JAUNĀ 2020. GADA SAGAIDĪŠANA KRAKOVĀ UN JAUNGADA DIENA SPA TERMĀLOS BASEINOS ZAKOPĀNĒ!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
30.12.2019 02.01.2020 4 140.00 €
Vispārīga informācija

1. DIENA

06:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens caur Lietuvu, Poliju. Polijā, laiks karstām pusdienām.  Pārbrauciens uz Krakovu. Nakts viesnīcā Krakovā.

2. DIENA

Brokastis. Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju „Veļičkas sāls raktuves” (15EUR). Veļičkas sāls (Wieliczka) raktuvju apmeklējums. Septiņu sāls iegūšanas gadsimtu laikā raktuves ir kļuvušas par neatkārtojamu un noslēpumainu sāls pilsētu. Pazemes ezeri, baznīcas ar unikālām sāls skulptūrām, lielās sāls kameras, kur vēl mūsdienās rīko balles, koncertus un pat futbola mačus. Atgriešanās Krakovā. Krakova, pēc vēlēšanās, kājāmgājēju ekskursija (15EUR), iepazīšanās ar Polijas «garīgo galvaspilsētu», «simt baznīcu pilsētu» - Krakovu. Ne velti Krakova ir ierakstīta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā kā viens no pasaules vērtīgākajiem objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate: slavenais Vāveles kalns ar gotisko katedrāli un Karaļu pili, tirgus laukums, Sv. Marijas baznīca, Sukiennices ēka, Jagelonu universitāte. Brīvais laiks. Jaunā 2020. Gada sagaidīšana Krakovā! Jaunā Gada sagaidīšana omulīgā Krakovas restorānā ģimenes lokā, vai jautrību pilna nakts pilsētas galvenajā laukumā draugu lokā! Te, ir iespēja izvēlēties tieši tādu Jaunā Gada vakaru, kuru kāro sirds. Krakovas restorāni piedāvā dažādus gastronomiskus brīnumus! Polijas vafeles ar pildījumiem, ceptus riekstus, karstos sierus, pankūkas un dažādus saldumus! Jūs nobaudīsiet tradicionālos karstos dzērienus, vai klasisko Jaunā Gada šampānieti. Pilsētas laukumā atmosfēra rada pasakas sajūtu, cilvēki dzied un dejo, un, protams, ievēlās vēlēšanās! Piedāvājam sagaidīt Jauno gadu Krakovas restorānā – īsta Jaunā Gada svinēšana, Jaungada bankets un, protams, dejošana! (iepriekš jāpiesakās, ēdienkarte un cena tiks precizēta)! Nakts viesnīcā Krakovā.

3. DIENA

Brokastis. Labi nosvinējuši Jauno Gadu, un labi izgulējušies uzsākam dienu! Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Zakopaniem (25EUR) – Polijas ziemas galvaspilsētu. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, pacelsimies Gubalawka virsotnē (Augstie Tatri), no kuras paveras apburošs skats uz apkārtni. Ekskursijas laikā pa Zakopane pilsētu jums būs unikāla iespēja iepazīt vietējo iedzīvotāju kultūru, tradīcijas, paražas un folkloru, kas ir saglabājušies no seniem laikiem un tiek nodoti nākamajām paaudzēm. Pastaiga pa centrālo pilsētas ielu, kur būs iespēja apmeklēt kafejnīcas un suvenīdu veikaliņus. Pēc vēlēšanās par papildus maksu piedāvājam iespēju apmeklēt “Terma Białka” termiskos avotus. Komplekss ir sadalīts 4 zonās. Izklaides zona – 5 termālā ūdens baseini, ūdens temperatūra 34 C, slidkalniņi, kuru kopējais garums sastāda 300 metrus, plašs atrakciju loks bērniem. Klusā zona – tā ir īstā vieta tiem, kas vēlas relaksēties un atpūsties no ikdienas trokšņiem un steigas. Te tiek piedāvāti 3 baseini, kur ūdenim piemīt dažādas nomierinošas un ārstnieciskas īpašības. Pirts cienītājiem tiek piedāvātas 5 saunas, ģeotermalais ūdens baseins, atvēsinošais baseins, kokteiļu bārs, savukārt SPA centrā ir pieejama virkne dažādu relaksējošu un ārstniecisku procedūru. Nakts viesnīcā Krakovā.

4. DIENA

Brokastis. Pārbrauciens uz Varšavu. Pastaiga pa Varšavas Ziemas vecpilsētu: Jūs redzēsiet Pils laukumu, Varšavas vecāko – Sv. Jāņa baznīcu, tirgus laukumu, kur varēsiet priecāties par gotiska stila baznīcām, sienu stiprinājumiem, seno māju fasādēm, tāpat iepazīties ar vietējo mākslinieku gleznojumiem un iegādāties suvenīrus. Brīvais laiks pusdienām. Ziemassvētku un Jaunā Gada laikā, Varšavas ielas tiek izrotātas ar neskaitāmām Ziemassvētku ugunīm un rotājumiem. Tranzīts Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī ) atgriešanās Rīgā.

Rezervēt