ZIEMASSVĒTKU VECĪŠA REZIDENCE ZAKOPĀNOS! ZIEMASSVĒTKU CEĻOJUMS AR AUTOBUSU BĒRNIEM!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
21.12.2019 24.12.2019 4 140.00 €
Vispārīga informācija

APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: KRAKOVA – ZIEMASSVĒTKU VECĪŠA POLIJAS REZIDENCE - VEĻIČKA: VEĻIČKAS SĀLS RAKTUVES – ZAKOPANE – AUGSTIE TATRI: GUBALAWKA VIRSOTNE, “TERMA BIAŁKA” TERMĀLIE AVOTI UN AKVAPARKS!

1. DIENA

06:00  izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai. Pārbrauciens uz Krakovu. Nakts viesnīcā Krakovas apkārtnē.

2. DIENA

Brokastis. Brīva diena Krakovā, vai piedāvājam divus aizraujošus dienas plānus:
Braucam uz Ziemassvētku Vecīša rezidenci! (25EUR) Šeit, liels Ziemassvētku ciems, kur sagaida brīnumi! Sākumā, ekskursija ciemā – pastāstīs visu par Ziemassvētku Vecīti, kā tiek sagatavotas dāvanas un kā rit Ziemassvētku vecīša darba dienas. Apmeklēsim Ziemassvētku Vecīša māju. Tālāk dosimies uz Burvīgo Parādi, kur iepazīsimies ar visiem palīgiem, un noteikti bildēsimies visi kopā! Vai sapņojat būt pasaku varonis īstā pasaku zemē? Ziemassvētku vecīša ciemā ir Pasaku Zeme! Izgaismota ar 3 milioniem lampiņu, Pasaku Taka vedīs cauri pasakām un iepazīstinās ar pasaku varoņiem. Pasaku Takas galā, beidzot, satiksim arī pašu Ziemassvētku Vecīti, kuram ausī varēs iečukstēt savu lielāko vēlēšanos – un tā noteikti piepildīsies! Tiem, kam patīk aktīvi pavadīt laiku, noteikti jāizbauda 200 m2 lielo slidotavu! Parkā vēl Jūs sagaida daudzas citas atrakcijas: 360 3D kinoteātris, Ziemassvētku vilciens, Ziemassvētku Vecīša pasts, no kura var aizsūtīt apsveikumus, un daudz kas cits. Vakara atgriešanās Krakovā. 
vai
Tiem, kuri izvēlās palikt Krakovā, piedāvājam ekskursiju, iepazīšanās ar Polijas «garīgo galvaspilsētu», «simt baznīcu pilsētu» - Krakovu, vietējā gida pavadībā (15EUR). Ne velti Krakova ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā, kā viens no pasaules vērtīgākajiem objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate: slavenais Vāveles kalns ar gotisko katedrāli un Karaļu pili, tirgus laukums, Sv. Marijas baznīca, Sukiennices ēka, Jagelonu universitāte. Brīvais laiks. Jums ir iespēja izbaudīt Ziemassvētku un Jaunā Gada noskaņu omulīgā restoranā, ar krūzi karstvīna un piparkūkām. Vecpilsētas ielās vēl ir sastopami Ziemassvētku tirdziņi, kuri ir atvērti ziemas laikā. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Pēc izvēles, ekskursija „Veļičkas sāls raktuves un Zakopāne, Augstie Tatri” (25EUR). Veļičkas sāls (Wieliczka) raktuvju apmeklējums. Septiņu, sāls iegūšanas, gadsimtu laikā raktuves ir kļuvušas par neatkārtojamu un noslēpumainu, sāls pilsētu. Pazemes ezeri, baznīcas ar unikālām sāls skulptūrām, lielās sāls kameras, kur vēl mūsdienās rīko balles, koncertus un pat futbola mačus. Turpinājumā, ekskursija uz Zakopani – Polijas ziemas galvaspilsētu. Ja, laika apstākļi būs labvēlīgi, pacelsimies Gubalawka virsotnē (Augstie Tatri), no kuras paveras apburošs skats uz apkārtni. Ekskursijas laikā pa Zakopanes pilsētu jums būs  iespēja iepazīt vietējo iedzīvotāju kultūru, tradīcijas, paražas un folkloru, kas ir saglabājušies no seniem laikiem un tiek nodoti nākamajām paaudzēm. Pastaiga pa centrālo pilsētas ielu, kur būs iespēja apmeklēt kafejnīcas un suvenīru veikaliņus. Pēc vēlēšanās piedāvājam iespēju apmeklēt “Terma Białka” termālos avotus. Komplekss ir sadalīts 4 zonās. Izklaides zona – 5 termālā ūdens baseini, ūdens temperatūra 34 C, slidkalniņi, kuru kopējais garums sastāda 300 metrus, plašs atrakciju parks bērniem. Klusā zona – tā ir īstā vieta tiem, kas vēlas relaksēties un atpūsties no ikdienas trokšņiem un steigas. Te tiek piedāvāti 3 baseini, kur ūdenim piemīt dažādas nomierinošas un ārstnieciskas īpašības. Pirts cienītājiem tiek piedāvātas 5 saunas, ģeotermālais ūdens baseins, atvēsinošais baseins, kokteiļu bārs, savukārt SPA centrā ir pieejama virkne dažādu relaksējošu un ārstniecisku procedūru. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Ceļš mājup. Pusdienu pauze. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā, atgriešanās Rīgā.

Rezervēt