JAUNGADA SAGAIDĪŠANA ĻUBĻINĀ!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
30.12.2019 01.01.2020 3 139.00 €
Vispārīga informācija


Akcijas cena spēkā iegādājoties ekskursijas!

1.diena “No vecā gada uz jauno...” 
Izbraukšna no Rīgas 6:00. Lietuva. Polija. Apstāšanās Belostokā.Neliela pastaiga pa pilsētu ar grupas vadītāju - Branicku pils, vecpilsētas rātslaukums, oriģināla senlaicīga baznīca. Brīvais laiks pusdienām. Vakarā ierašanās Ļubļinā. Ļubļina – lielākā un attīstītākā pilsēta Vislas upes austrumu krastā. Pilsēta vilina tūristus ne tikai ar saviem arhitektūras pieminekļiem, bet arī īpaši mājīgu atmosfēru un komfortu. Ļubļina ir viena no Polijas senākajām pilsētām. Pilsēta ir īpaša arī dēļ tās garīgās un laicīgās arhitektūras lieliskā apvienojuma – monumentālās un elegantās celtnes, omulīgas kafejnīcas, cilvēki, kas pastaigājas pilsētas šaurajās ieliņās un platajos laukumos. Tas viss veido Ļubļinas īpašo atmosfēru. Paradīze tiem, kuriem patīk iepirkties– sākot ar dažādām lētām bodītēm un beidzot ar dārgajiem veikaliem ar mirdzošām vitrīnām. Iekārtošanās viesnīcā 3*. Brīvais laiks. Šo vakaru iesakām pavadīt vecpilsētā, kādā no tirdzniecības centriem vai akvaparkā. Tirdzniecbas centrs “Zamkoviji terassi”. Tirdzniecības centrā ir plašs veikalu klāsts. Kopumā tur ir aptuveni 150 veikali, kafejnīcas un restorāni. Nepiespiesta gaisotne, ērta atrašanās vieta, un pārdomātas ērtības ģimenēm ar maziem bērniem, sniedz ērtu iepirkšanās iespēju ikvienam. Lieliskus pirkumus iespējams veik arī tirdzniecības centrā “ Galerija Ļubļina”.  Stilīgi pirkumi, pazīstami zīmoli. Vakariņas “panu gaumē” kādā jaukā restorānā piešķirs vakaram svinīgumu, bet nakšņošana mājīgā viesnīcā pilsētas centrā, piešķirs naktij Ziemassvētku brīnumu sajūtu. Nakšņošana 3* viesnīcā Ļubļinā.

2.diena “ Jauka vecā gada pavadīšana...” Brokastis. Pēc brokastīm piedāvājam ekskursiju pa vecpilsētu –UNESCO kultūras pieminekli.Krakovas vārti kā pilsētas simbols, Sv.Trīsvienības baznīca un pārsteidzošā Ļubļinas pils. Brīvais laiks pilsētā- nesteidzīga pastaiga pa svētku rotās tērpto vecpilsētu, iespēja nopirkt vēl neiegādātās dāvanas, ieelpot vecpilsētā virmojošo svētku noskaņu. 12:00 izbraukuma ekskursija uz vēsturisko, ideālo, renesanses stilā celto pilsētu- Zamošču. Šī pilsētiņa ir celta 16.gs. un ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Pilsēta tika celta kā pilsēta cietoksnis kancleram Janam Zamoiskim. Zamošču sāka celt klajā laukā stingri pieturoties detalizētam plānam. No Padujas bija uzaicināts slavens itāļu arhitekts Bernardo Morando, kurš izveidoja pilsētiņu Itāļu renesanses stilā un pilsēta ieguva iesauku „ Ziemeļu Paduja”. Laika gaitā iedzīvotāju radītā spilgtā daudznacionālā mozaīka bija kā svarīgs savienojošs posms starp Austrumiem un Rietumiem. Pastaigas laikā redzēsiet Zamoščas pili, pieminekli pilsētas dibinātājam, neskaitāmas sakrālās celtnes, Armēņu namu, Rātsnamu, Arsenālu un patīkami pavadīsiet laiku. Dažādus suvenīrus var iegādāties tūristu iecienītajā tirgus laukumā. Laukumu ieskauj dažādas kafejnīcas un restorāni. Izvēlieties kādu pēc savas gaumes un ieturiet gardu maltīti! Atgriešanās Ļubļinā. “Ir tāda tradīcija- pirms Jaunā gada aiziet uz pirti ar draugiem…” šajā dienā iespējams apmeklēt akvaparku vai pastaigāties pa vecpilsētu. Jauno gadu iespējams sagaidīt arī svinīgāk. Katra paša izvēle- sagaidīt Jauno gadu baudot svētku vakariņas restorānā (par papildus samaksu piesakot iepriekš) vai priecājoties par svētku uguņošanu pilsētas galvenajā laukumā. Bet var paspēt abus! Nakts 3* viesnīcā Ļubļinā.

3.diena « Pirmā Jaunā gada diena! Atmetam nevēlamos ieradumus...”Brokastis. Sveicam atnākušajā gadā! Mājupceļš. Vakarā ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts:
transporta un ceļa izdevumi;
1 vieta tūrisma klases autobusā;
2 naktis 3* viesnīcā Ļubļinā;
2 brokastis viesnīcā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izdevumi:
Izdevumi, kas nav norādīti sadaļā "Ceļojuma cenā ietilpst", to skaitā: ieejas biļetes objektos un pasākumos, pusdienas, vakariņas, degustācijas, suvenīri u.c. personīgie izdevumi.
Medicīniskā apdrošināšana līdz 65 g.v. 2.85 EUR; no 65g.v. līdz 71 g.v. 5.7 EUR, no 71 g.v. līdz 75 g.v. 8.55 EUR, Apdrošināšanai jābūt obligāti.
Ekskursija pa Ļubļinas vecpilsētu ar vietējo gidu (ar kājām) 15 EUR.
Izbraukuma ekskursija uz Zamošču 25 EUR
Ieejas biļešu cena akvaparkā: Baseins no 18 PLN Pirtis no 22 PLN http://www.mosir.lublin.pl/obiekty/aqua-lublin/

Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu un ilgumu. Ceļojuma cenā iekļauti visi nodokļi, to skaitā PVN.

Uzmanību!
• Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei (tikai LR pilsoņiem), kas atbilst LR un to valstu, uz kurām ceļo likumiem! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 16 gadu vecumam, jābūt pavadošajai personai. Par ceļošanas dokumenta derīgumu atbild tā īpašnieks.
• Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām ārpus Latvijas un Latvijā, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņu, kā arī valūtas kursa izmaiņām.
• Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību!
• Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
• Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma
• Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.
• Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
• Sakarā ar svētku dienām uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, un veikt korekcijas brauciena programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku norise pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.
• Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.
• Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās.
• Autobuss var tik nomainīts atbilstoši faktiskajam tūristu skaitam. • Uzņēmums nav atbildīgs par neuzmanīgu, paviršu iepazīšanos ar ceļojuma programmu.
• Uzņēmums nav atbildīgs par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.

Vienu dienu pirms brauciena, lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un gida telefona numuru!!!

Papildus vietas cena autobusā - 45.00 Eur
Piemaksa par vienvietīgu numuru, ja ceļojat viens/a - 70.00 Eur
Ekskursija pa Ļubļinas vecpilsētu ar vietējo gidu - 15.00 Eur
Sv.Trīsvienības kapelas apmeklējums un ekskursija (ja būs iespējams) ar vietējo gidu - 10.00 Eur
Izbraukuma ekskursija uz Zamošču - 25.00 Eur
Medicīniskā apdrošināšana līdz 65 g.v. - 2.85 Eur
Medicīniskā apdrošināšana 65-70 g.v. - 5.70 Eur
Medicīniskā apdrošināšana 71 + g.v - 8.55 Eur
 

Rezervēt