SPĀNIJAS ATVAĻINĀJUMS | COSTA BRAVA | APMIERINĀS JEBKURU JŪSU KAPRĪZI. GARANTĒTS

Vispārīga informācija

Spānija Rivjēra
1. DIENA


Satikšanās Rīgas lidostā.
*Precīzu izbraukšanas laiku un satikšanās vietu skatīties mūsu mājaslapas sadaļā ”Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.


Avio lidojums uz Barselonu (Žirona) (lidojuma laiks ~4 stundas).
Ielidošana Barselonā.
Transfērs uz viesnīcu.
Izmitināšana viesnīcā kūrortpilsētā Lloret De Mar.
Atpūta.


Lloret De Mar - tas ir ne tikai jūra un saule.. Liels skaits bāru un restorānu viesmīlīgi atvērs savas durvis, lai doto Jums iespēju izbaudīt katalonijas virtuvi. Arī pēc saulrieta, kūrortpilsēta nesteidzas aizmigt - Lloret De Mar tiek apgaismota ar krāsainām gaismām, pilsētā valda naktsklubi un diskotēkas. Lloret De Mar pamatoti tiek uzskatīta par vienu no gradiozākām izklaižu un ballīšu pilsētām Spānijas piekrastē. Te ir viss priekš aktīvai atpūtai: bāri un restorāni, lieliski naktsklubi, kazino, visdažādakas ūdens izklaides. Tieši te atrodas pazīstams ūdens atrakciju parks „Water World” (Ūdens pasaule) (http://waterworld.es/en/home.html).


Brīvais laiks.
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu)
Nakts viesnīcā.
2. DIENA


Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks pludmalē vai ekskursijas brauciens uz Francijas dienvidiem uz pilsētām Perpiņāna un Koljūra ar atpūtu pie jūras (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Nakts viesnīcā.3. DIENA


Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks vai ekskursija Monseratā (pēc vēlēšanās par papildus maksu) Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu). Nakts viesnīcā.
4. DIENA


Brokastis.
Brīvais laiks vai ekskursijas brauciens uz Andoru (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu) Nakts viesnīcā.
5. DIENA


Brokastis. Atpūta pie jūras vai ekskursija uz Žironu un Figerasu (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu) Nakts viesnīcā.
6. DIENA


Brokastis . Atpūta pie jūras. Brīvais laiks. Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu). Vakarā Šovs “Bruņinieku turnīrs” ar vakariņām + flamenko dejas (pēc vēlēšanās par papildus maksu). Nakts viesnīcā.
7. DIENA


Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīvais laiks. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Barselonu ar Guela parka apmeklējumu un “dziedošo ” strūklaku apmeklēšanu (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā(pēc vēlēšanās par papildus maksu). Nakts viesnīcā
8. DIENA


Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Atpūta pie jūras. Brīvais laiks.


Transfērs uz lidostu.
Avio lidojums Barselona (Žirona) - Rīga.
Ielidošana Rīgā.

EKSKURSIJAS

Šovs “Bruņinieku turnīrs” ar vakariņām + flamenko dejasŠovs “Bruņinieku turnīrs” ļaus pilnībā iegrimt XIV gs. atmosfērā un pašu acīm skatīt varoņdarbus, ko veica cēlsirdīgie bruņinieki savas Daiļās dāmas vārdā. Tu kļūsi par aculiecinieku īstam viduslaiku bruņinieku turnīram ar visu atbilstošo ekipējumu: zirgiem, šķēpiem, zobeniem un vālēm. Būs arī flamenko deju priekšnesumi. Flamenko ir tradicionāls spāņu deju stils, kas radies Andalūzijā. Flamenko dejas un dziesmas pavada ģitārspēle, ritmiska plaukstu sišana (palmas), perkusijas instrumenta spēle (cajón) un kastaņetes.Ekskursija Barselonā
Barselona - otra lielākā Spānijas ostas pilsēta un Katalonijas galvaspilsēta, kura pazīstama jau kopš antīkajiem laikiem. Tevi sagaida aizraujoša ekskursija pa vecpilsētu ar gotiskā kvartāla apmeklējumu. Šis kvartāls būtībā ir šauru viduslaiku ieliņu labirints, kuru platums reizēm nepārsniedz 2-3 metrus. Te atrodas dažādas kafejnīcas, bāri, restorāni, kā arī veikali un, protams, slavenā Barselonas katedrāle, kas celta greznajā gotiskajā stilā. Varēsi pastaigāties pa La Rambla – galveno gājēju ielu Barselonā, kuras apmeklējums ir savdabīgs rituāls visiem pilsētas viesiem. La Rambla sākas Katalonijas laukumā un beidzas pie slavenā pieminekļa Kristoforam Kolumbam. La Rambla ir piedzīvojums, kurā ik dienu piedalās daudzi tūristi, pilsētnieki, vietējie puķu audzētāji un suvenīru pārdevēji, mākslinieki, mīmi, aktieri, mūziķi un daudzi citi. Šeit katru dienu valda neparasta atmosfēra. Brīvais laiks. Guela parks – viennozīmīgi ģēnija Antonio Gaudi darba šedevrs, kas tika uzcelts1914. gadā. Parks atrodas Grasijas apgabalā, kalna priekšpilsētā Valkarka. Parka radīšanas iniciatīva piederēja katalonijas rūpniekam, mecenātam un politikam, ilgadējam Gaudi patronam – Eusebio Guela, ar kura vārdu tika arī nosaukts parks. Guela bija iespaidots ar angļu pilsētām – dārziem, un nolēma izveidot kaut ko līdzīgo arī pie Barselonas, nopērkot 15 zemes hektārus. Nākotnes pilsētā „dārzs” plānoja uzbūvēt 40 mājas un villas turīgiem pilsētniekiem, bet rezultātā viss projekts kļuva par milzīgu ekonomisku neveiksmi, un no 40 plānotām mājām uzbūvēja tikai trīs, vienā no tām no 1906. Gada gandrīz līdz mūžas beigām dzīvoja pats Gaudi ( tagad tur atrodas māja-muzejs slavenā arhitekta). Pilsēta-dārzs projekts neizdevās, jo tā atrašanas vieta bija neērta potenciāliem iedzīvotājiem. Rezultātā Eusebio Guelja mantinieki pārdeva parku pilsētas vadībai, kuri atklāja to parasto cilvēku apmeklējumiem. Vakarā varēsi baudīt slaveno “dziedošo ” strūklaku skaistumu. Spāņi šo Barselonas ievērojamo vietu dēvē par “Fontanas Magicas” (maģiskās strūklakas), un viņi nekļūdās, jo ūdens, gaismas un mūzikas saspēle veido īstu burvestības auru. Divas stundas ilgais šovs paiet nemanot. Puse programmas norit klasiskās mūzikas pavadījumā, bet otrā skan pasaules popmūzikas hīti. Šis brīnumainais šovs sākas uzreiz pēc saulrieta, kad, skanot klasiskajai mūzikai, ūdens strūklas veido brīnišķīgas figūras un gaismas zīmējumus. Pavisam šajā priekšnesumā tiek izmantotas 50 krāsas un toņi, radot pasakainu šovu, kuru katru vakaru vēro Barselonas viesi un iedzīvotāji.Ekskursija Monseratā


Zobratu dzelzsceļa ceļš Montserratā - vienīgais transporta veids, kas nogādās Jūs pašā klostera teritorijas centrā. 15 minūšu laikā Jūs spēsiet izbaudīt burvīgus skatus kalnu virsotnēs. Caur vilciena panorāmas logiem dabas ainavas ir pašā savā krāšņumā, bet pats brauciens atstās neaizmirstamus iespaidus. Monseratā (Monasterio de Montserrat) atrodas funkcionējošs benediktiešu klosteris, Katalonijas garīgais simbols, reliģiozais centrs un svētceļojumu galvenais galamērķis visiem pasaules katoļiem. Montserata tika dibināta 9. gadsimtā, tā atrodas gleznainā vietā kalnos, 725 m augstumā virs jūras līmeņa. Savu nosaukumu tā ieguvusi no Monseratas kalnu apvidus. Te glabājas Katalonijas aizstāves attēlojums – La Moreneta, Jaunavas Marijas koka statuja. Leģenda vēsta, ka statuju izcirtis apustulis Lūka, savukārt apustulis Pēteris atvedis to uz Spāniju 50. gadā.

Ekskursija uz Žironu un FigerasuŽirona (spāniski – Girona) – sena spāņu pilsēta Katalonijā, kuru ne velti dēvē par pasakainu pilsētu: trīsgalvainais briesmonis Žerio, Svētais Narciss, kurš izglāba pilsētu ar mušu palīdzību, mistiskās ebreju parādu kalpības raksta radītājs rabīns Bonastruks Sa Porta, pārakmeņojusies ragana, kura joprojām biedē vietējos bērnus, spārnotais pūķis, kas peld zem Žironas tiltiem pilnmēnesī – tie ir tikai daži no tēliem, par kuriem Tu uzzināsi ekskursijas laikā, pastaigājoties pa klusajām vecpilsētas ieliņām. Katalonijas pilsēta Figerasa (spāniski Figueres) ir slavenā mākslinieka Salvadora Dalī dzimtene. Šeit Tevi sagaida Dalī teātra-muzeja apmeklējums, kuru projektējis pats mākslinieks (ieeja muzejā par papildus samaksu). Taču arī bez Dalī muzeja Figerasā ir daudz ievērības cienīgu vietu, piemēram, Emporda muzejs, senākais no vietējiem muzejiem, kas atvērts jau 1876. gadā. Muzeja īpašumā ir īpaša gleznu kolekcija, kā arī neparasti ibēriešu, grieķu un romiešu laika eksponāti. Figerasa ir arī iecienīta gardēžu vieta: te ir daudz brīnišķīgu restorānu, kas minēti dažādos Eiropas ceļvežos. Vakarā - šovs “Bruņinieku turnīrs” + flamenko dejas. Šovs “Bruņinieku turnīrs” ļaus pilnībā iegrimt XIV gs. atmosfērā un pašu acīm skatīt varoņdarbus, ko veica cēlsirdīgie bruņinieki savas Daiļās dāmas vārdā. Tu kļūsi par aculiecinieku īstam viduslaiku bruņinieku turnīram ar visu atbilstošo ekipējumu: zirgiem, šķēpiem, zobeniem un vālēm. Būs arī flamenko deju priekšnesumi. Flamenko ir tradicionāls spāņu deju stils, kas radies Andalūzijā. Flamenko dejas un dziesmas pavada ģitārspēle, ritmiska plaukstu sišana (palmas), perkusijas instrumenta spēle (cajón) un kastaņetes.

Ekskursijas brauciens uz Francijas dienvidiem uz pilsētām Perpiņāna un Koljūra ar atpūtu pie jūras

Perpiņāna – tā ir īsta Spānijas miniatūrā Francijā. Tā ir klusa, provinciāla pilsētiņa, kurā viss ir spānisks. Mājas te ir milzīgas, būvētas no sarkana un dzeltena akmens, un ielas - šauras un līkumainas. Šajā brīnišķīgā nelielā pilsētiņā ir jūtams īsts Katalonijas gars, Spānijas un Francijas, kurš saglabājas te jau vairākus gadsimtus. Tradīciju dažadība ir jūtama Perpiņānā uz katra soļa, kas dod pilsētai neatvairāmu šarmu. Koljūra atrodas klinšainā krastā Langedoka piekrastē. Gleznainas apkārtnes un mājīgas ieliņas vairākas reizes kļuva par iedvesmas priekšmetu slaveniem meistariem kā Dirans, Matīss un Šagals. Koljūra attaisnoti tiek uzskatīta par mākslinieku pilsētu, kā arī par oriģināla 20.gs. franču glezniecības virziena dzimteni – fovisma. Pilsēta it kā no pasakas. Visas mājas ir būvētas vienā stilā: baltas un rozas sienas, sarkani un brūni daktsiņu jumti. Atrodas uz diviem krastiem azūras jūras zellī. Pilsētas piekrastes daļu rota viduslaiku cietoksnis un Maljorkas karaļa rezidence.

Ekskursijas brauciens uz AndoruAndora – viena no mazākajām valstīm Eiropā, gleznaini izvietojusies augstu Pirenejos uz robežas starp Franciju un Spāniju, taj piemīt unikāla kultūra, no visām pusēm ieskauta kalnu virsotnēm, dažas no kurām ir pastāvīgi pārklātas ar mūžīgo sniegu. Galvaspilsētā – Andorra La –Velja ir koncentrēta lielākā daļa no arhitektūras pieminekļiem, šī valsts vēsture ir zināma kopš 1248. gada: pils Lāde uz septiņām pilīm , Sv. Armenola, Santa Kolomna, Sv. Andreja, Svētā Stīvena baznīcas, kapela San Romu Le Bon – to visu rūpīgi glābā UNESCO. Termālajam centram “Caldea” ar ūdens temperatūru no 34 līdz 68 grādiem, nav līdzvērtīgu centru visā Eiropā. Andora – iepirkšanās paradīze, lieli un mazi veikaliņi, vitrīnas, kas iepriecina acis un liek rokām automātiski izņemt maku: apģērbi, apavi, pulksteņi, suvenīri, visu ko jūs esat iedomājušies var atrast šeit. Patīkamie kalnu restorāni ar vietējo virtuvi un garšīgās tikko svaigi uzlietās kafijas smaržu, ko lēnām var izbaudīt terasē ar skatu uz upi un sniegotiem Pirenejiem, pēc veiksmīgas dienas. Pēc Andoras, jūs pārliecināsieties, ka ir paradīze zemes virsū.

Ekskursijas brauciens uz PortAventuru ar ieejas biļetemSVARĪGA INFORMĀCIJA

INFORMĀCIJA:

 
  • Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
  • Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.
  • Kompānijai ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
  • Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Rezervēt