Minska – Sula !
Bez vīzas!

Vispārīga informācija

Visas ieejas biļetes ir iekļautas cenā!

1. DIENA
Izbraukšana agri no rīta no Daugavpils. Latvijas – Baltkrievijas robežas šķērsošana.
- Ierašanās Minskā no rīta, tikšanās ar gidu. Baltkrievijas „Lido” apmeklēšana (par papildmaksu).

Minska - Baltkrievijas galvaspilsēta, kas apbur ar savu varenību.

- Apskates ekskursija Minskā.

- Augšējā pilsēta atrodas uz paugura, kas majestātiski slienas pār mūsdienu apbūvi.  Kopš 16.gadsimta pilsēta piesaistīja tirgoņus un aristokrātus,  pulcināja cilvēkus ar dažādām reliģijām un politiskajiem uzskatiem, radot dažādu arhitektūras stilu un kultūras pieminekļu daudzveidību. 

-Trīsvienības priekšpilsēta – te redzēsiet: mūsdienu pilsētas dzimšanas vietu, kas saistīta ar Polockas kņazisti, pilsētas rātsnamu. Ekskursijas laikā  varēsiet apskatīt māju ar spokiem,   Vankoviču dzimtas muižu,   Masonu māju, Vissvētākās Jaunavas Marijas Romas katoļu katedrāli, kas uzcelta Rečas Pospoļitas laikā.   Izstaigājot Trīsvienības priekšpilsētas senā kvartāla ieliņas un kupraino tiltu,   nokļūsiet „Vīrišķības un sēru salā”, kur uzcelts piemineklis karavīriem – interancionālistiem. Būs iespēja papriecāties par svētā Simeona un Jeļenas baznīcu, kuru ķieģeļu krāsas dēļ sauc par Sarkano dievnamu.  Ir leģenda, ka Jeļena sapnī redzēja baznīcu, kuru tai parādīja Jaunava Marija (citā leģendā teikts, ka tas esot bijis eņģelis).  Kad viņa pamodās, uzzīmēja nosapņoto baznīcu, un zīmējums bija par pamatu ēkas projektam.  Šis Minskas dievnams ir 20.gs. monumentālās arhitektūras paraugs.  Pēc neilga brīža sasniegsim Minskas „briljantu” – Nacionālo bibliotēku
 

Piemiņas baznīca par godu Visu Svēto un piemiņai nevainīgo upuru (Visu Svēto baznīca) - unikāls pareizticīgo baznīca, vienlaikus piemineklis visiem baltkrieviem, kuri gājuši bojā Lielā Tēvijas kara laikā. Pirmais pamatakmens iesvētīja patriarhu Maskavas un visas Krievzemes Aleksijs II 4 jūnijs 1991.
Būvniecība dievnamā sākās 1996. gadā. Tas tika noteikts piemiņas kapsulu ar vēstuli nākamajām paaudzēm. Par ko kapsulu ceremonijā piedalījās prezidents Baltkrievijas Republikas AG Lukašenko un Metropolitan Filaret Minskas un Slutskā.
Baznīca kļuva par garīgo piemiņas godu 10 miljoni kurš nomira kariem, represijām, revolūcija, un piespiedu pārvietošanu baltkrieviem. Apakšējā daļā baznīcas (kapenes), kas zemi, kas iegūta no visiem kaujas, kurā iedzīvotāji tika nogalināti. Ap perimetru baznīcas izveidot piemiņas plāksnes ar rotājumu adorning baznīcu, austi nosaukumus mirušajiem. Tur pārapbedīts izcilu skaitļi Baltkrievijas. Jo kapenes lit neapslāpējams lampa.
2006. gadā tā tika iesvētīta un uzstādīta zvani uz zvanu tornis un galvenā kupola tempļa. Ceremonijā piedalījās prominenču valsts un pārstāvji no augstākās garīdzniecības, tostarp Baltkrievijas AG Republikas prezidenta Lukašenko, patriarhs Maskavas un visas Krievzemes Aleksijs II un metropolīts Minsku un Slutskā Filaret.
Baznīca pārsteidz ar savu krāšņumu. Tas ir dekorēts ar unikālu iconostasis Palekh amatnieku cirsts koka paneļus, piederumus un apdares roku darbs.
Baznīca telts arhitektūra un vainagojušies ar pieciem zelta kupoliem. Baznīcas augstums ir 72 metri. Tas var uzņemt 1200 ticīgo vienlaikus. Šī ir viena no augstākajām un visvairāk plašiem pareizticīgo baznīcām.

- Brīvais laiks.
- Izmitināšana viesnīcā.
 
2.DIENA  
- Brokastis. Numuru atbrīvošana.

- Komarovas tirgus apmeklēšana!

- Ekskursija muižas kompleksā «Sulas vēstures parkā» (www.panski-maentak.by). Tas pārsteidz ar dabas krāsām un vecājām ekām.

Apmeklēsiet ieroču darbnīcu, kur Jūs gaida «aukstu» ieroču izveidošana un kauju demonstrēšana. Pēc tam redzēsiet «Karaliskās asamblejas», kur atrodas bruņniecības zāle ar gobelēnu un gleznu kolekciju; pievērš uzmanību karaļa izmēra kamīns. Neliels koncerts.

Apmeklējot alus darītavu un degustējot dzērienus, Jums pastāstīs par ēdināšanas un dzeršanas tradīcijām.
Bet uzzināt par bagāto Ļensku ģimenes vēsturi, varēsiet muzejas apmeklēšanas laikā.

Nesteidzīga upes Sula plūšana, daudz dažādu krāsainu ēku milzīgā teritorijā, megalītu kultūras laukums ļaus jums veidot lieliskas fotogrāfijas...

- Pusdienas (pēc vēlēšanās).
- Mājupceļš.   
Cenā iekļauts:
 • Brauciens ar komfortablu autobusu
 • Izmitināšana viesnīcā ar visām ērtībām pilsētas centrā
 • Grupas vadītāja pavadība
 • Brokastis
 • Labs noskaņojums
 • vīza
Visas ekskursijas ar ieejas biļetēm muzejos:
 • Apskates ekskursija pa Minsku, Trīsvienības priekšpilsēta;
 • Visu Svēto baznīcas apmeklējums;
 • Interaktīva ekskursija vēsturiskā parkā «Sula»;
 • Labs noskaņojums;
 • Pozitīvas emocijas.
Papildizmaksa
 • Pusdienas - ~ 6 Eur;
 • Delfinārija un zoodārza apmeklējums – 11 € (1 persona).
 • Mediciniska apdrošināšana – 1.05 Eur (3 dienas)
Piemaksa par vienvietīgu numuru – 15 Eur.
Piemaksa par papildvietu autobusā35Eur.

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus pēc ceļojuma beigām.
 • Bērniem līdz 18 gadiem, ceļošanai nepieciešama pase un pilnvara.  Bērniem līdz 18 gadiem, kas ceļo bez vecāku pavadības, ir nepieciešama notariāli apstiprināta atļauja ceļošanai vienatnē uz ārzemēm un dzimšanas apliecība.
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
Uzmanību!
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos, par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti, kā arī par objektos bez iepriekšēja brīdinājuma atceltiem pasākumiem
 • Dienu pirms brauciena ir jāprecizē izbraukšanas laiks un vieta, autobusa numurs un grupas vadītājā tālruņa numurs!

Rezervēt