Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
21.12.2019 26.12.2019 6 188.00 €
Vispārīga informācija

JUMS BŪS IESPĒJA APMEKLĒT CEĻOJUMA LAIKĀ: BERLĪNE – BAVĀRIJA: ATRAKCIJU PARKS “EUROPA-PARK” – FRANCIJA:  STRASBŪRA – BĀDENBĀDENE, TERMĀLIE BASEINI – NIRNBERGA

Ziemassvētki ir laiks, kad Eiropas pilsētas ietērpjas svētku rotā. Mirdzošas ielas, svētku egles un neiztrūkstošie ziemassvētku tirdziņi ar piparkūku un karstvīna aromātu vilināt vilina. Iepazīsim Eiropas skaistākās pilsētas un lielāko Vācijas atrakciju parku svētku rotā! 

1. DIENA

06:00 Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens caur Lietuvu, Poliju. Laiks karstām pusdienām. Nakts viesnīcā Polijā.

2. DIENA

Brokastis. Pārbrauciens uz Berlīni. Pēc vēlēšanās, apskates ekskursija Vācijas galvaspilsētā (15EUR): Berlīnes centrālais laukums - Aleksandra laukums un 368 metrus augstais Berlīnes televīzijas tornis, Sarkanais Rātsnams, kas ir uzbūvēts no sarkanrudiem ķieģeļiem un tā fasādē atveidotas Berlīnes vēstures epizodes, Sv. Marijas baznīca, Berlīnes Doms, Unter den Linden (Zem liepām) bulvāris - viena no Berlīnes pazīstamākajām ielām. Pastaiga šajā dziesmās apdziedātajā, ar poētisma auru apveltītajā ielā atklāj Berlīnes identitātes eleganto, akadēmisko aspektu. Ekskursijas laikā redzēsim arī Berlīnes pilsētas simbolu - Brandenburgas vārtus, Tiergarten parku, Ķeizara Vilhelma baznīcu. Ziemassvētku laikā Berlīne ir ietērpta krāšņumā, un tūristi tiek aicināti iepirkties maģiskajos Ziemassvētku tirdziņos. Berlīnes galvenie bulvāri un ieliņas ir koši izgaismotas, un veikalu skatlogi ir skaisti dekorēti. Gaisā virmo karstvīna un ceptu ābolu smarža no neskaitāmajiem Ziemassvētku tirdziņiem. Pārbrauciens uz Bavāriju. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, brauciens, uz otro lielāko Eiropas atrakciju parku „Europa Park” – vislielāko Vācijas atrakciju parku (20EUR), kas arī ir otrais apmeklētākais atrakciju parks Eiropā. Ziemassvētku laikā krāšņi izrotāts, parks sastāv no 14 tematiskajām zonām, kas attēlotas kā dažādas Eiropas valstis. Katra valsts ir noformēta nacionālā stilā, te var arī atpazīt attiecīgo valstu ievērojamākos tūrisma objektus un arhitektūras pieminekļus. Parks ir slavens ar saviem amerikāņu kalniņiem. Visvairāk apmeklētāji ir iecienījuši kalniņu „Silver Star”, kas ir viens no stāvākajiem un ātrākajiem pasaulē. Ievērības cienīga ir arī ūdens atrakcija „Poseidons”, kas ir 23 m augsta, un nobrauciena ātrums sasniedz 80 km/h. Atrakciju piedāvājumā ir milzīgs daudzums atrakciju dažādām gaumēm, gan ekstrēmie, nervus kutinošie nobraucieni, gan arī piedāvājums ģimenēm un mierīgās atpūtas cienītājiem, kā arī 85 m augstais panorāmas tornis un daudz kas cits. Visjaunākos atrakciju parka apmeklētājus sagaida „Bērnu pasaule” ar karuseļiem, vilcieniņiem, kalniņi utt. Nakts viesnīcā. 

4. DIENA

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, izbraukuma ekskursija uz Strasbūru un Bādenbādeni (35EUR). Strasbūra, Elzasas reģiona vēsturiskā galvaspilsēta: kvartāls “Mazā Francija”, segtie tilti, 142 m augstā Dievmātes katedrāle, Kammerzell māja, Gutenberga laukums. Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Strasbūra decembrī ir neaptverams Ziemassvētku tirgus, kurš vijas no stacijas laukuma līdz pat katedrālei, izrotājot arī citus Strasbūras laukumus. Ziemassvētku ainiņas, atklātā slidotava, varena egle un izstādes ir kanēļa, karstvīna un piparkūku aromāta ieskauts un rada neatkārtojamu Ziemassvētku atmosfēru. Strasbūru ne velti dēvē par Francijas Ziemassvētku galvaspilsētu. Strasbūras nakts iluminācija apgaismo veikalu vitrīnes, kuras aicina Jūs ar vislielāko preču daudzveidību. Ik gadu, bērniem tiek atvērta «pilsētiņa bērniem», pilna ar izklaidēm! Pieaugušie var izmēģināt savas prasmes kādā meistar-klasē. Brīnumu pasakas izveide, kļuvusi par tradīciju – galvenais pilsētas noslēpums! Pārbrauciens uz Bādenbādeni. Bādenbādene ir sinonīms ekskluzivitātei, aristokrātijai un augsta līmeņa dzīves veidam. Ziemassvētki te sākās no galvenā pilsētas laukuma, kurā veikaliņi sagaida Jūs ar lielu dāvanu un suvenīru klāstu! "Belle Époque" laikā Bādenbādene bija Eiropas vasaras galvaspilsēta un bagāto un skaisto tikšanās vieta, bet šodien, atrodoties ainaviski ļoti skaistā vietā Švarcvaldes kalnu pakājē, tā ir bagāta ar termāliem avotiem, un visā pasaulē ir zināma kā kūrortu un kultūras pilsēta ar augstākā līmeņa medicīnisko kompetenci, spožiem svētkiem un nepārspētu eleganci. Piedavājam apmeklēt vienu no termālajiem kompleksiem. Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Pārbrauciens uz vienu no skaistākajām Bavārijas pilsētiņām – Nirnbergu. Otra lielākā Bavārijas pilsēta, Nirnberga lepojās ar savu skaisto arhitektūru un īpašu atmosfēru. Ziemassvētku un Jaunā Gada brīvdienu laikā pilsēta pārvēršas par gluži kā pasaku norises vietu, sniegā klātās ieliņas un pilsētas kanāli atgadina kādu ziemas pasaku. Kafejnīcas aicina ar karstvīna un piparkūku smaržu. Veikaliņi, krāšņi un spoži, aicina nopirkt dāvanas Jaunajam Gadam. Būdami Nirnbergā Ziemassvētku laikā, katrs, neatkarīgi no vecuma, sajūt īstu bērna prieku! Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu. Vēlu vakarā/ naktī ierašanās Rīgā.

Rezervēt