Nedēļas nogale Bordo.

Vispārīga informācija

1. DIENA
Lidojums: Rīga - Bordo 08:00 - 10:30. Sagaidīšana lidostā. Un došanās uz Bordo. Ekskursija pilsētā – Bordo ir ostas pilsēta Francijas dienvidrietumos, Garonnas upes grīvā. Reģiona un departamenta centrs. Ar vairāk kā 235 891 iedzīvotāju 2008. gadā, Bordo ir devītā lielākā pilsēta Francijā.

Pilsētas iesauka ir La Belle Endormie jeb Apburtā princese tāpēc, ka agrāk liela daļa centra ēku bija noklātas ar melnu krāsu, kura radās no pilsētas lielā piesārņojuma. Mūsdienās ar to vairs nesastopas un lielākā daļa ēku ir restaurētas. Vēsturiskā pilsētas daļa ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā ar 18. gadsimtā celtām ēkām. Ekskursijas laikā apmeklēsim karaļpili, sv.Andreja katedrāli, operas namu un unikālo vecpilsētu. Ļausimie sun un iemīlēsim šo unikālo pilsētu. Pēcpusdienā iekārtošanās viesnīcā IBIS centre. Vakarā ekskursija ar kuģi pa Garonnas upi.

2. DIENA
Brokastis viesnīcā. Pilna ekskursijas diena un slaveno Medoc (par papildus samaksu EUR 85,-)

"Medio acquae: vidū ūdenī" Medoka atrodas 30 minūšu braucienā no Bordo, gar milzīgās pussalas austrumu pusi, apūdeņo Žirondas estuārs un Atlantijas okeāns. Ceļojums virzās cauri pa slaveno un gleznaino "Route des Châteaux", kur atrodas Margaux uz Saint-Julien Beychevelle, Pauillac un Saint-Estèphe. Bagātīgie Bordo parlamentārieši un vīna tirgotāji, labi iedvesmoti un motivēti jau kopš 17. gadsimta šeit izveidoja vīnogulāju dārzus. Reģions lepoja s ar seniem un pasaulslaveniem vīniem kā Margaux, Palmer, Latour, Pichon-Longueville, Lafite-Rothschild, Mouton-Rothschild, Cos d'Estournel. Ekskursijas laikā būs arī vīna degustācija. Pievakarē atgriešanās viesnīcā Bordo.

3. DIENA
Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Arcacho (par papildus samaksu EUR 85,-).

Arcachon ir izvietojusies pie Pilates kāpas un Cap Ferret pussalu, ietverot Arcachon līci - tas viss kopā veido unikālu ainavu ar burvīgām pludmalēm un jūras kūrortiem. Viena no rēģion a specializācijām ir austeru audzēšana. Katru gadu šeit tiek audzētas 18 000 tonnas austeres.

Cap Ferret pussala un austeru audzēšanas ciemati: l'Herbe, Le Canon, Piraillan, Grand Piquey un Claouey ir saglabājušas dabiskās smilšu kāpas un priežu koksnes vidi, kā arī to sākotnējo autentiskumu. Šeit var izbaudīt gardas austeres ar maizi un sviestu, ko papildina glāze svaiga, sausa baltvīna, ar skatu uz skaisto Pilat dunu.
Pilates dumula: tā augstākais punkts ir 117 m, šī ir Eiropas garākā smilšu kāpa. Augšpusē krāšņa panorāma virs līča, okeānu un bezgalīgajiem priežu mežiem. Pati Arcachon šodien ir Francijā pazīstama un slavena kūrortpilsēta a r unikālām 19 gadsimta villām. Pievakarē atgriešanās pilsētā.

4. DIENA
Brokastis viesnīcā.
Transfērs ap plkst.08:15 no viesnīcas uz lidostu.
Lidojums: Bordo – Rīga 11:10 – 15:30

 

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

 • Lidojumi Rīga – Antālija – Rīga;
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg + rokas bagāža līdz 5 kg;
 • Grupas transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
 • Izmitināšana viesnīcā 3 naktis 4* viesnīcā ar brokastīm Bordo centrā;
 • Kruīzs ar kuģi pa Garonnas upi;
 • Medicīniskā apdrošināšana;
 • Grupas - gids vadītājs no Latvijas;

 

EKSKURSIJAS PAR PAPILDU MAKSU:

 • Ekskursija uz Medoc ar pusdienām 85 EUR;
 • Eksursija uz Arcachon ar pusdienām un austeru deguistāciju 85 EUR;

 

PAPILDUS INFORMACIJA:

 • Par šo un citām piedāvājumiem, citiem ceļojuma datumiem utt., lūdzu, sūtiet mums pieprasījumu.
 • Jūsu vieta tiks rezervēta pēc avansa iemaksas 40% apmērā. Atlikusī summa jāapmaksā ne vēlāk kā 30 dienas pirms ceļojuma.;
 • Ceļotājiem, kuri ceļo vieni un, ja neatrodas līdzbraucējs, ir pienākums piemaksāt par vienvietīgu numuru;
 • Katram ceļotājam, izbraucot no valsts, līdzi jābūt derīgai pasei vai identifikācijas kartei;

 

Rezervēt