Kino, «belAZi» un bruņinieki! Jaunums!

Vispārīga informācija

Minska – BelAZ - Dudutki

19.07.19
Izbraukšana agri no rīta no Daugavpils. Latvijas – Baltkrievijas robežas šķērsošana.
- Ierašanās Minskā no rīta, tikšanās ar gidu. Baltkrievijas „Lido” apmeklēšana (par papildmaksu).
Minska - Baltkrievijas galvaspilsēta, kas apbur ar savu varenību.

- Apskates ekskursija Minskā.

- Augšējā pilsēta atrodas uz paugura, kas majestātiski slienas pār mūsdienu apbūvi.  Kopš 16.gadsimta pilsēta piesaistīja tirgoņus un aristokrātus,  pulcināja cilvēkus ar dažādām reliģijām un politiskajiem uzskatiem, radot dažādu arhitektūras stilu un kultūras pieminekļu daudzveidību. 

-Trīsvienības priekšpilsēta – te redzēsiet: mūsdienu pilsētas dzimšanas vietu, kas saistīta ar Polockas kņazisti, pilsētas rātsnamu. Ekskursijas laikā  varēsiet apskatīt māju ar spokiem,   Vankoviču dzimtas muižu,   Masonu māju, Vissvētākās Jaunavas Marijas Romas katoļu katedrāli, kas uzcelta Rečas Pospoļitas laikā.   Izstaigājot Trīsvienības priekšpilsētas senā kvartāla ieliņas un kupraino tiltu,   nokļūsiet „Vīrišķības un sēru salā”, kur uzcelts piemineklis karavīriem – interancionālistiem. Būs iespēja papriecāties par svētā Simeona un Jeļenas baznīcu, kuru ķieģeļu krāsas dēļ sauc par Sarkano dievnamu.  Ir leģenda, ka Jeļena sapnī redzēja baznīcu, kuru tai parādīja Jaunava Marija (citā leģendā teikts, ka tas esot bijis eņģelis).  Kad viņa pamodās, uzzīmēja nosapņoto baznīcu, un zīmējums bija par pamatu ēkas projektam.  Šis Minskas dievnams ir 20.gs. monumentālās arhitektūras paraugs. 

- Kinostudijas «Belarusfilma» apmeklēšana. Jums būs iespēja ieskatīties kinoteātra darbā aiz kulisēm: aplūkot paviljonus, kur tika uzņemtas slavenas filmas, uzzināt, kā veido dekorācijas, apmeklēt noliktavas ar rekvizītiem, mēbelēm un kostīmiem. Jūs redzēsiet vēsturiskos eksponātus - akordeonu, ko spēlēja Nikolajs Karačencovs leģendārajā filmā «Baltās Rasas», kaķa Bazilio spieķi, Sverčoka, Bogomola un Pūces lelles (filma «Buratino piedzīvojumi»). Šeit kostīmu kolekcijas glabā stingri saskaņā ar laikmetu, bet drēbju statņus ir grūti saskaitīt (tikai militārā formas tērpa daudzums sasniedz 20 tūkstošus vienību).

- Brīvais laiks.
- Nakšņošana viesnīcā.

20.07.19. – Brokastis.
Dosimies uz vienu no interesantākajiem un slavenākajiem uzņēmumiem – «BelAZ».
- «BelAZ» rūpnīcas apmeklēšana. Tā specializējas uz lielas kravnesības karjeru kravas automašīnu ražošanas (automašīnas kravas kastē var iekraut 450 tonnas!!!) Jūs apmeklēsiet rūpnīcas izstāžu zāli, kur var redzēt šos «monstrus» un fotografēties ar tām. Montēšanas cehā iepazīsimies ar ražošanas pamatposmiem. Bet muzejā jūs uzzināsiet par uzņēmuma, kuram ir vairāk nekā 60 gadi, vēsturi, jūs redzēsiet visu saražoto automašīnu samazinātus modeļus. Vēl muzeja kolekcijā ir godalgas un uzdāvinātas piemiņai dāvanas no daudzu valstu delegācijām no visiem kontinentiem. «BelAZ» ražo unikālu tehniku, kura pārsteidz ar tās lielumu un iespējām. Vismazāko pašizgāzēju – «mazuļu», kurus «BelAZ» ražo, jauda ir 30 tonnas.

- Ierašanās Minskā. Brīvais laiks.

Minskas zoodārzā ir uzcelts amfiteātris, kurā notiek aizraujošs delfīnu šovs (par papildsamaksu) NEW!
Minskas Zoodārzs. Pastāvīgās ekspozīcijas ir atvērtas, darbojas atrakcijas, kafejnīcas, izjāde ar zirgu/poniju. Zoodārza apmeklējums ir brīnišķīga atpūta un iespēja saplūst ar dabu.
Minskas delfinārijā «Nemo» dzīvo pudeļdeguna delfīns (afalīnas), ziemeļu kotiki un Patagonijas jūras lauva. Papildus smaidošiem delfīniem šeit uzstājas veikli jūras kotiki un jūras lauvas.
Minskas Dinozauru parkā uzstādītas reālā izmēra dinozauru figūras, kuras kustas, elpo, mirgo, izdod skaņas. Dinozauru parks ir paredzēts plašai publikai: no vismazākajiem līdz visvecākajiem Jūsu ģimenes locekļiem.

Idejas brīvā laika pavadīšanai:

 • izklaides parks «Dreamland» (www.dreamland.by);
 • Gorkijas vārdā nosauktais Centrālais parks ar atrakcijām un vislielāko Minskā panorāmas ratu;
 • akvaparks «Lebjažij» (www.waterpark.by).
Brīvajā laikā pieaugušajiem mēs piedāvājam iegādāties lieliskas dāvanas un suvenīrus draugiem, radiniekiem un, protams, sev. Tirdzniecības centru apmeklēšana.

21.07.193.DIENA. Brokastis. Numuru atbrīvošana.
- Ekskursija uz etnogrāfisko muzeju «DUDUTKI». Jūs gaida apbrīnojams ceļojums vēsturiskajā pagātnē: nopietna ekskursija ar jautriem piedzīvojumiem.
Brīvdabas muzejs «Dudutki», kuru dibināja 1995.gadā ar entuziastu pūlēm, mūsdienās ir viens no bieži apmeklējamajam Baltkrievijā! Tautas sadzīves pieminekļi, XIX gadsimta Baltkrievijas muižas darbnīcas gaida Jūs ciemos šīs ekskursijas laikā. Jūs varēsiet apskatīt vienīgās darbojošās vējdzirnavas Baltkrievijā, paviesosieties podnieka darbnīcā, apmeklēsiet senatnīgu 19.gadsimta smēdi, pabūsiet galdniecības daiļamatnieka darbnīcā un krāšņā maizes ceptuvē, kā arī redzēsiet retro automašīnu izstādi… Un visur – etnogrāfiskā anturāža un interaktīvais pavadījums. Turklāt muzeja teritorijā ir arī stallis ar Orlova rikšotājiem, strausi, mežacūkas un citi zvēri. 
Jūs apmeklēsiet gleznaino pikniku klajumu, varēsiet iegremdēties šļahtiču muižas atmosfērā.

Ekskursijas laikā Jūs piedalīsieties 3 degustācijas:
 • pie kandžas aparāta (kandža, maize, sālīti gurķi, medus);
 • maizes ceptuvē (svaigi ceptā maize, 3 veidi siera, sviests, tēja);
 •   dzirnavās (zemnieku maize ar speķi).
Ekskursijas programma turpināsies viduslaiku kultūras un mūzikas festivālā «Mūsu Grjunvalds 2019» (par papildmaksu). Apmaksa birojā!
Bruņinieki pavisam nav palikuši pagātnē un skaistās pasakās - Viduslaiku mūsdienās var redzēt vasaras rekonstrukcijas svētkos  vienā no labākajiem muzeju un tūrisma kompleksiem Baltkrievijā.
Bruņinieku turnīri, loka šāvēju turnīri, masu cīņas - bugurti, «Sētu cīņa», iespaidīgi jāšanas turnīri saskaņā ar XIV gadsimta noteikumiem, liels koncerts ar labāko tautas kolektīvu un rokgrupu piedalīšanos...
- Izbraukšana uz mājām. Laimīgu ceļu!

Cenā ietilpst:
 • brauciens ar komfortablu autobusu
 • izmitināšana viesnīcā, kas atrodas pilsētas centrā, divvietīgos numuros ar visām ērtībām  (atsevišķas gultas)
 • grupas vadītāja pakalpojumi 
 • 2 brokastis
Ekskursijas, kurās cenas par ieejas biļetēm ir iekļautas:
 • Apskates ekskursija pa Minsku, Trīsvienības priekšpilsēta, Visu Svēto baznīca
 • Kinostudijas «Belarusfilma» apmeklējums
 • «BelAZ» rūpnīcas apmeklējums
 • Ekskursija Dudutkos ar degustācijām
 • Labs noskaņojums
 • Pozitīvas emocijas
Papildizmaksas:
 • Vīza uz Baltkrieviju – 17 Eur
 • «Grjunvalda festivāls!» - 5 Eur. Apmaksa birojā!
 • Vienotā ieejas biļete zoodārzā, dinoparkā, delfinārijā: 29 BYR
BEZMAKSAS
 • Zoodārza apmeklējums bērniem LĪDZ 5 GADIEM, norādot DZIMŠANAS APLIECĪBU VAI PASI
Papildus pakalpojumi Zoodārzā:
 • Fotogrāfija ar čūsku (Eksotariums) - 5.00 BYR
 • Izjāde ar zirgu/poniju bērniem (1 aplis) – 3,00 BYR
 • Individuālais jāšanas treniņš (45 min) - 20.00 BYR
! Jāšanai ir nepieciešams uzvilkt piemērotus apģērbus (kuri ātri nenotraipīsies, pilnīgi segs kājas, blīvus) un ērtus apavus.

Pase Baltkrievijas vīzas noformēšanai jāatnes uz tūrisma firmu 1 nedēļu pirms brauciena. 

Krievijas Federācijas pilsoņiem un Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vīza nav nepieciešama.

Dokumenti, kuri ir nepieciešami vīzas noformēšanai:
 • Pase
 • 1 foto speciāls izmērs baltkrievijas vīzai
 • Cilvēki, kuri dzimusi pēc 12.11.1991. – abu vecāku pasu kopijas, dzimšanas apliecības kopija
Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām. 
 • Bērniem līdz 18 gadiem, ceļošanai nepieciešama pase un pilnvara.  Bērniem līdz 18 gadiem, kas ceļo bez vecāku pavadības, ir nepieciešama notariāli apstiprināta atļauja ceļošanai vienatnē uz ārzemēm un dzimšanas apliecība. 
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
Uzmanību!
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.   
 • Dienu pirms brauciena ir jāprecizē izbraukšanas laiks un vieta, autobusa numurs un grupas vadītājā tālruņa numurs!

Rezervēt