Eiropas alus laime!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
24.09.2020 29.09.2020 6 354.00 €
Vispārīga informācija

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju.
Nakts viesnīcā pie Čehijas un Polijas robežas.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Prāgu. Gājēju ekskursija Alus Prāgā. Ceļā ieiesim «nozīmīgākajās» un interesantākajās alus iestādēs, kur degustēsim vairākas alus šķirnes. Kur var nogaršot labāko nefiltrēto alu? Kur meklēt slavenāko tumšo alus šķirni? Iemācīsim Jūs orientēties Prāgas alus kartē un katrā iestādē stāstīsim par tās firmas dzērienu.  Pēc ekskursijas varēsiet apmeklēt iestādi, kas patiks visvairāk!  Vakars Prāgā.
Nakts viesnīcā netālu no Prāgas.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraucām no Prāgas uz «Cehijas alus galvaspilsētu. Pilsner Urquell rūpnīcas apmeklējums vai brīvais laiks Plzeņas pilsētā. Pēc rūpnīcas apmeklējuma turpināsim ceļojumu uz Vāciju. Bavārijas federālā zeme un tās alus galvaspilsēta Minhene. Apmeklēsim pasaules lielāko alus dārzu. Šeit varēsiet plašāk uzzināt par alus kultūru, izbaudīt vācu viesmīlību un draudzīgumu, izjust svētku un prieka gaisotni. Nogaršosiet Minhenes labākās  alus šķirnes - gaišo un tumšo, uzkodot ar Bavārijas cīsiņam «Weißwurst» un krāsnī ceptu cūkas stilbiņu, Bavārijas mūzikas pavadījumā un pie lieliska servisa.  Hofbräuhaus ir vieta, kuru iecienījuši gan tūristi, gan vietējie iedzīvotāji.  Slavenāko prominenču vidū, kuri apmeklējuši Minhenes alus dārzu, ir ģeniālais komponists Amadejs Mocarts un Austrijas imperatore Bavārijas Elizabete, iestādi mēdza apmeklēt pat Hitlers.
Nakšņošana viesnīcā Minhenes rajonā.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Interesantākā alus tūres daļa -  Bavārijas alus darītavu alus restorāniņu apmeklēšana. Pietaupiet pacietību, spēkus, enerģiju, jo šodien nogaršosim daudz alus! Izbraucam no viesnīcas, lai dotos uz «apiņu zemi» Hallertau - apiņu audzēšanai labvēlīgākais reģions.
- KUCHLBAUER (Abensberga) - lieliskas garšas alus, kā arī  apbrīnojama skaistuma alus ražošanas uzņēmuma muzejs (to projektējis pats Frederiks Hundertvasers).
- WELTENBURG (Veltenburga) - pasaules vecākā klostera alus darītava. Dibināšanas gads 1050 (!!) Pusstundas brauciens no Veltenburgas klostera uz Kelhaimu ar kuģīti pa Donavas upi, baudot alu: SCHNEIDER WEISSE (Kelhaima) - viens no  Bavārijas labākajiem nefiltrētā alus ražošanas zīmoliem.
Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Turpinām iepazīt Bavārijas alus darītavas. Ekskursija Bambergā jeb «Frankonijas Romā». Pilsēta paliks atmiņā uz mūžu, kā Vācijas simbols, kas saglabājis tās pirmatnējo skaistumu.  Turklāt, papildus arhitektūrai pilsētā var nobaudīt un iegādāties slaveno Bambergas kūpināto alu. Alus garšu nevar aprakstīt vārdos, tā ir neticami īpaša, ko tādu var nogaršot tikai Bambergā!
Nakšņošana viesnīcā Polijā.

6. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.
Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.

Svarīga Informācija

Ceļojuma cena:
€ 333.00 (1 vieta autobusā)
€ 423.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 110.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Visas izbraukuma ekskursijas;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
- Alus Pragā no 50 CZK;
- Alus darītāva Pilsner Urquell - 250 CZK;
- Alus darītāva Kuchelbauer - 12.50 €;
- Alus darītāva Weltenburg - 11.50 €;
- Donavas kruizs - 6.50 €
 

Rezervēt