LIDOJUMS UZ ŠVEICI (ŽENĒVA, LUCERNA, CĪRIHE, BERNE, LUGĀNO, LOKARNO, INTERLAKENA, VEVE, MONTRĒ)

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
02.02.2020 07.02.2020 6 399.00 €
Vispārīga informācija

Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un ne vēlāk kā 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā

CENA NO 399 EURO EKSKURSIJA PAKETI
CENA NO 578 EURO BEZ EKSKURSIJU PAKETI

1. DIENA

Tikšanās Rīgas/Viļņas lidostā (precīzu tikšanās vietu lūgums skatīties mājaslapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma). Lidojums Rīga/Viļņa – Milāna.
Došanās uz viesnīcu Milānas apkārtnē. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursijas brauciens “Ženēva- Veve - Montrē”.
Ženēvas ezers ir tik liels, ka tam pat ir paisumi un bēgumi. Redzēsim Monblānu – visaugstāko Rietumeiropas virsotni. Tieši šajā Šveices rajonā mieru un iedvesmu meklējuši virkne aktieru, rakstnieku, dziedātāju: Odrija Hepbērna, Alēns Delons, Fredijs Merkūrijs, Čārlzs Dikenss, Hanss Kristians Andersens, I.Stavrinskis u.c.
Ženēva – otrā lielākā Šveices pilsēta, kur atrodas tādu pasaulē nozīmīgu organizāciju, kā, piemēram, “Sarkanais Krusts” un Apvienoto Nāciju Organizācija, mītnes, kā arī virkne skaistu kalna un ūdens ainavu.
Tālāk redzēsim Šiljonas pili, kuras drūmā vēsture ir tik ļoti iespaidojusi Baironu, ka viņš dažu dienu laikā ir sacerējis savu slaveno poēmu “Šiljonas gūsteknis”.
Tālāk dosimies uz Veve Katru gadu pilsētā norisinās komēdijas filmu festivāls, varēsiet uzņemt bildes blakus Čārlija Čaplina piemineklim - komiķis pēdējos 25 sava mūža gadus nodzīvojis te.
Tālāk dosimies uz gleznainu Montrē pilsētiņu, redzēsim viesnīcu „Montre Palace”, kurā ilgu laika periodu ir dzīvojis „Lolitas” autors, rakstnieks Vladimirs Nabokovs.
Došanās uz viesnīcu Francijas teritorijā, blakus Šveices robežai. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursijas brauciens “Berne un Interlakena”.
Berne nav līdzīga nevienai citai pilsētai, tā ir unikāla un neatkārtojama. Viena no nedaudzām viduslaikos dibinātajām pilsētām, kas savu sākotnējo izskatu ir saglabājusi līdz pat mūsdienām. Ceļojot pa Šveici 1779. gadā, Gēte atzīmēja: "No visām redzētajām pilsētām šī ir visskaistākā". Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusi Berni par Pasaules Kultūras mantojumu, tāpat kā Romu, Florenci, Ēģipti.
Tad dosimies uz Interlakenu.
Pēc Mendelsona vārdiem: “Kas neredzēja Interlakenas ainavu, neko nezinās par Šveici. Aprakstīt to ir neiespējams, vārdi te ir bezspēcīgi..."
Pašā Šveices sirdī esošā Interlakena kalpo par sava veida savienojumu starp diviem ezeru lokiem – Tūnas un Briencas ezeriem. Tā radies arī tās nosaukums, kas nozīmē “starpezeru”.
Ūdens ar kristāldzidrajiem kalnu strautiem, dārdošajiem ūdenskritumiem, tīrajām upēm, dziļajiem zilajiem ezeriem un strūklakām - to visu būs iespēja skatīt savām acīm.
Došanās uz viesnīcu Bernes apkārtnē. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Ekskursijas programma “Cīrihe - Lucerna”.
Došanās uz Cīrihi, pa ceļam varēsim baudīt Reinas ūdenskrituma skaistumu (papildu maksa ~1 EUR).
Reinas ūdenskrituma skaistas ainavas, dzidras ūdens straumes, kas plūst ar neticamu ātrumu, svaigums, kas dzimst gaisā, un dabas majestātiskums pārsteigs un stindzinās. Šīs ainavas ir iedvesmojušas daudzus dzejniekus un rakstniekus.
Cīrihe - pilsēta ar visaugstāko dzīves līmeni. Tas ir vislielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē, un vienlaikus, pateicoties unikālajai ainavai un arhitektūrai, viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Mājīgi izvietojusies starp diviem kalniem, pilsēta amfiteātra veidā paceļas pa nogāzēm, cauri tai plūst Limmatas upe, bet abās Cīrihes ezera pusēs tā izrāda savas labākās fasādes. Labos laika apstākļos aiz ezera pie apvāršņa mirdz Šveices Alpu sniegu panorāma.
Tālāk ceļš ved uz Lucernu.
Lucerna – galvenā Centrālās Šveices pilsēta. Kalnu un pakalnu ieskauta, tā atrodas pie Fīrvaldšteterezera. Tā ir valsts ģeogrāfiskais un vēsturiskais centrs, vairāku gadsimtu garumā tā tika uzskatīta par neatzīto Šveices galvaspilsētu.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursijas brauciens “Itāļu Šveice”.
Mēs dosimies uz Lokarno, kas klimata ziņā ir viena no siltākajām pilsētām Šveicē, kur aug palmas un citronkoki. Vispopulārākie apskates objekti pilsētā un tās apkārtnē ir Viskonteo pils Madonnas del Sasso baznīca.
Lugano — lieliskās dabas ainavas, pilsēta atrodas pie Lugano ezera un to ieskauj Alpi, apvienojot sevī ūdens un kalnu skatus. Lugano atrodas virkne senlaicīgu piļu, baznīcu, skatu laukumu u.c.
Došanās uz viesnīcu, kas atrodas Itālijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu. Lidojums Milāna – Rīga/Viļņa.
 
 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Lidojums Rīga/Viļņa – Milāna – Rīga/Viļņa
Rokas bagāža (1 soma, kuras izmērs ir 40 x 25 x 20 cm)
5 naktis *** viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgajā numuriņā)
 

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE
189 €

Grupas vadītāja pakalpojumi  
Ekskursijas brauciens “Ženēva- Veve – Montrē”  
Ekskursijas brauciens “Berne un Interlakena”  
Ekskursijas programma “Cīrihe – Lucerna” ar Reinas ūdenskrituma apmeklējumu  
Ekskursijas brauciens “Itāļu Šveice”  

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāti tiek apmaksāta dzīvošana vienvietīgajos numuriņos viesnīcās - 160 €  
Priority bagāža (10 kg), atļautais izmērs (55x40x20 cm) - 15 EUR (pērkot tūri) / 25 EUR (pēc tūres iegādes) / turp (piedāvājums ir ierobežotā daudzumā) - 15 €  
Priority bagāža (10 kg), atļautais izmērs (55x40x20 cm) - 15 EUR (pērkot tūri) / 25 EUR (pēc tūres iegādes) / atpakaļ (piedāvājums ir ierobežotā daudzumā) - 15 €  
Nododamā bagāža līdz 10 kg, atļautais izmērs (55x40x20 cm) - 20 EUR (pērkot tūri) / 25 EUR (pēc tūres iegādes) / turp - 20 €  
Nododamā bagāža līdz 10 kg, atļautais izmērs (55x40x20 cm) - 20 EUR (pērkot tūri) / 25 EUR (pēc tūres iegādes) / atpakaļ - 20 €  
Nododamā bagāža līdz 20 kg - 35 EUR (pērkot tūri) / 45 EUR (pēc tūres iegādes) / turp - 35 €  
Nododamā bagāža līdz 20 kg - 35 EUR (pērkot tūri) / 45 EUR (pēc tūres iegādes) / atpakaļ - 35 €  

APMAKSĀTS UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Fiksētas vietas autobusā - 15 eur - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu

Rezervēt