AVIOTŪRE UZ ASV

Vispārīga informācija

• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 

Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 148 €


Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 527 €

 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Lidojums: Rīga-Ņujorka-Rīga
Bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 23 kg (ne augstāka par 158 cm)
Rokas bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 56 х 45 х 25 cm + neliela somiņa: 40 х 30 x15 cm. Maksimāls kopējais svars: 8 kg
Lidostas nodevas
7 naktis *** viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Transporta apkalpošana (pērkot "Lidojums / Viesnīca / Transfers" paketi vai ekskursijas un transporta paketi)
Grupas vadītāja pakalpojumi (pērkot "Lidojums / Viesnīca / Transfers" paketi vai ekskursijas un transporta paketi)

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 399 €

Transporta apkalpošana  
Ekskursija Ņujorkā (sastāv no 2 daļām)  
Ekskursija Bostonā  
Ekskursija Filadelfijā  
Ekskursija Vašingtonā  
Apskates ekskursija pa Baltimoru  
 

*IESPĒJAMS LIDOJUMS NO TALLINAS

Precīzs laiks un tikšanās tiks norādīts mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem /izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms tūres

 

*Gadījumos, kad starp avioreisiem gaidīšanas laiks pārsniedz 12 stundas, Stambulā tiek nodrošināta izmitināšana tranzīta viesnīca. Brokastis tranzīta viesnīcā tiek nodrošinātas gadījumos, ja transfers uz lidostu nav agrāks par plkst.8:00 no rīta.

1.DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums Rīga - Ņujorka.

2.DIENA

Ierašanās tranzīta viesnīcā, atpūta.

BOSTONAS BURVĪGUMS

Brokastis. Došanās uz Bostonu.

Autobusu-gājēju ekskursija Bostonā.

Dosimies uz labāku Jaunās Anglijas pilsētu! Bostona atrodas Masačūsetsas līča Atlantijas piekrastes ziemeļaustrumos. Pilsēta tika dibināta 17.gs. sākumā.

Ekskursiju sāksim ar Lielā Bostona apmeklējumu, no Kembridžas, kur atrodas divas pasaulē slavenas universitātes: Masačūsetsas Tehnoloģiju institūts un Hārvarda universitāte. Dosimies uz Hārvarda pagalmu, kur atrodas studentu kopmītnes, kur atrodas slavenā mecenāta, garīdznieka Džona Hārvarda, statuja.

Tālāk dosimies uz Kopli skvēru, kas ir nosaukts par godu slavenajam māksliniekam. Apkārt tam atrodas ievērojami arhitektūras pieminekļi. Džona Henkoka tornis ir visaugstākā Jaunās Anglijas celtne.

Tālāk dosimies uz vēsturisko Bostonas centru, kur iziesim pa Brīvības taku. Redzēsim Masačūsetsas štata Likumdošanas sapulces ēku.

Tālāk virzīsimies uz Bostonas sirdi, kur apskatīsim Karalisku kapelu un vecu pilsētu, vietu, kur bija pirmā publiska skola, kas tika atklāta 1635. g. Varēsim pavērot skaistus debesskrāpjus, pieturēsim pie Faneuil halles ar tās raksturīgu vējrādi sienāža formā.

Brīvs laiks

Atgriešanās viesnīcā.

3.DIENA

DAUDZSTĀVU ŅUJORKA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Ņujorku, autobusu-gājēju ekskursija pilsētā.

Ņujorka (New York City) - pasaules nozīmes megapole un lielākā ASV pilsētā. Pilsēta ir ASV ekonomiskais un finanšu centrs, kā arī viena no populārākajām pilsētām pasaulē. Nav iespējams iztēloties vēl krāšņāku, daudzpusīgāku, trokšņaināku, traku pilsētu. Ņujorka ir sadalīta piecos lielos rajonos: Staten Island, Kvīnsa, Bronksa, Bruklina un visdārgākā un bohēmas — Manhetena, kura sirds ir Taimskvērs. Galvenais pilsētas apskates objekts ir Brīvības piemineklis. Tai skaitā, pilsētā atrodas: simtiem dažādu virzienu muzeju, kuru vidū ir Metropoles mākslas muzejs, tā kolekciju uzskata par vienu no vērtīgākajām un iespaidīgākajām visā pasaulē.

Ekskursija sāksies ar pašas slavenākās ielas, Piektās avēnijas, apskati. Pastaigāsim pa Rokfellera centru, apmeklēsim Sv. Patrika katedrāli – visskaistāko un lielāko Ņujorkas ēku neogotikas stilā. Redzēsim Centrālparka panorāmu, Medisonas svēru un apbrīnosim pilsētas debesskrāpjus. Taimskvērs un Brodveja arī būs pa ceļam.

Tālāk dosimies uz Volstrītu – pilsētas finanšu rajonu. Redzēsim Federālās rezerves bankas ēku, kurā tiek izlaista ASV valūta, Ņujorkas Fonda biržu, pieturēsim pie bronzas Buļļa – Volstrītas simbola, blakus muitas ēkai. Battery parks atrodas netālu no Hudzonas, apmeklēsim arī Starptautisku finanšu centru. Ar prāmi pabrauksim garām Brīvības statujai.

Brīvajā laikā Jums būs iespēja apmeklēt kādu no Manhetenas skatu laukumiem: One World Observatory vai Top of The Rock, kas atrodas Rokfellera centrā (papildu maksa ~42 USD), no kura paveras skats pāri visai pilsētai.

Iekārtošanās viesnīcā Ņūdžersijas štatā.

4.DIENA

DAUDZVEIDĪGA ŅUJORKA

Brokastis.

Autobusu-gājēju ekskursijas turpinājums Ņujorkā, kuras laikā redzēsiet: ANO mītnes ēku (ārpusē). Redzēsim Bruklinas un Manhetenas tiltu panorāmu; Metropolitan opera Linkolna centrā pārsteigs ar tās formām. Iesim garām mājai, kur dzīvoja un tika nogalināts Džons Lenons.

Nākamais apskates objekts ir Hārlems. Kolumbijas universitāte – senākā un skaistākā universitāte tika dibināta kā karaliskā koledža, pastaigāsim universitātes teritorijā. Universitāte ietilpst Efejas līgas sastāvā. Sv. Džona katedrāle, kas atrodas Hārlemā, pārsteigs ar savu izmēru un arhitektūru.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē ekskursija „VIENSTĀVU AMERIKA: Braintonbīča” (papildu maksa 70 €).

Vieta, kur dzīve it kā apstājusies 70.-80. gados. „Mazā Odesa” okeāna līča piekrastē dzīvo savu dzīvi. Nelielie 20. gs. sākuma bungalo sacenšas ar daudzstāvu mājām.

Vakarā, pēc vēlēšanās, var apmeklēt kādu no Brodvejas šoviem (iepriekšējā rezervēšana, papildu maksa atkarībā no izvēlētā šova).

5.DIENA

NOSLĒPUMAINA ŅUJORKA

Brokastis.

Brīva diena.

Pēc vēlēšanās, transferts uz Ņujorku, papildu maksa 60 €* turp-atpakaļ, brīvs laiks, iepirkšanās.

Pēc vēlēšanās (par papildu maksu 130 €*, ieskaitot ieejas biļetes), piedāvājam apmeklēt Metropoles gida pavadībā. Pabūt Ņujorkā un neapmeklēt Metropoles mākslas muzeju nav iespējams! Vienā no lielākajiem muzejiem pasaulē tiek glabāti tādi dārgumi, kas aptver 5000 gadu ilgu kultūru visās pasaules malās.

Vakarā, kas Ņujorka ieslēdz gaismas, piedāvājam izbaudīt pilsētas apskates objektus ekskursijā „Naksnīgā Ņujorka” (papildu maksa 130€/ bez transfera 70€).

Nakts viesnīcā.

6.DIENA

AMERIKAS KULTŪRAS PĒRLE

Brokastis, numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Filadelfiju.

Filadelfija - Amerikas kultūras pērle. Filadelfijā nevar just traku lielo pilsētu dzīves ritmu, te nekas netraucēs Jums baudīt komforta un miera atmosfēru. Pilsētā varēsiet izstaigāt pilsētas alejas, apmeklēt virkni muzeju un iepazīt galvenās pilsētas apskates vietas, piemēram, Elfreth’s Alley (Elfreta aleja) — visvecākā pilsētas iela un “Independence Hall” (Neatkarības zāle). “Independence Hall” ir ASV brīvības simbols. Tieši šajā vietā tika parakstīti vissvarīgākie dokumenti valsts vēsturē: Neatkarības deklarācija (1776. g.) un ASV Konstitūcija (1787. g.).

Brīvs laiks. Došanās uz Vašingtonu.

Iekārtošanās tranzīta viesnīcā.

7.DIENA

SNIEGBALTA VAŠINGTONA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Vašingtonu.

Vašingtona tiek uzskatīta par „neatkarīgāko” pilsētu, jo nepieder nevienam štatam. Tomēr šīs pilsētas nozīme visai valstij un visai amerikāņu tautai ir krietni liela. Vašingtonā atrodas galvenās valdības ēkas, tai skaitā municipalitātes padome, Senāts un Kongress, kā arī ārvalstu vēstniecības, amerikāņu departamenti un ministrijas, Pentagons, FIB, lielo banku un organizāciju mītnes.

Pilsēta ir slavena ar arhitektūras pieminekļu, memoriālu, vēsturiski nozīmīgu ēku, gleznainu parku, virkni galeriju un nacionālu muzeju skaitu. Katrā muzejā ir ļoti daudz interesantu eksponātu.

Ekskursijas laikā redzēsiet: Kapitoliju, Balto namu (no ārpuses); Centrālās avēnijas: Pensilvānijas, Neatkarības un Konstitūcijas; memoriālus: Linkolnam, Džefersonam, Otrajam pasaules karam, Korejas un Vjetnamas karam.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

8.DIENA

GOOD BYE, AMERICA

Brokastis, numuriņu atbrīvošana.

Došanās apskates ekskursijā uz Baltimoru.

Šajā jaukajā ostas pilsētā ir virkne kafejnīcu un restorānu, dzīvojis Edgars Alans Po; šeit viņš ir piedzimis, apprecējies un miris. Pilsēta ir nosaukta par godu lordam Baltimoram. Jums būs iespēja ieraudzīt Viktorijas laikmeta ēkas, Inner Harbour ostu, kur līdz šodienai var redzēt senus pietauvotos jūras kuģus šonerus, Vernon kalnu ar Džordža Vašingtona kolonnu, vissenāko konservatoriju un mākslas muzeju. Beisbola cienītāji, bez šaubām, ir lietas kursā, ka visskaistākais stadions ASV atrodas tieši Baltimorā.

Došanās uz lidostu. Lidojums Ņujorka - Rīga.
*** Tūrē 10.05 - Došanās uz viesnīcu

9.DIENA

Lidojums Ņujorka - Rīga.

Ierašanās Stambulā.

**Transfers uz viesnīcu, iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
*** Tūrē 10.05 Brīva diena Ņujorkā. Došanās uz lidostu. Lidojums Ņujorka - Rīga.

10. DIENA

**Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Transfers uz lidostu.

Lidojums Stambula - Rīga
*** Tūrē 10.05 Lidojums Ņujorka - Rīga.

*** 11. DIENA

Tūrē 10.05

Ierašanās Stambulā. Lidojums Stambula - Rīga
 

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 100.00€
Ja Jūs ceļojat viens – piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās 400.00€

APMAKSA UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Ieejas biļetes uz skatu laukumu One World Observatory - $ 40 pieaugušajam, bērnam - $ 35
"Metropolitēna" muzeja apmeklēšana ar 2,5 stundu ekskursiju gida pavadībā (min 20 cilv.) - 130 €, iesk. biļetes
Ekskursija „Naksnīgā Ņujorka” - 130 €
Transfērs uz Ņujorku (bez ekskursijas) - 60 € (turp un atpakaļ)
Viesnīcas tūristu nodoklis (occupancy tax) 10 € cilv. / nakts atkarībā no reģiona divvietīgai izmitināšanai, vienvietīgai izmitināšanai 20 € $ par nakti no personas
„VIENSTĀVU AMERIKA: Braintonbīča” - 70 €
Brodvejas šoviem (iepriekšējā rezervēšana, papildu maksa atkarībā no izvēlētā šova)

CENĀ NAV IEKĻAUTS

Veselības apdrošināšana
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Informāciju par brauciena nepieciešamiem dokumentiem lūgums precizēt pie biroja darbiniekiem.
Cien. tūristi, obligāti jānoformēt ceļojuma apdrošināšanas polisi, kurš ir nepieciešams iebraukšanai ASV!
Amerikas Savienotās Valstīs ir pieņemts pateikties gidiem un šoferiem, dodot viņiem dzeramnaudu ~ 40 $ visa ceļojuma laikā
Ieceļošana ASV ir atļauta personām, kuras ir vakcinējušās ar ASV Pārtikas un zāļu pārvaldes vai Pasaules Veselības organizācijas ārkārtas sarakstā atzītu vakcīnu. Balstvakcinācija nav obligāta. Bērni, kuri nav vakcinēti, ierodoties ASV var neievērot pašizolāciju, bet 3-5 dienu laikā pēc ierašanās ASV ir jāveic Covid-19 tests. Pašizolācija būs jāievēro, ja būs pozitīvs Covid-19 tests vai būs kādi no Covid-19 simptomiem.
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā

● Tūrisma pakalpojuma piemērotība personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām:
Tūrisma pakalpojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.

● Apmaksas kartība:
Piesakoties uz ceļojumu, klients iemaksā tūroperatoram avansa maksājumu 30% (trīsdesmit procenti) apmērā no ceļojuma kopējās summas.
Ceļojuma samaksu pilnā apmērā klients un klienta ceļabiedri veic ne vēlāk kā 45 (četrdesmit piecas) dienas pirms ceļojuma sākuma.

● Tūrisma pakalpojuma nodrošināšanas nosacījumi:
Tūrisma pakalpojums notiks tikai tad, ja tam būs pieteikusies grupa ne mazāk kā 20 cilvēku sastāvā.

Gadījumā, ja ceļojums nav garantēts un minētais minimālais grupas sastāvs netiek sasniegts, tūroperators ir tiesīgs izbeigt šo līgumu:
- 20 (divdesmit) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst vairāk nekā 6 (sešas) dienas;
- 7 (septiņas) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst no 2 (divām) līdz 6 (sešām) dienām;
- 48 (četrdesmit astoņas) stundas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst mazāk nekā 2 (divas) dienas.

Atkāpšana no līguma:
● Gadījumā, ja klients vienpusēji atkāpjas no līguma, tūroperatoram neatkarīgi no atteikšanās iemesla, ir tiesības ieturēt līgumsodu 10% (desmit procenti) no kopējas pasūtījuma cenas, kā arī sekojošus maksājumus:
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 45 — 30 dienas — klients zaudē 25 % (divdesmit pieci procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 29 — 20 dienas — klients zaudē 50 % (piecdesmit procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 19 dienām — klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- Eksotiskajiem ceļojumiem (piem. Japāna, Austrālija, Malaizija, Taizeme, Indonēzija, Ķīna, Brazīlija, Indija, Dienvidkoreja, Filipīnas, Singapūra, un tml.): ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 45 dienām - klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;

Gadījumos, kad ir nepieciešama 100% summas priekšapmaksa par pakalpojumu (tūrisma aģentūra informē klientu kad viņš piesakās uz ceļojumu) — klients, vienpusējas atkāpšanās no līguma gadījumā, zaudē 100 % (simts procenti) no pakalpojuma summas;

Gadījumā, ja klients atsakās no ceļojuma, un tūroperators veicis kādas iemaksas par Klientu (piemēram, apmaksājot aviobiļetes, veicot viesnīcas rezervāciju, apmaksājot avansu pārvadātājam) un nav iespējams šo faktisko izdevumu summu atgriezt, tad šī summa tiek ieturēta no klienta veikta avansa maksājuma, pilnā apjomā.

Tūroperators ir tiesīgs atsevišķos gadījumos noteikt atšķirīgu atteikšanas no ceļojuma un ceļojuma atcelšanas kārtību un termiņus, par to informējot klientu pirms šī Līguma noslēgšanas.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena