Uz Grodņas pilsētas svētkiem! Bez vīzas!

Vispārīga informācija

Visas ekskursijas un ieejas biļetes ir iekļautas cenā!

Koncerti ar Eirovīzijas zvaigžņu piedalīšanos, Brodvejas teātris, uguns šovs, siera festivāls un citas neaizmirstamas izklaides. Grodņa gatavojas svinēt savu dzimšanas dienu!

1.DIENA

- Agri no rīta izbraukšana no Daugavpils. Lietuvas-Baltkrievijas robežas šķērsošana.
- 11.00 -  Ierašanās Grodņā.

Autobusu-gājēju apskates EKSKURSIJA PA GRODŅU. Grodņa ir vienīgā Baltkrievijas pilsēta, kurai ir piešķirts arhitektūras un pilsētceltniecības pieminekļa statuss. Senlaicīgais Grodņas vilinājums piesaista ikvienu tūristu. Šī pilsēta atrodas pilskalnā, kur Nemunas upe krasi pagriežas uz Lietuvas robežas pusi. Pilsētas kultūrvēsturiskajā mantojumā vadošā loma pieder dažādu laikmetu un stilu brīnišķīgajiem arhitektūras ansambļiem. Arhitektūrā pārstāvēti kā XII gadsimta Grodņas arhitektūras skolas celtnes, tā arī modernisma un konstruktīvisma, gotikas, renesanses, baroka laikmeta un stingrā klasicisma ēku paraugi…

Izcilais Grodņas arhitektūras skolas piemineklis ir Franciska-Ksaverija farnas baznīca (bijusī jezuītu baznīca) (XVI-XVII gs.). Baznīcas interjerā ir 13 altāri, dievnamu rotā freskas un skulptūrkompozīcijas. Piedāvājam jums apmeklēt ērģeļu  koncertu baznīcā (par papildsamaksu). Pilsētas ielās, kas plešas uz visām Tirgus laukuma pusēm, ir saglabājušies vairāki klosteri (katoļu, bernardiešu, brigu un franciskāņu), kā arī Dievmātes Dzimšanas pareizticīgo klosteris. Uzmanību piesaista arī dižciltīgo privātmājas un rindu būvniecība. Ekskursijas laikā iepazīsimies ar Grodņas reformatora Antonija Tizengauza izveidoto Gorodņicas priekšpilsētu. 

Ekskursija pa PILSKALNU, kura atrodas Nemunas upes augstajā krastā. Blakus kalnam ir viena no Baltkrievijas senākajām baznīcām - Koložas baznīca (XII gs.). Karaliskā gotikas pils (Vecā pils) Grodņā ir rādies Vitovta laikos; XVI gs. beigās karalis Stefans Batorijs to pārbūvēja. Šai renesanses stila pilij ir liela nozīme valsts vēsturē.

- Izmitināšana viesnīcā.
- Brīvais laiks. Pilsētas svētku pasākumu apmeklēšana!
14.septembrī Grodņa svin savu dzimšanas dienu! Svinību atklāšana notiks Padomju (Sovetskaja)  ielā. Viena no senākajām pilsētas ielām kļūs par svētku karnevāla platformu, kur sajauksies visi laikmeti un gadsimti. Viduslaiku bruņinieki, 19. un 20.gs. modes dāmas un āksti, iemīļotie mūsdienu varoņi. Improvizēts klaidoņu teātris ļaus ikvienam it kā iegremdēties datorspēlē un tajā pašā laikā sajust sevi ne tikai par skatītāju, bet arī par šī īpaša notikuma dalībnieku.
Šeit notiks siera festivāls, kurā tradicionāli pulcēsies labākie siera ražotāji no visas valsts, lai pacienātu svētku viesus ar garšīgām delikatesēm. Siera pilsētā visu dienu varēsiet nogaršot piena gardumus un baudīt kulinārijas produktus visu dienu.
Bet tālāk sāksies visjautrākais - mūzikas dāvanas no Baltkrievijas popzvaigznēm. Organizatori apsola, ka izpildītāju un grupu izrādes programma būs pilna ar pārsteigumiem un jaunumiem. Jūsu priekšā uzstāsies īstas zvaigznes. Viņi izpildīs savus slavenus hitus, ar ko kādreiz iekaroja visu pasauli.
Visnozīmīgākā svinības daļa notiks pēc saulrieta Šveices ielejā. Uguns šovs tradicionāli izgreznos pilsētas svētkus, un tie būs patiesi spilgti un neatkārtojami.

2.DIENA

BROKASTIS, numuru atbrīvošana.
Ekskursija UZ AGROTŪRISMA KOMPLEKSU «KOROBČICI», kas ir 12 km attālumā no Grodņas un aizņem 56 ha teritorijas. Šī agrotūrisma pilsētiņa ir izveidota 19.gs. šļahtiču muižas stilā. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet kaltuvi, kokgriezēju darbnīcu, čigānu dzīvojamo telti, gleznainas dārza lapenes. Jūs apskatīsiet dzīvnieku sprostu (zirgi, poniji, strausi, brieži, pāvi, fazāni,...), brauksiet ar diližansu. Korobčicos jums būs iespēja uztaisīt smukas bildes un vienkārši atpūsties. Restorāna "Zevanas pils" izsmalcinātajā interjerā (strūklakas, vitrāžas, kamīns), varēsiet iedzert kafiju vai smaržīgu tēju.
Kafejnīcā "Aljur" nogaršosim baltkrievu grībiņas, šašliku, desas, medalu, bet pēc tam piedāvājam iepriecināt sevi ar zirgu izjādi, braukšanu ar faetonu un karieti.
- Atgriešanās Grodņā.
- Brīvais laiks.
- Izbraukšana uz mājām.

Tūres cenā iekļauts:
- brauciens ar autobusu visa maršruta garumā;
- gida – grupas pavadoņa pakalpojumi; 
- dzīvošana Grodņā, izvēlētajā viesnīcas kategorijā;
- divvietīgais numurs ar visām ērtībām;
- ēdināšana – viens brokastis (zviedru galds).


Ekskursijas ar ieejas biļetēm muzejos:
 • apskates ekskursija pa Grodņu;
 • ekskursija pa Grodņas pilskalnu;
 • ekskursija uz agrotūrisma kompleksu “Korobčici”.
Dokumenti, kuri ir nepieciešami vīzas noformēšanai:
 • Pase
 • 1 foto speciāls izmērs baltkrievijas vīzai
 • Cilvēki, kuri dzimusi pēc 12.11.1991. – abu vecāku pasu kopijas, dzimšanas apliecības kopija
Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām. 
 • Bērniem līdz 18 gadiem, ceļošanai nepieciešama pase un pilnvara.  Bērniem līdz 18 gadiem, kas ceļo bez vecāku pavadības, ir nepieciešama notariāli apstiprināta atļauja ceļošanai vienatnē uz ārzemēm un dzimšanas apliecība. 
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
Uzmanību!
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.   
 • Dienu pirms brauciena ir jāprecizē izbraukšanas laiks un vieta, autobusa numurs un grupas vadītājā tālruņa numurs!

Rezervēt