Ziemassvētki Amsterdamā!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
22.12.2019 27.12.2019 6 599.00 €
Vispārīga informācija

Ceļojuma cena: 599 EUR avio biļete+ viesnīca**** + grupas vadītājs

Maršruts: Rīga – Amsterdama - Rīga 4 naktis/ 5 dienas
Lidojuma laiki:
RIX AMS BT617 ekonom 22DEC19 07:35 22DEC19 09:00
AMS RIX BT620 ekonom 26DEC19 18:55 26DEC19 22:10

1.diena 22.12.2019 «Brīvības malks, pilsēta sapnis...» Ierašanās lidostā Rīga 07:35, lidojumu veic avio kompāija “AirBaltic”, reiss BT617. Izlidošana 09:00. Pilsētas apskates ekskursija (65 EUR) ar vietējo gidu krievu valodā. Ekskursijas laikā aplūkosim Nīderlandes galvaspilsētas slavenākās vietas, dzirdēsiet interesantus stāstus, pastaigāsiet pa simpātiskajām ieliņām, papriecāsieties pa pilsētas arhitektūru. Pārbrauciens uz viesnīcu. Brīvais laiks. Vakarā- Ziemassvētku krāsās tērptā Amsterdama. Nakts viesnīcā Amsterdamā.

2.diena 23.12.2019 «Gardēžu diena.» Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā Zanse Šans – Volendama. (80 EUR) Zānse Šans – patiesā Holande, brīvdabas muzejs, tam cauri tek upe, kuras krastā sarindojušās vējdzirnavas. Iepazīstiet Nīderlandes vēsturi unikālā vējdzirnavu ciematiņā. Šajā, vēstures bagātajā, vietā ir ko apskatīt: muzeji, seno amatu meistaru demonstrējumi, vējdzirnavas, kuras joprojām funkcionē, šauras ieliņas un nelieli namiņi. Volendame- pilsēta līča krastā, simpātiska, tūristiem draudzīga. Iespēja nobaudīt gardu zivtiņu! Senā Volendame- piekraste ar senatnīgo, nelielo zvejnieku ciematiņu, bijusī zvejas osta. Lielisks skats uz jūru! Brīvais laiks. Pastaigājieties, pamēģiniet zivtiņu, izbaudiet svaigo gaisu! Atgriešanās Amsterdamā. Nakts viesnīcā Amsterdamā.

3.diena 24.12.2019 «Muzeju diena...» Brokastis. Ekskursiju diena Amsterdamā (50EUR). Turpinām iepazīt pilsētu: dimantu apstrādes fabrika. Neliela ekskursija un patīkami pirkumi. Briljanti kā Ziemassvētku dāvana mīļotajam cilvēkam? Kāpēc ne?! Iespēja apmeklēt populāros muzejus: Reiksmuzejs, Vincenta van Goga muzejs, Pilsētas muzejs, Madam Tiso vaska figūru muzejs. Tam sekos... izbraukums ar ekskursiju kuģīti pa Amsterdamas kanāliem. Žiemeļu Venēcija”skaisti skati un patīkamas emocijas. Ekskursija “Vakars Amsterdamā” iespēja skatīt nesteidzīgo, relaksēto pilsētas dzīvi. Vecpilsetas kontrasti, Sarkano lukturu kvartāla apmeklējums- apskates objekts, kas ik gadu pilsētai piesaista aptuveni 4,2 miljonus tūristu no visas pasaules.

4.diena 25.12.2019 « Ziemassvētki galvaspilsētā...» Brokastis. Izbraukuma ekskursija Hāga- Delfta (80 EUR) Hāga — iepazīstiet Nīderlandes faktisko galvaspilsētu. Tieši šeit atrodas karaļu rezidence, bruņinieku pils, Miera pils, Hāgas (starptautiskais) tribunāls, vēstniecības, konsulāti, ministrijas un dažādas starptautiskās organizācijas. Dosimies pastaigā garām senajiem arhitektūras pieminekļiem, kas lieliski saglabājušies līdz mūsdienām- Nordeindes pils, Binnenhofas pils komplekss, cietuma osta, kas iekļauta UNESCO sarakstā. Grāfu dīķis, skulptūras un pieminekļi... Iepazīsim šo diplomātu un vēsnieku pilsetu. Madurodama, slavenais parks- Holande miniatūrā. Delfta- pasakainā Prinču pilsēta. Patriciešu mājas kanāla malā, senās baznīcas “krītošais” tornis, viduslaiku laukums, Delftas fajansa darbnīca. Atgriešanās Amsterdamā. Nakts viesnīcā Amsterdamā.

5.diena 26.12.2019 « Laiks doties mājup...» Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Brīvias laiks. Izbraukuma ekskursija uz Holandes zemnieku saimniecību (50 EUR), kur jau 150 gadus, pēc senām tradicionālām receptēm, tiek gatavots Holandes siers un grebtas koka tupeles- klompas. Šis Holandiešu tautas tērpa elements ir lielisks suvenīrs, ko var iegādāties šeit ar pārliecību, ka šis ir 100% roku darbs. Tik pat šarmanti suvenīri ir koka tupeļu formas krājkasītes, atslēgu piekarini u.s. nieciņi. Saimniecībā gatavoto sieru degustācija, kurš labāk iet pie dūšas, to iespējams iegādāties. Ja vēlēieties, jums parādīs arī gotiņās no kuru piena šis gardais siers top. Izbraukšana uz lidostu 16:00. Izlidošana plkst. 18:55, reisu izpilda aviokompānija “AirBaltic”, reisa numurs BT620. Ierašanās Rīgā planota 22:10. Akcijas cena tiks piemērota pirmajiem 10 ceļotājiem. Ekskursijas par papildus maksu.

Ceļojuma cenā iekļauts:
Nakšņošana Amsterdamā 4 * viesnīcā, 4 naktis;
4 brokastis viesnīcā;
grupas vadītāja pakalpojumi;
aviobiļete: Rīga – Amsterdama - Rīga;
nododamā bagāža- 1 vienība (20kg); rokas bagāža 8 kg (izmērs 55х40х20)

Papildus izdevmi:
Medicīniskā apdrošināšana no 5 EUR;
Siltais ēdiens lidojuma laikā (1) ~10 EUR;
Piemaksa par vienvietīgu numuru, ja ceļojat viens/a ~ 120 EUR;
Transfērs (2)- 40EUR;
Tūrisma nodoklis ~ 3-6 EUR/nakts

Ekskursijas, ieejas biļetes, transports un ēdināšana pēc jūsu izvēles:
Amsterdamas pilsētas apskates ekskursija ar vietējo gidu (~4h) 65 EUR;
Izbraukuma ekskursija ar vietējo gidu “Zanse Šans – Volendam” (~8h) 80 EUR;
Izbraukuma ekskursija ar vietējo gidu “ Hāga – Delfta” (~8h) 80 EUR;
Izbraukuma ekskursija uz Holandes zemnieku saimniecību 50 EUR
Visi izdevumi, kas nav norādīti sadaļā “Ceļojuma cenā iekļauts”, to skaitā vakariņas, suvenīri u.c. personīgie izdevumi;

Plānotais ceļotāju skaits: 16 cilvēku grupa.

Bagāžas pārvadāšanas noteikumi ekonomiskajā klasē: Katram airBaltic pasažierim ir atļauts pārvadāt vienu rokas bagāžas vienību līdz 8kg, kuras izmēri nepārsniedz 55x40x23 cm, airBaltic lidmašīnas salonā katram pasažierim (izņemot zīdaiņus) papildus ir atļauts ņemt arī 1 personīgo mantu (30x40x10 cm), ceļojot ar Basic vai Premium biļeti. Rokas bagāžas un personīgās mantas kopsvars nedrīkst pārsniegt 8 kg. Grupas lidojumā katram pasažierim paredzēta arī 1 reģistrētās bagāžas vienība, tās maksimālais svars ir 20 kg, savukārt izmēra ierobežojums – 100x50x80 cm (lidojot ar zīdaini citi noteikumi). Gadījumos, kad reģistrētās bagāžas vienība sver vairāk nekā atļautos 20 kg, lidostā tiek iekasēta 50 EUR maksa.

Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu (pagarināt vai izbeigt pirms norādītā laika)

Uzmanību!
1. Neatkarīgi no ceļotāja vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei (LR pilsoņiem ceļojot ES, EEZ un Šveices konfederāfijas terirorijā, Melnkalnē un Horvārijā).
2. Ja ceļojumā dodas bērns (līdz 18 g.v.), jāievēro 2010. gada 3. augusta Ministru kabineta noteikumu Nr. 721 “Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu” prasības. Nepilngadīgajām personām, kurām nepieciešama notariāli apstiprināta pilnvara, iesakām to tulkot arī krievu un/vai angļu valodās. Iesakām līdzi ņemt arī dzimšanas apliecību.
3. Nepilngadīga personas var doties ceļojumā tikai ar pavadošo personu, kas uzņemas pilnu atbildību par nepilngadīgo personu.
4. Tūrisma operatoram ir tiesības mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību vai nepieciešamības gadījumā aizvietot ceļojumu programmā minētos objektus ar līdzvērtīgiem.
5. Tūrisma operators neatbild par trešo personu sniegtajiem pakalpojumiem.
6. Tūrisma operators nav atbildīgs par apskates/izklaides objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
7. Ierašanās laiks plānotajās naktsmītnēs kā arī atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar lidojuma laikam izmaiņām. Tūrisma operators nav atbildīgs par lidojumu laika izmaiņām, kuras veikusi aviokompānija. Skarā ar lidojumu laika maiņu, var tikt veiktasizmaiņas ceļojumu programmā.
8. Ja klients pirms brauciena nav veicis papildus pakalpojumu apmaksu (piem.,restorānu, kuģīti, ieejas biļetes u.c.), tūrisma operators negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā. 9. Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.
10. Grupas vadītāja pienākumi ir organizēt ceļojuma programmas izpildi saskaņā ar tūrisma operatora izsniegto programmu, organizēt vietējo objektu apmeklējumu, sniegt nepieciešamo informāciju. Īpašās situācijās grupas vadītāja pienākums ir novērtēt situāciju un pieņemt lēmumu par ceļojuma norises izmaiņām, saīsināšanu vai turpināšanu par to informējot ceļotājus.
11. Grupas vadītājs nepilda gida funkcijas, ja vien nav norādīts citādāk.
12. Tūrisma operators nav atbildīgs par neuzmanīgu un paviršu iepazīšanos ar ceļojuma programmu.
13. Tūrisma operators nav atbildīgs par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.

Divas dienas pirms ceļojuma, lūdzam precizēt lidojuma informāciju un grupas vadītāja tālruņa numuru!!!

Piemaksa par vienvietīgu numuru, ja ceļojat viens/a SINGL - 120.00 Eur
Transfērs (2) - 40.00 Eur
Ekskursija ar kuģīti - 20.00 Eur
Ekskursija Amsterdamā ar vietējo gidu - 65.00 Eur
Izbraukuma ekskursija “Zanse Šans – Volendam” - 80.00 Eur
Izbraukuma ekskursija “ Hāga – Delfta” - 80.00 Eur
Izbraukuma ekskursija uz Holandes zemnieku saimniecību - 50.00 Eur
Medicīniskā apdrošināšana no - 5.00 Eur

Rezervēt