JAUNĀ 2020. GADA SAGAIDĪŠANA VARŠAVĀ – GAISMAS LABIRINTI, TŪKSTOŠI KRĀSAINU LAMPIŅU UN FANTĀZIJU DĀRZS!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
30.12.2019 01.01.2020 3 110.00 €
Vispārīga informācija

1. DIENA

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens caur Lietuvu. Pārbrauciens uz Varšavu. Iekārtošanās viesnīcā. Pēc vēlmes, dodamies uz izcilo Vilanovas pils un parka kompleksu (20EUR, ieejas biļetes ir iekļautas cenā). Vilanovas pils ir viens no visizcilākajiem poļu baroka pieminekļiem. Pili cēlis karlais Jans III 17. gadsimta beigās, apvienojot tradicionālas poļu galma ēkas, itāļu lauku villas un franču šato iezīmes. Interesantais divlīmeņu dārzs tiek saukts par pils „rāmi" - tajā stilīgi un harmoniski apvienojušies barokālā dārza, angļu-ķīniešu romantiskā parka, angļu ainavu parka un neorenesanses dārza vaibsti. Būs iespēja apskatīt „Gaismas labirintu” – 150 tūkstoši krāsainu lampiņu, kas katru ziemu parādās pils parkā, rada svētku sajūtu. Dārza ziemeļu daļā atrodās „Fantāziju dārzs”, baroka stila izgreznots, tūkstoši lampiņu maina krāsas mūzikas pavadībā. Brīvs laiks. Ziemassvētku un Jaunā Gada laiks Varšavā ir neaizmirstams. Ielas tiek izpušķotas, mirdz Ziemassvētku gaismas un laistās greznās Ziemassvētku eglītes pilsētas laukumos. Ziemassvētku un Jaungada tirdziņi, koncerti un omulīgās pilsētas kafejnīcas pārceļ ziemas pasakā. Nakts viesnīcā Varšavā.

2. DIENA

Brokastis. Tirdzniecības centra „ARKADIA” apmeklējums – viens no lielākajiem tirdzniecības centriem rietumeiropā un lielākais tirdzniecības centrs Varšavā. Vairāk kā 200 veikalu un 30 restorānu atrodās 287,000 kv.m lielā kompleksā. Šeit atrodās arī alus darītava „Bierhalle”, kur var nobaudīt dažāda veida alu.
Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju, vietējā gida pavadībā (15EUR), ar pastaigu pa vecpilsētu, kuras laikā apskatīsim: Pils laukumu, Karaļa pili, Varšavas vecāko – Sv. Jāņa baznīcu, tirgus laukumu ar gotiska stila baznīcām un senajiem sienu stiprinājumiem māju fasādēs. 
Brīvs laiks. Jūs varat patstāvīgi apmeklēt Kopernika Zinātnes centru. 22 tūkstošu kvadrātmetru platībā iespēja veikt aizraujošus eksperimentus! Centrā nav noteikta apmeklējuma maršruta, katrs var pats izvēlēties, ko apskatīt. Piemēram galerijā ”Pasaule kustībā”, var pats izbaudīt astronauta Nila Armstronga izjūtas izkāpjot uz Mēness. Galerijā” Re: Generacja” uzzināsim no kā un kāpēc mēs baidāmies. Galerija „Gaismas zona” domāta tiem, kam patīk detektīvmīklas, bet galerijā ”Cilvēks un apkārtējā vide” galvenais eksponāts ir pats apmeklētājs, te var iepazīties ar savu iespēju robežām, jūtu un  ķermeņa noslēpumiem.
Ļoti interesants ir planetārijs ”Kopernika debesis”, kur, pateicoties projekcijai uz sfēriska ekrāna visapkārt skatītāju zālei, un jaunākajām multimediju tehnoloģijām,skatītājam šķiet, ka viņš atrodas dziļā kosmosā, okeāna dzīlēs vai vulkāna krāterī. Speciāla seansa laikā skatītāji var atgriezties dzīvības pirmsākumos. (lūdzam ņemt vērā, ka pirms-svētku dienā, un svētku dienā darba laiks var mainīties un būt saīsināts.)

Jaunā 2020. Gada sagaidīšana Varšavā!!! Sagaidam Jauno Gadu vecpilsētas ielās. Šī ir piedzīvojumu bagāta nakts! Tūkstošiem cilvēku svin Jauno Gadu pilsētas laukumos, kafejnīcās un restorānos. Svētku koncerts – visi dzied un dejo līdz agrām rīta stundām. Pēc svinēšanas, nakts viesnīcā Varšavā.

3.DIENA

Vēlas brokastis. Izbraucam no viesnīcas ap plkst 12:00. Laiks ceļā, brauciens caur Poliju, Lietuvu. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Rezervēt