Ziemassvētki » Slovākija, Austrija, Ungārija!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
21.12.2019 26.12.2019 6 179.00 €
Vispārīga informācija

Visas naktis viesnīcās!
Akcijas cena spēkā iegādājoties ekskursiju paketi!

1.diena Izbraukšana no Rīgas 5:30. Lietuva. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā Polijā.
2.diena Brokastis. Turpinām ceļu. Trenčina. Šī teritorija apdzīvota jau no neatminamie laikiem. Uz klints, kas atrodas pilsētas centrā, atrodas tipiska viduslaiku pils, kas celta 1069.gadā. Trenčina pazīstama arī ar 179.gadu datētiem uzrakstiem latīņu valodā, kas vēsta par Romas otrā leģiona uzvaru pār ģermāņu ciltīm. Iepazīšanās ar pilsētu un pili. Ceļa turpinājums. Kūrortpilsēta Rajecke Teplica. Viens no senākajiem termālajiem kūrortiem Eiropā. Kā termālos baseinus tos pirmie sāka izmantot augstdzimusī Turzo ģimene jau 16.gs. Brīvais laiks peldēm. Izbraukšana uz Slovākiju. Vakarā ierašanās Bratislavā. Iepazīšanās ar Slovākijas galvaspilsētu. Romantiska, naksnīga pilsētas apskates ekskursija ar vietējo gidu “Vecpilsētas noslēpumi Ziemassvētku zvanu skaņās”. Pilsētas lepnums- Bratislavas pils, kas lepni slejas Donavas upes krastā. Senais rātsnams, torņi un laukumi, līkumotās ieliņas un vārti, aiz kuriem paslēpušies dažādi arhitektūras šedevri. Bratislavas Ziemassvētku tirdziņi, kuri salīdzinot ar citiem Eiropas tirdziņiem, ir saudzīgāki maciņam. Tie ir vienlīdz populāri kā tūristu, tā arī vietējo iedzīvotaju vidū. Tirdziņos var iegādāties visu, sākot ar simpātiskiem nieciņiem līdz pat nopietniem keramiras izstrādājumiem un apģērbam. Nobaudīt un iegādāties var arī tradicionālos Ziemassvētku našķus- piparkūku prjaņikus. Skatoties dažādus priekšnesumus, nobaudiet arī speķmaizīti ar sīpolu (tradicionālā uzkoda), kartupeļu plāceņus ar zosu aknām, pankūkas ar augļiem un ābolu pīrāgu. Svaigā gaisā tas garšo īpaši labi! Iekārtošanās viesnīcā Bratislavā.
3.diena Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Izbraukšana uz Vīni. Apstāšanās iepirkumu veikšanai modes zīmolu outletā “Fashion Outlet Parndorf” (4h). Dienas otrajāpusē ierašanās Vīnē. Ekskursija “Vīnes Ziemassvētku pārsteigums”. Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām (ar vietējo gidu): Rinštrāse, Vīnes valsts opera, piemineklis Marijai- Terēzijai, Sv.Stefana gotiskā katedrāle, Hungertvasera nams, Kerntnerštrasse, Rātsnams, Haas-Hauss un slavenās Vīnes kafejnīciņas. Brīvais laiks. Wiener Christkindl Markt - populārākais Ziemassvētku tirdziņš Austrijā. Daudzkrāsainas tirdzniecības vietas, jauki Ziemassvētku nieciņi, aromātiski saldumi un citi gardumi... Pēc tam piedāvājam doties papildus ekskursijā ar vietējo gidu uz Šenbrunu, kur būs iespēja paskatīties, kā gatavo slaveno gardumu- štrūdeli. Demonstrācijas laikā varēsiet baudīt kafiju un svaigi gatavotu štrūdeli. Izbraukšana uz Ungāriju. Nakšņošana viesnīcā Budapeštā.
4.diena Brokastis. Budapešta. Šajā pārsteidzošajā pilsētā, kas izvietojusies Donavas upes krastā, lieliski harmonē dažādu laiku arhitektūra- visudlaiku pilsētas- cietokšņa, kuplās 19.gs. ēkas, romiešu celtņu drupas un visā pasaulē slavenā termālo baseinu ēka. Svinīgi rotātās pilsētas apskates ekskursija vietējā gida (krievu val.) vadībā: Varoņu laukums, Parlamenta ēka, Sv.Stefana katedrāle, Zvejnieku bastions, Sv.Matiša katedrāle, Karaliskā pils un daudzi citi apskates objekti. Ekskursijas laikā objekti tiek aplūkoti tikai no ārpuses. Nakšņošana viesnīcā Budapeštā.
5.diena Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Iespēja apmeklēt populārās atpūtas un izklaides vietas: Šečiņas baseinus, atrakciju parku, Zoo vai pili. Ekskursija Sentendre- sena, 14.gs. serbu pilsētiņa, mākslinieku un skulptoru pilsētiņa. Iespēja apmelēt vīna muzeju ar ungāru vīnu degustāciju. Gardēžiem iesakām papusdienot kādā no restorāniem ar vietējiem ēdieniem. Slovākija. Nakšņošana viesnīcā.
6.diena Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Polija. Lietuva. Naktī (~2:00) atgriešanās Rīgā. 


Ceļojuma cenā iekļauts:
Viena vieta tūrisma klases autobusā; transporta un ceļu izdevumi;
Nakšņošana viesnīcās**,***: 1 nakts Slovākijā , 2 naktis Budapeštā, 2 naktis tranzītviesnīcās Polijā;
Brokastis viesnīcās - 5;
Grupas vadītāja pakalpojumi

Papildus izdevumi:
Izdevumi, kas nav norādīti sadaļā "Ceļojuma cenā iekļauts", to skaitā: ieejas biļetes objektos un pasākumos, pusdienas, vakariņas, degustācijas, suvenīri u.c. personīgie izdevumi;
Papildus vieta autobusā 80EUR:
Piemaksa par vienvietīgu numuru, ja ceļojat viens/a 75 EUR;

1.Ekskursija pa Bratislavu ar vietējo gidu 20 EUR;
2.Ekskursija Vīnē 30 EUR:
3.Ekskursija pa Budapeštu ar vietējo gidu 20 EUR;
4. Ekskursija pa Sentendrē ar vietējo gidu 15 EUR;
Ekskursiju pakete (4 ekskursijas): 75 EUR;
Papildus ekskursija uz Šenbrunu 35EUR
Apdrošināšana ceļojuma laikā ārzemēs: 5.70 EUR līdz 64 g.v. / 11.40 EUR no 65 g.v. līdz 70 g.v./ 17.10 EUR no 71 g.v. (apdrošināšanai jābūt obligāti);
Ieejas biļetes: Peldes termālajos ūdeņos no 15 EUR

Ceļojums plānots 40 cilvēku grupai.
Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu  (pagarināt vai izbeigt pirms norādītā laika)
Uzmanību!
1.     Neatkarīgi no ceļotāja vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei (LR pilsoņiem ceļojot ES, EEZ un Šveices konfederāfijas terirorijā, Melnkalnē un Horvārijā).
2.     Ja ceļojumā dodas bērns (līdz 18 g.v.), līdzi ieteicams ņemt arī dzimšanas apliecību. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, līdz skolas vecumam līdzi jābūt arī notariāli apstiprinātai pilnvarai (vēlams tulkotai arī krievu un/vai angļu valodā). Skolas vecumu sasniegušiem bērniem, jāievēro 2010. gada 3. augusta Ministru kabineta noteikumu Nr. 721 “Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu” prasības.
3.     Nepilngadīga personas var doties ceļojumā tikai ar pavadošo personu, kas uzņemas pilnu atbildību par nepilngadīgo personu.
4.     Tūrisma operatoram ir tiesības mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību vai nepieciešamības gadījumā aizvietot ceļojumu programmā minētos objektus ar līdzvērtīgiem.
5.     Tūrisma operators neatbild par trešo personu sniegtajiem pakalpojumiem.
6.     Tūrisma operators nav atbildīgs par apskates/izklaides objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
7.     Ierašanās laiks plānotajās naktsmītnēs kā arī atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar ceļa remonta darbiem, laikapstākļiem vai neparedzētām situācijām ceļā. Tūrisma operators nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu ierašanās/ atgriešanās laiku.
8.     Ja klients pirms brauciena nav veicis papildus pakalpojumu apmaksu (piem.,restorānu, kuģīti, ieejas biļetes u.c.), tūrisma operators negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
9.     Grupas vadītāja pienākumi ir organizēt ceļojuma programmas izpildi saskaņā ar tūrisma operatora izsniegto programmu, organizēt vietējo objektu apmeklējumu, sniegt nepieciešamo informāciju. Īpašās situācijās grupas vadītāja pienākums ir novērtēt situāciju un pieņemt lēmumu par ceļojuma norises izmaiņām, saīsināšanu vai turpināšanu par to informējot ceļotājus.
10.   Grupas vadītājs nepilda gida funkcijas, kā arī nepilda individuālus pieprasījumus, ja vien nav norādīts citādāk.
11.   Ieejas biļetes objektos, vietējā gida pakalpojumi un citi atpūtas piedāvājumi ir par papildus samaksu, ja nav norādīts savādāk. To cena var mainīties atkarībā no valūtas kursa vai pakalpojuma sniedzēja veiktu cenu izmaiņu. 
12.  Tūrisma operators nav atbildīgs par neuzmanīgu un paviršu iepazīšanos ar ceļojuma programmu.
13.  Tūrisma operators nav atbildīgs par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.
14.   Plānotais autobuss var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās.
15.  Grozījumi ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Divas dienas pirms ceļojuma, lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja tālruņa numuru!!!

Papildus vietas cena autobusā - 80.00 Eur
1.Ekskursija Bratislavā - 20.00 Eur
2.Ekskursija uz Vīni - 30.00 Eur
3.Ekskursija Budapeštā - 20.00 Eur
4.Ekskursija Sentendrē - 20.00 Eur
Ekskursiju pakete (4 ekskursijas) - 75.00 Eur
Piemaksa par vienvietīgu numuru, ja ceļojat viens/a - 75.00 Eur
Medicīniskā apdrošināšana personai līdz 64 g.v - 5.70 Eur
Medicīniskā apdrošināšana personai no 65g.v. līdz 70 g.v. - 11.40 Eur
Medicīniskā apdrošināšana no 71 g.v. (no 75 g.v. jāaizpilda anketa) - 17.10 Eur
Papildus vieta autobusā - 80.00 Eur
Ekskursija Šenbrunā - 35.00 Eur
Agrās rez. ekskursijas pakete (4eksk.) - 60.00 Eur

 

Rezervēt