Brīvdienas Minskā!

Vispārīga informācija

Brīvdienas Minskā!
04.11-05.11.23
85 Eur

04.11 - Izbraukšana agri no rīta no Daugavpils. Latvijas – Baltkrievijas robežas šķērsošana.
- Ierašanās Minskā no rīta

Brīvais laiks.
Pēc vēlēšanās var apmeklēt vienu no muzejiem.

-  Muzejs Mini valsts!
«Mini valsts» – tas ir vienīgais miniatūru muzejs ne tikai Minskā, bet arī visā Baltkrievijas teritorijā. Tā eksponāti, kas veidoti kā precīzas Baltkrievijas ievērojamo vietu kopijas ar visu apkārt esošo ainavu, ieinteresēs gan bērnus, gan pieaugušos. Katrs miniatūrais makets ir interaktīvs, ievadot vēsturiskā laikmeta gaisotnē, kā arī tiem ir savas tehniskās īpatnības. 

- Mākslas muzejs.

- 14.00 – Iekārtošanās 3-zvaigžņu viesnīcā “Belarus”. Viesnīcas 23. stāvā paveras aizraujošs skats uz vakara Minsku. Galvenā viesnīcas “Belarus” īpatnība ir panorāmas lifts, kas tos, kas vēlas, nogādās skatu laukumā, no turienes, no 73 metru augstuma varēs izbaudīt Minskas skaistumu īpaši vakara stundās. Brīvais laiks.

04.11.23 Kaja un Gerdas stāsts. Lielais Operas un baleta teātris.  (www.kviki.by)

04.11.23 – 4. novembrī galvenajā Minskas arēnā – Minska-arēna – Maksims Fadejevs ar savu talantu un krāšņo uzstāšanos iepriecinās baltkrievu fanus. 
 
Viņa Minskas programma ietver visiem pazīstamus hītus, tādus kā “Dejas uz stikliem” , “Māsiņas”, “Lido man līdzi”, kā arī jaunas kompozīcijas, kuras jau šodien ieņem līderpozīcijas visos mūzikas čartos.   ( kvitki.by)

04.11- Grupa HamAli and Navi «Laidiet mani uz deju grīdas», «Bez tevis es neesmu es», «Meitene-karš», «Paslēpes», «Notis», «Pie loga», «Dusi, skaistule» – šīs un vēl desmiti treki spridzina valsts pop-čartus, rādot trendus jaunajiem mūziķiem. 
Pāri par 1 615 000 000 skatījumu YouTube - HammAli&Navai kanālā.( kvitki.by)
05.11.23 - Brokastis. No rīta var apmeklēt baseinu ar akvaparka elementiem..
Numuru atbrīvošana.
Brīvais laiks parka apmeklējumam vai iepirkumiem.
Šopings Minskā.
 
Veikali: CUV (ЦУМ), Tirdzniecības nams “Na Nemige”, Tirdzniecības centrs “Stolica”. Ja jūs meklējat īstus baltkrievu zīmolus pēc visizdevīgākajām cenām un citiem patīkamiem bonusiem, tad Jūsu izvēle – vadošo uzņēmumu firmas veikali un saloni, kas atvērti dažādos galvaspilsētas rajonos. To vidū Belvest, Marko, Belita-Viteks, Milavica, Galanteja, Elema, Svitanok, Kalinka, Pinskas trikotāža (Polesje), Alesja  

-Izbraukšana uz mājām - laimīgu ceļu!

В стоимость входит:
-
Brauciens komfortablā autobusā 

- Ceļa nodevas
- Izmitināšana viesnīcā ar visām ērtībām (izmitināšana divvietīgajos numuros ar atsevišķām gultām) - Brokastis
- Gida-grupas vad
ītāja pakalpojumi


Papildizmaksas:
- vienviet
īgais numurs - 25 Eur

- medicīnas apdrošināšana – 0,35 cent. (1 diena) obligāti!


Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:
 

 •  LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām. 
 • Bērniem līdz 18 gadiem, ceļošanai nepieciešama pase un pilnvara.  Bērniem līdz 18 gadiem, kas ceļo bez vecāku pavadības, ir nepieciešama notariāli apstiprināta atļauja ceļošanai vienatnē uz ārzemēm un dzimšanas apliecība. 
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr.29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena