Belovežas gāršas vasaras melodija! Bez vīzas!

Vispārīga informācija

Visas ieejas biļetes ir iekļautas ceļojuma izdevumos!

Ceļojumā Jūs sagaidīs Belovežas gāršas „vilinošā dziesma”, gleznainā Sala tēta muiža, pazīstamais visā pasaulē Brestas cietoksnis...

1. DIENA
Agri no rīta izbraukšana no Daugavpils.
- Atbraukšana Belostokā.
- Apskates ekskursija Belostokā. Pēc vēlēšanās. Apmaksa birojā! (min. cilvēku skaits 20)
Belostoka ir pati lielākā pilsēta Podlaskie vojevodistē (295 tūkst.). Šeit atrodas daudzi muzeji un citi ievērojami objekti: pieminekļi, baznīcas, parki u.tml. Šīs ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet pašus svarīgākos Podlaskie vojevodistes galvaspilsētas objektus: Braņicka pils un parka kompleksu (bez interjera apmeklējuma), vēsturisku pilsētas centru, tirgus laukumu un rātslaukumu, Sv. Nikolaja katedrāli, Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas katedrāli.

- Izmitināšanā viesnīcā. Brīvais laiks.

2. DIENA Brokastis.
- Pārbraukšana Brestā.
- Pusdienas. Par papildmaksu. (pēc vēlēšanās) Apmaksa birojā!
- Apskates ekskursija.
Bresta – mājīga, sakopta pilsēta, kas atrodas divu upju – Muhavca un Rietumu Buga krustpunktā. No Brestas pavisam nelielā attalumā ir Polijas un Ukrainas robežas. Savas ilgās pastāvēšanas laikā Bresta ne vienu vien reizi ir mainījusi īpašniekus, tikusi pakļauta uzbrukumiem un cēlusies no gruvešiem. Pilsēta jūs savaldzinās ar savu viduslaiku šarmu – šaurajām ieliņām un gleznainajām piekrastēm, poļu baznīcām un pareizticīgo dievnamiem, mājīgajām kafejnīcām un vēsturiskajiem muzejiem. Tikai Brestā Jums būs iespēja uzmērīt “laimes zābaku” un ik dienu saulrietā novērot Pētera I laika retro lukturu iedegšanas ceremoniju.
- Brestas cietokšņa apskate.
Cietoksnis bija uzcelts 1942. gadā. Brestas cietokšņa vēsturē ir divi nozīmīgi dati- 1918. gadā  Baltajā pilī tika noslēgts līgums starp Padomju Krieviju un Vāciju un Otrā pasaules kara sākumā cietokšņa garnizons  varonīgi cīnījās, aizstāvot Brestas cietoksni no vācu uzbrucējiem.
- Ekskursija uz Memoriālo kompleksu „Brestas cietoksnis – varonis”: aizsardzības forti, kazarmas, kazemāti, kara tehnikas muzejs, baltās pils pilsdrupas, monuments aizstāvjiem: Mūžīgā uguns, Pakalnu un Terespoļskas vārti. Cietokšņa muzeja apmeklējums. Citadele..
- Izmitināšanā viesnīcā. Belovežas gāršā. Brīvais laiks.

3. DIENA
- Brokastis. Numuru atbrīvošana.
Belovežas gārša – viena no lielākajām vienlaidu pirmatnējo mežu masīva teritorijām Eiropā. Tādu ir palicis ļoti maz. Kādreiz šāda veida meži klāja lielāko daļu Eiropas līdzenumu. Belovežas gāršas nacionālais parks ir vecākais Polijā un viens no vecākajiem Eiropā, aizsargājama teritorija kopā ar Baltkrievijas daļu tas bijis jau kopš viduslaikiem. Belovežas gāršas lepnums bez vecajām ozolu un skābaržu audzēm ir arī savvaļā dzīvojošo sumbru lielā populācija. Šie milzu zālēdāji savulaik apdzīvojuši Eiropas mērenās joslas mežus – sākot no Britu salām līdz pat Sibīrijai un Kaukāza teritorijai. Taču, pateicoties intensīvām medībām, sumbru skaits strauji sarucis. 1919. gadā malumednieks nošāva pēdējo savvaļas sumbru... Šodien sumbru skaits pasaulē sasniedz jau 3200 īpatņu. Sumbrs ierakstīts Pasaules Sarkanajā grāmatā.
- Apskates ekskursija Belovežas gāršā, kuras laikā apmeklēsim Seno tradīciju un sadzīves muzeju. Ekskursija vēdīs cauri Nacionālajam parkam un Jūs redzēsiet gan ezeru, gan Ozolu – patriarhu, gan lielāko Eiropas priedi, akmeni – pēddzini un citus dabas veidotus brīnumus. 
- Jūs domājat, ka Salatētis par Jums domā tikai ziemā?! Nē! Arī vasarā viņš priecājas Jūs satikt, aprunājas ar bērniem, uzzin viņu vēlēšanās un seko labo darbu sarakstam! Pārliecinaties par to paši un dodaties uz Belovežas gāršas Salatēta rezidenci!
Te atrodas Salaveča māja ar troņa zāli, Sniegbaltītes māja, brīnumainā noliktava, kur tiek glabāti vērtīgi dārgumi- vēstules, zīmējumi un bērnu dāvanas, burvju dzirnavas, kuras sliktos darbus pārvērš putekļos, 12 mēnešu laukums un daudzi citi pārsteigumi.
- Аpmeklēsim voljērus, kuru teritorija sastāda 20 ha un kur var redzēt sumbrus, alņus, briežus, mežacūkas un daudzus citus meža iemītniekus. Belovežas gāršā mājo pasaulē lielākā sumbru populācija. Šis milzis (pieaudzis tēviņš) ir līdz 3 m garš un sver aptuveni tonnu! 18.gadsimtā šī suga gandrīz izzuda no Eiropas kartes, taču atrada sev patvērumu Belovežas gāršā. Šeit sastopami arī citi zālēdāji: dambriedis, mežacūka, stirna un alnis; bez tam gārša kļuvusi par mājokli vairākiem plēsoņām: vilkiem, lapsām, lūšiem, āpšiem, caunām, ūdriem un citiem.
Par Belovežas gāršas floru un faunu vēsta Dabas muzejs, kas atrodas parka teritorijā. Sumbrus, lāčus, briežus un citus gāršas iemītniekus var aplūkot arī iežogotās teritorijās.
Te Jūs aplūkosiet ekspozīciju, kas maksimāli pietuvināta realitātei un ataino Baltkrievijas floras un faunas daudzveidību un bagātību.
- Brīvais laiks. Rekomendējam apmeklēt vietējas kafejnīcas.

Izbraukšana mājās!
Vēlu naktī atgriešanās mājās.

Cenā iekļauts:

 • Transporta un ceļa izdevumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Dzīvošana viesnīcā Belostokā
 • Dzīvošana viesnīcā Belovežas gāršā
 • 2 brokasti
 • Ekskursijas ar vietējo gidu
 • Labs garastāvoklis
 • Pozitīvas emocijas
Ekskursijas ar ieejas biļetēm:
 • Apskates ekskursija Brestas cietoksnī
 • Ekskursija Belovežas gāršā
 • Dabas muzeja apmeklēsana
 • Salatēva muižas apmeklēšana
 • Apskates ekskursija pa Brestu
Pakalpojumi par papildmaksu:
 • Pusdienas – 6 Eur. Apmaksa birojā!
 • Apskates ekskursija Belostokā (min. cilvēku skaits 20) – 4 Eur. Apmaksa birojā!
Ja grupa ir mazāk nekā 20 cilvēki, tad apskates ekskursijas cena var mainīties.

Tūrisma organizatori patur tiesības veikt izmaiņas ceļojumu programmā, nemazinot pakalpojumu kopējo apjomu un kvalitāti: viesnīcu maiņa līdzvērtīgā vertībā, pusdienas restorānos un kafejnīcās pa maršrutu, atkarībā no to slodzes.

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām. 
 • Bērniem līdz 18 gadiem, ceļošanai nepieciešama pase un pilnvara.
 • Bērniem līdz 18 gadiem, kas ceļo bez vecāku pavadības, ir nepieciešama notariāli apstiprināta atļauja ceļošanai vienatnē uz ārzemēm un dzimšanas apliecība. 
Attālums: Bresta - Belovežas gārša -  60 кm.
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu  info@mari.lv,
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu , klients iemaksā avansu 25% apmērā no brauciena maksas.
Uzmanību!
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti, kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.
 • Dienu pirms brauciena ir jāprecizē izbraukšanas laiks un vieta, autobusa numurs un grupas vadītājā tālruņa numurs!

Rezervēt