„Uz festivāla Slāvu tirgus atklāšanu…” Bez vīzas!

Vispārīga informācija

„Uz festivāla Slāvu tirgus atklāšanu…” Bez vīzas!
Vitebska! 
16.07-18.07.20
89/84 Eur - (EKONOM TŪRE)!
125/116 Eur -viesnīca!


1.DIENA. 16.07. Agri no rīta izbraukšana no Daugavpils.
Robežas šķērsošana. Ierašanās Vitebskā.

- Tikšanās ar gidu pie t/c “Korona” (“Kronis”). Kā arī tur varēsiet samainīt valūtu un paēst kafejnīcā “PIT-STOP”.

- Pilsētas apskates ekskursija “Tūkstošgadīgas Vitebskas vēstures lappuses šķirstot”. 
Pilsētas, kuras vēsture ir tūkstošgadu garumā, lieliskā arhitektūra savieno Rietumu un Austrumu iezīmes. Lieliski saglabājusies un atjaunota pilsētas 18. – 19. gadsimta vēsturiskā apbūve. “Kuprainās Vitebskas ieliņas”, kur var ieskrieties un …”uzlidot”. Rātsnams ir brīvpilsētas simbols. Rātsnams – Vitebskas vizītkarte, skaists 18. gadsimta arhitektūras piemineklis ar bagātu vēsturi. Rātsnams ir celts, apvienojot divus stilus – vilenas baroku un klasicismu. Tornim ir četri līmeņi, kas atšķiras pēc augstuma un dekoratīviem izlocījumiem, pilastriem un krepa karnīzēm. Trešajā līmenī novietots pulkstenis ar četrām ciparnīcām, bet pēdējā – apskates laukums. No tā paveras lielisks skats uz pilsētu.

- Blagoveščenskas baznīca ir XII gs. arhitektūras piemineklis.  Uzvaras laukums - Tēvzemes aizstāvju drosmes un varonības simbols, viens no lielākajiem laukumiem. Arī Jūs redzēsit Gubernatora pili, kurā kādu laiku bija uzturējies Francijas imperators Napoleons I Bonaparts.

- Mūsdienu arhitektūras pērle ir Vasaras amfiteātris -  labākais koncertlaukums, uz kura notiek pasaulslavenais mākslas festivāls “Slāvu tirgus”. Jūs redzēsiet šī koncertlaukuma panorāmu.

16.00-17.00 Izmitināšana viesnīcā. Brīvais laiks.
“Meistaru pilsētas” apmeklēšana - neatņemama Starptautiskā mākslas festivāla “Slāvu tirgus” programmas daļa. Tautas amatnieku un mākslas gadatirgū savu produkciju piedāvā vairāk nekā  tūkstotis uzņēmumu un tautas meistaru, jauno un jau pieredzējušo mākslinieku. Ja visas tirdzniecības vietas novietotu vienā rindā, izveidotos 10 kilometru gara iela!!!
- Pēc vēlēšanās (par papildsamaksu) – XXVI Starptautiskā mākslas festivāla “Slāvu tirgus” Vitebskā koncertu apmeklēšana.
Šajā dienā: Svinīga XXIX Starptautiskā mākslas festivāla “Slāvu tirgus” atklāšana.
Filips KIRKOROVS, Igors BUTMANS, Kristina ORBAKAITE, Maksims AVERINS, Jeļena VAJENGA, Aleksndrs BUINOVS, VITASS un Sergejs POLUŅINS, Oļegs MITJAJEVS, Mihails NOŽKINS, Inna MALIKIVA un VIA “NOVIJE SAMOCVETI”, Anna SEMENOVIČA, Rodions GAZMANOVS, Mitja FOMINS, Dmitrijs GUBERNIJEVS, Jaroslavs SUMIŠEVSKIS, “GRAND MELODY ORCHESTRA”, VIA  “ZEMĻANE”,  grupa “VASILIEV GROOVE”,  Valaāmas klostera Spasopreobraženskas katedrāles vīru koris (Krievija), Inna AFANASJEVA, Aļona LANSKAJA, HERMANIS, Jeļena SPIRIDOVIČA, Aleksejs GROSS, Iļja SIĻČUKOVS, Baltkrievijas valsts ansamblis “PESŅARI”, grupas “LITESOUND”, “МALINOVKA.BY SPAMASH”, ansamblis “ZORJKA”, balets «M.Y.D.C.», šova balets “SENSĀCIJA”, Minskas Visu Svēto draudzes vīru koris “VSEHSVJATSKAS” (Baltkrievija), Kate RYAN (Beļģija), grupa “BACCARA” (Spānija), Nikolajs GNATJUKS, Natālija MOGIĻEVSKA, Arina DOMSKI, Vlads SITNIKS, Oksana ANTONJUKA, grupa “AVIATORS” (Ukraina).
Biļetes vietnē www.kvitki.by
Visa festivāla programma ir skatāma vietnē  www.fest-sbv.by

2.DIENA.  17.07.   Brokastis
- Aizraujoša ekskursija ar retro tramvajiņu, kas bija ražots Rīgas Vagonu rūpnīcā,  “Riteņiem klaudzot….1970. gados”.  Ekskursija sāksies pie tramvaju depo, turpināsies pa Frunzes prospektu, Smoļenskas ielu, Maskavas prospektu, pāri Uzvaras laukumam un F. Blohina vārdā nosaukto tiltu uz Stacijas laukumu. Gala pietura – autostacija. Pirmie tramvaji Baltkrievijā parādījās Vitebskā. 2013. gadā tramvaju depo ieejas priekšā bija uzstādīts pirmais 1897. gadā ražotais motorvagons. 

-   Svjatotroickas Markova vīriešu klostera apmeklējums. Klosteris atrodas Rietumu Dvinas labajā krastā, tas dibināts 14. gadsimtā. Teika stāsta, ka klostera dibinātājs bijis dievbijīgs cilvēks vārdā Marks, kas uz sava zemes gabala uzbūvēja kapliču un kļuva par vientuļnieku, lai veiktu dievišķos varoņdarbus. Mūsdienās Svjatokazaņas baznīcā atgriežas svētbildes, kas tika konfiscētas vajāšanu periodā. Tā Kazaņas Dievmātes ikona sudraba ietvarā atkal ir atradusi mājvietu  klosterī.

Brīvais laiks.
Šajā dienā: Dzīvā kino mūzika – orķestris “FONOGRAF-SIMFO-DŽEZS” Sergeja ŽILINA  vadībā; populāri baltkrievu un krievu izpildītāji un kolektīvi, starptautisko konkursu un televīzijas projektu “GOLOS” un “GOLOS. DETI” 
- Džeza nakts ar Igoru Butmanu
- 1.30- Zelta hits. Aleksejs GLIZINS, VITASS, Andrejs DERŽAVINS un grupa “STALKERS”, ŠURA, Kajs METOVS, Ilona BROŅEVICKA, Jaroslavs SUMIŠEVSKIS, Eduards HILS juniors, Sergejs VASJUTA un grupa “SLADKIJ SON”, Igors KORNILOVS, Oksana KOVAĻEVSKA (“KRASKI”), grupas “ZEMĻAŅE”,”VĪRUSS”, “140 UDAROV V MINUTU”(Krievija), Jadviga POPLAVSKA, Eduards HANJUKS, Olga PLOTNIKOVA, Andrejs USANOVS, šova balets “SENSĀCIJA” (Baltkrievija), Berute PETRIKITE (Lietuva), Nikolajs GNATJUKS (Ukraina) un citi, īpašs viesis  – Kate RYAN (Beļģija).

Biļetes vietnē www.kvitki.by
Visa festivāla programma ir skatāma vietnē  www.fest-sbv.by

– Brīvais laiks. Brīvajā laikā ieteicam apmeklēt t/c „Piramīda“, grāmatu veikalus, veikalu tīklu „Pinskij trikotaž„, „Slavjanka“, „Elema“.

3.DIENA.  18.07.20 Brokastis
Mākslas muzeja apmeklējums. Muzejs izveidots 1992. gada 27. februārī. Muzejā eksponēti slaveno krievu gleznotāju darbi, te skatāmas Nikolaja Sverčkova, Ivana Kramskoja, Arhipa Kuindži, Īzaka Levitāna, Vasīlija Perova, Ivana Šiškina, Iļjas Repina u.c. gleznas; baltkrievu mākslinieku un mākslinieku, kas ir strādājuši Baltkrievijā, darbi, te apskatāmas Vitolda Belinicka-Biruļas, Sergeja Zarjankas, Ivana Hrucka u.c. gleznas.  Ekspozīcijā izstādītas krievu un Eiropas 18. – 20. gadsimta sākuma porcelāna un fajansa kolekcijas, 19. gadsimta pirmās puses baltkrievu meistaru izšuvumi, 18. gadsimta Nalibokas un Urečas manufaktūrā ražotie trauki (papildmaksa).     

- Brauciens ar komfortablu tvaikoni pa upi Rietumu Dvina, kura laikā mēs apbrīnosim upju ainavas un Rietumu Dvinas krastmalu. (papildmaksa).     

Izbraukšana mājās ar pozitīvām emocijām!

Cenā ietilpst:
- brauciens ar komfortablu autobusu
- vietējā gida pakalpojumi krievu valodā
- izmitināšana ekonomiskā hostelī ar ērtībām uz bloku (2+ 2)
- izmitināšana 3* viesnīcā divvietīgos numuros ar ērtībām
- 2 brokasti
- grupas vadītāja pakalpojumi 
- labs noskaņojums
- pozitīvas emocijas

Papildizmaksas:
- Vīza nav nepieciešama, ja ir biļete uz koncertu.
- apdrošināšana — 0.35 cent /diennaktīobligāta
- biļete uz muzeju - 5 EUR
- brauciens ar tvaikoni - 3.00 EUR
  
Vīzas cena bez koncerta biļetes - 15€
Baltkrievijas Republikas vīzas noformēšanai pase jānodod tūrisma firmā 1 nedēļu pirms brauciena. 

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 

 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt