maru/

 
 • Vakariņas (zviedru galds ar plašo izvēli)- 15 Eur (pēc vēlēšanās) Bērniem līdz 12 gadiem – 8 Eur (Apmaksa birojā!)
Ieejas biļešu cenas var mainīties
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.


Svarīga informācija:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.
 

Rezervēt