BRĪNUMSKAISTĀ MELNKALNE – NOSLĒPUMAINA ZEME AR BAGĀTU DABU UN SPILGTU SAULI! CEĻOJUMS AR AUTOBUSU.

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
24.10.2019 03.11.2019 11 380.00 295.00 €
Vispārīga informācija
Melnkalne – tā ir ideāla vieta atpūtai. Zeme ar ideālu klimatu, nevainojamu ekoloģiju, tīru jūru un tirkīzzaļu ūdeni! Pasakaina daba, kalnaina ainava, lieliskas pludmales – tā ir valsts vizītkarte. Melnkalnē visur var redzēt zaļus krūmus, dārzus, kokus, ziedu laukus – īsta paradīze zemes virsū!
Melnkalne tiek uzskatīta par Eiropas ekoloģijas rezervātu. Brīnišķīgās pludmales, nacionālie parki, tīra jūra, bagātas ekskursiju programmas, garšīgs ēdiens, lētas cenas, garšīgi vīni, viesmīlīgi cilvēki, kas piedevām vēl ir apveltīti ar lielisku humora izjūtu!
Caurspīdīgais jūras ūdens un sniegā tītas kalnu virsotnes ir kļuvušas par Melnkalnes vizītkarti. Ne velti Melnkalne ir iekļauta “labāko vietu pasaulē” sarakstā. Tieši šeit ir sastopama tik liels dabas krāšņums, tās daudzveidība un neatkārtoja greznība. Sniegoti kalni, apvīti ar mežiem, atrodas kopā ar daudziem eksotiskiem augiem; lazūra ūdens, kalnu ezeri un ūdenskritumi starp kanjoniem – tas ir neatkārtojams skaistums!Ceļojuma laikā apmeklētas vietas: Horvātija: Zagreba - Plitvices Nacionālais Parks – Melnkalne: Bečici kūrorts (Budva) – Skadaras ezers un nacionālais parks - Moračas un Taras kanjoni - Durmitor Nacionālais parks - Boka – Kotoras līci – Kotora – Albānija: Škodera – Durres – Melnkalne: Cetiņa - Lovčena – Neguši - Lovčenas nacionālais dabas parks - Ostrogas klosterisCeļojuma laika apmeklētās valstis: Slovākija – Horvātija – Melnkalne – Albānija - Čehija1.diena
5.00 izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienu pauze Polijā. Nakts tranzīta viesnīcā Slovākijā.
2.diena
Brokastis. Turpinam ceļojumu! Pārbrauciens cauri Slovākijai, Ungārijai. Pusdienu pauze. Ierodamies Horvātijā, Zagrebā. Iekārtošanās viesnīcā. Piedāvājam apskates ekskursiju Zagrebā (15EUR). Pilsēta atrodas starp Savas upi un Medvednicas kalnu. Mūsdienu Zagreba ir radusies no 2 viduslaiku apmetnēm un atrodas uz diviem blakus esošiem pakalniem. Barokāli grezna, ar senu vēsturi, bet studentiski jauna – tā ir Zagreba! Pastaiga pilsētā: valsts garīdzniecības centrs Kaptols ar Sv. Stefana katedrāli centrā, Akmens vārti, Sv. Marka laukums un prezidenta pils, Bana Jelačiča laukums un mazās Gornji Grad ieliņas, Tomislava laukums. Vakarā laiks jaukām vakariņam kādā pilsētas kafejnīcā. Atvaļinājums var sākties! Nakts viesnīcā Zagrebā.
3.diena
Brokastis. Plitvices Nacionālā Parka apmeklējums. Pateicoties unikālam skaistumam, bagātai augu un dzīvnieku valstij, šī vieta iekļauta UNESCO pasaules dabas pieminekļu sarakstā. Plitvici var droši uzskatīt par unikālu vietu uz mūsu planētas: 10 km garumā šeit plešas 16 gleznaini ezeri ar zilām, zaļām un dažreiz pat smaragdzaļām ūdens nokrāsām. Plitvices ezeri – viena no nedaudzajām vietām pasaulē, kur katru gadu rodas jauni ūdenskritumi, kas savieno ezerus savā starpā. Braucam tālāk gar Adrijas jūras piekrasti. Dalmācijas piekraste ir piesātināta ar tirkīzzilajiem iekšzemes ūdeņiem nacionālajos parkos un neskaitāmām salām, romantikas zeme. Pārbrauciens līdz Melnkalnei. Ierodamies Bačiči, kas ir viens no vispopulārākajiem Melnkalnes kūrortiem; atrodas tikai pāris kilometru attālumā no vēsturiskās piekrastes pilsētas Budvas. Bečici kūrorts ir moderns viesnīcas komplekss ar veikaliem, restorāniem un bāriem. Šeit ir sīkoļu pludmale. Nakts apartamentos Bečici kūrortpilsētā.Atpūta pie Adrijas jūras ar dzīvošanu kūrorta apartamentos, pašas jūras krastā. Kas var būt labāks? Jūra, saule, apbrīnojama daba un gards ēdiens!
Lai Jūsu atpūtu padarītu interesantāku un daudzveidīgāku, piedāvājam Jums ekskursijas un izklaides programmas un, protams, gardus Melnkalnes nacionālos ēdienus!Budvu dēvē par Melnkalnes tūrisma galvaspilsētu. Budvas vecpilsēta ir izvietojusies uz nelielas pussalas un tajā apskatāma virkne vēsturisku pieminekļu – baznīcas un klosteri, venēciešu pilsētas mūri, kā arī mākslas galerijas un nelieli muzeji.4. diena
Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, izbraukuma ekskursija un kruīzs pa Skadaras ezeru. (35EUR)
Skadaras ezers ir lielākais Balkānos, atrodas starp Melnkalni un Albāniju. Daloties starp divām valstīm, arī ezeram ir divi nosaukumi: Skadaras ezers jeb Škodras ezers, nosaukts Albānijas pilsētiņas vārdā. Būdams lielākais ezers Balkānos, ezers ir mājas vairāk kā 270 putnu sugām un ir pilns ar saliņām, klosteriem un ir ieskauts starp vairākiem kalniem. Daudzviet ūdens augiem klātas plašas teritorijas. Melnkalnes pusē 1983. gadā izveidots Skadaras ezera nacionālais parks. Parks aptver gan bagātu augu pasauli, gan arhitektūras pieminekļus. Kruīzs pa Skadaras ezeru. Brauciens ar nelielu kuģīti caur ezera niedrēm un pa iztīrītiem kanāliem ir īpaši spilgts notikums. Niedres burtiski čum un mudž no dažādiem putniem, ziedošām ūdensrozēm un lilijām. Gar ezera krastiem ir arī daudz nelielas pilsētiņas, kas glabā daudzu gadsimtu vēsturi. Piestāsim pie kādas no skaistajām baznīcām vai cietokšņa drupām. Pēc tam mūs gaida pusdienas terasē ezera krastā. Ēdienkartē: cepta forele vai karpa, svaigu dārzeņu salāti, mājas vīns (baltais/sarkanais), sula, ūdens, rakija. Atgriešanās apartamentos Adrijas jūras krastā.
Vakarā, pēc labi pavadītas dienas, atpūta jūras krastā vai piedāvājam doties vakariņās: Vakars nacionālajā stilā (30EUR). Dosimies uz Melnkalnes ciematiņu kalna pakājē, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz Melnkalnes piekrasti. Kā galveno ēdienu Jums pasniegs jēru, gatavotu podiņā krāsnī, kā arī vietējās uzkodas (siers, olīvas, vītināta gaļa), svaigu dārzeņu salāti, mājas vīns un vīnogu šņabis (loza). Nacionālā virtuve tiks baudīta kopā ar mākslinieku uzstāšanos, dziesmām un dejām – brīnišķīgā atmosfēra pilnībā ļaus iegrimt Melnkalnes ceļojuma baudīšanā! Vakara programma un patīkams vakars dzīvās mūzikas pavadībā. Dzīres un atpūta! Atgriešanās apartamentos Adrijas jūras krastā.
5. diena
Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, izbraukuma ekskursija Moračas un Taras kanjoni, Durmitor Nacionālais parks (25EUR)
Pa ceļam uz kanjoniem, Jums būs iespēja atkal redzēt Skadaras ezeru, kas ir lielāko Balkānos. Brauksim cauri Melnkalnes galvaspilsētai Podgoricai, tālāk gar Morečas upi. Pieturas fotopauzēm. Moračas klosteris dibināts 1252. gadā. Klostera apmeklējums. Ekskursijas turpinājumā, Kanjoni - vieni no galvenajiem tūrisma objektiem Melnkalnes ziemeļos. Moračas kanjons – viens no skaistākajiem Eiropā, caur kuru ved pēc otrā pasaules kara būvēts ceļš. Kanjona dziļums ir aptuveni 1000 metru, bet garums 30 kilometri; Moračas kanjons ir mazāks par Taras upes kanjonu, taču tā krasti ir bagātāki ar floru un izskats ir krāšņāks. Dodamies tālāk, Taras upes kanjons – dziļākais Eiropā – 1300 metri! Mežonīga un neaprakstāma skaistuma kanjons, ko veido Tara upe, ir otrs lielākais pasaulē aiz Kolorādo kanjona Amerikas Savienotajās Valstīs. Gadsimtu gaitā šī „ Eiropas asara” ir kļuvusi par īstu dabas meistardarbu, izveidojot vairākas skaistas aizas un upes izliekumus. Ūdenskritumi un upes mierīgākās daļas kopā veido unikālu un skaistu ainavu. Redzēsim interesanto Džordževiča tiltu. Braucam cauri Durmitor Nacionālajam parkam. Neskarts dabas stūrītis, kalnu pļavas, kas līdzinās Alpu un ledus ezeriem. Parkā atrodas Melnais ezers, kas sastāv no diviem nelieliem ezeriem, kurus savieno starpteka. Vietējie iedzīvotāji to dēvē par “kalnu acīm”. Ūdens ir ļoti tīrs un dzidrs, bet meža klajumus klāj meža zemenes. Staigājot pa brīnumaini kluso mežu, grūti iedomāties, ka šī vieta atrodas gandrīz 1500 m virs jūras līmeņa. Durmitor Nacionālajā parkā atrodas augstākā Melnkalnes virsotne – Bobov Kuk. Atpakaļceļā pietura Žabljakas pilsētā pusdienām un pastaigai. Atgriešanās apartamentos Adrijas jūras krastā.
6.diena
Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, izbraukuma ekskursija un kruīzs pa Boka – Kotoras līci (35EUR).
Boka Kotorska līcis ir viens no skaistākajiem līčiem pasaulē. Tas sastāv no četriem jūras šaurumiem, un to ietver augstas klintis, kas atspoguļojas tumši zilajos Adrijas jūras ūdeņos. Šīs ekskursijas laikā Jūs varēsiet jūsmot par fantastiskajiem dabas skatiem. Viļņu čuksti Jums izstāstīs teiksmas par varenajiem valdniekiem, spēcīgām dinastijām, slaveniem kapteiņiem un drosmīgajiem Kotoras jūrniekiem.
Dienas nobeigumā ekskursija Kotoras pilsēta. Pie Adrijas jūras un Kotoras līča esošā Melnkalnes pilsēta ir zināma jau kopš Romas impērijas laikiem un piesaista ar pārsteidzošo ainavu un burvīgo vecpilsētu. Tās daudzo kultūrvēsturisko pieminekļu dēļ Kotora ir pasludināta par UNESCO kultūras pieminekli. Pilsētas centrā atrodas Sv. Trifana katedrāle, kas ir pilsētas svētais aizgādnis. Tāpat te atrodas Sv. Luka, Sv. Annas, Sv. Mihovila, Sv. Nikolaja baznīcas, kņazu pils, Drago pils, Bizantijas pils, Pima pils. Redzēsiet Napoleona teātri, pulksteņtorni, kur laiks tiek skaitīts jau vairākus gadsimtus, pat kauna stabu Drago laukumā. Iepazīsiet arī nelielo Sv. Rozes baznīcu, ar kuru saistās brīnišķīga leģenda. Šķietami laikā sastingušo Kotoras pilsētu ielenc venēciešu būvētais aizsargmūris, bet vecpilsētu caurvij šauras ieliņas. Virs rietumu Jūras vārtiem akmenī iecirsts bijušā Dienvidslāvijas vadītāja Josipa Broza Tito aforisms: "Sveša mums nevajag, bet savu neatdosim." Pilsētā ir daudz omulīgu kafejnīcu, veikaliņu, ceptuvju, antikvariātu, muzeju. Kotoras unikalitāti vislabāk sajutīsiet svaigo produktu tirgū un mazajos vietējos veikaliņos. Iespaidīgs skats uz pilsētu paveras gan no Sv. Ivana cietokšņa, kas slejas augstu kalnā un līdz kuram var nokļūt, pieveicot 1350 pakāpienus. Atgriešanās apartamentos Adrijas jūras krastā.
7.diena
Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, izbraukuma ekskursija uz Albaniju – Ērgļu zeme (40EUR).
Zeme, kas bagāta ar seniem, antīkiem ciematiem, skaļiem tirgiem, arhaiskiem laukiem, tulkojumā no albāņu valodas nozīmē „Ērgļu zeme”. Dzīve šajā Eiropas daļā nemaz nelīdzinās ierastajai eiropiešu steidzīgajai dzīvei– albāņi dzīvo mierīgi, bet skaļi. Ceļmalās var ieraudzīt gan katoļu baznīcas, gan mošejas, gan pareizticīgo baznīcas. Pirmā pilsēta, ko apmeklēsim būs Škodera. Jūs pabūsiet pašā vecākajā Eiropas cietoksnī – Rozafa. Kā arī būs iespēja apmeklēt masku ražošanas fabriku, kur tiek izgatavotas maskas Venēcijas karnevālam. Te varēs iegādāties maskas par pašizmaksu! Vēlāk ieradīsimies Albānijas tūrisma galvaspilsētā Durres. Šeit atrodas valsts lielākā osta un plaša skaista pludmale. Tieši pateicoties pludmalei šī pilsēta ir tik iemīļota tūristu vidū. Slavenākie apskates objekti šajā vietā ir senais amfiteātris un karaļpils. Vēlu vakarā atgriešanās apartamentos Adrijas jūras krastā.
8.diena
Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, izbraukuma ekskursija Melnkalnes dvēsele – Cetiņa, Lovčena un Neguši (30EUR)
Cetiņa izvietojusies nelielā ieplakā Lovčēņas kalna pakājē ap 30 km no jūras. Cetiņas un Lovčenas pilsētu kalns ir Melnkalnes valsts un nācijas simboli, kas radušies viduslaikos cīņās par brīvību un neatkarību. Laikam ritot, pilsēta kļuva par Melnkalnes pareizticīgās baznīcas rezidenci un centrs organizētās pretošanās cīņās ar turkiem. Pilsētai ir bagāta un interesanta vēsture. Šodien Cetiņa vienlaikus ir pilsēta-muzejs, pilsēta- bibliotēka un pilsēta-arhīvs. Bijusī Melnkalnes galvaspilsēta Cetiņas klostera sienas glabā vienus no lielākajiem svētumiem: Kristus krusta fragmentu, pie kura Viņš tika sists krustā, Sv. Jāņa Kristītāja roku, ar kuru viņš kristīja Jēzu Kristu Jordānas upē un Dievmātes Filermas svētbildi, kuru gleznojis apustulis Sv. Luka. Interesanti, ka visus šos nenovērtējamos kristiešu dārgumus Maltas bruņinieki 1799. gadā nodeva Krievijas imperatoram Pāvilam Romanovam un 120 gadus tie glabājās Gatčinā, pēc tam Pēterburgas Ziemas pilī, no kurienes tos pārdeva un noslēpa Igaunijā, lai paglābtu no boļševikiem. Un tikai 1978. gadā svētumi atrada mieru Cetiņas klostera sienās. Cetiņas klosterī glabājas arī 1494. gadā nodrukātā “Oktoih” - pirmā dienvidslāvu drukātā grāmata.
Turpinājumā brauciens uz Lovčenas nacionālo dabas parku. Neizstāstāmas formas kalnu masīvs ir dabas veidots šedevrs, ko Melnkalne uzskata par savu Olimpu. Tālāk dosimies uz Negoša mauzoleju. Pa ceļam ir iespēja izbaudīt kalnu ainavas. Brauciens cauri Negoša dzimtajam ciematiņam, kur ir arī viņa dzimtās mājas. Popularitāti, cieņu un mīlestību melnkalniešu vidū Negošs izpelnījies kā taisnīgs valdnieks, dzejnieks un filozofs. Negošs ir kļuvis par visu laiku mīlētāko valdnieku. Esam klāt - skati no Mauzoleja laukuma ir vienreizēji - kā no putna lidojuma, jo kalns ir daudz augstāks par pārējiem apkārtnes pakalniem, tādēļ izjūta tiešām ir kā atrodoties virsotnē. Apskatīsim Negoša kapu, kuru sargā ērglis un divi milži. Dienas otrajā pusē atgriežamies apartamentos Adrijas jūras krastā. Laiks atpūtai un peldei Adrijas jūrā.
9.diena
Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, izbraukuma ekskursija Ostrogas klosteris (15EUR)
Ostrogas klostera nozīmīgumu Melnkalnē var salīdzināt ar Meteoriem Grieķijā. Šeit glabājas Svētā Ostrogas Vasīlija brīnumdarītāja svētie pīšļi. Dažādu reliģiju svētceļnieku tūkstoši šeit ierodas, lai pielūgtu svēto brīnumdari un izlūgtos miesas un dvēseles dziedināšanu. Svētā Ostrogas Vasīlija diena – 12. maijs Melnkalnē tiek svinēts līdzīgi kā Ziemassvētki un Lieldienas. Savu nosaukumu klosteris ieguvis no kalna, pie kura tas atrodas. Mūsdienās šo klosteri godina tāpat kā Jeruzalemes svētvietas un Novo Afonu. Īpaši turku jūga laikā klosteris bija nacionālās ticības un ideju glabātājs. Sv. Vasīlija laikā tieši šis klosteris bija vieta, kur pulcējās serbu patrioti-haiduki, lai cīnītos pret turku jūgu. Vedenskas baznīcas relikvārijā glabājas šķirsts ar Sv. Vasīlija svētajiem pīšļiem, kā arī 1732. gada lūgšanu grāmata un ar 1779. gadu datētie baznīcas svečturi. 1903. gadā Ostrogu ir apmeklējis krievu ceļotājs E.Markovs un viņš rakstīja: “Pīšļi ir melnkalniešu lielākais svētums. Viņi gatavi atstāt naidniekam nodedzināšanai savas mājas, pamest sievas un bērnus likteņa varā, bet sava glābēja svētos pīšļus aizstāvēs līdz pēdējai asins lāsei”. Pēc būtības pareizticīgo klosteris ir vienīgais pasaulē, kuru bez pareizticīgajiem apmeklē arī katoļi un musulmaņi. Ostrogas klosteris ir tik spēcīga svētvieta, ka šeit tiek dziedināti pat neglābjami slimie.
Tieši no klints klosterī tek svētavots. Leģenda vēstī, ka Sv. Vasīlijs piesitis klintij ar roku, un sācis tecēt svētais ūdens. Netālu atrodas laukumiņš, kur 1000m augstumā aug vecs vīnogulājs. Tas izauga tieši uz klints, kad Sv. Vasīlijs nomira, - vairāk kā pirms 300 gadiem. Tas aug un dod augļus augstkalnu apstākļos, kādos vīnogulāji vispār nevar augt. Uzskata, ka arī šim vīnogulājam piemīt brīnumdarītāja spēks un pie tā brauc ar neauglību sirgstošas sievietes. Galvenā ir cilvēka ticība, kas dara brīnumus un Ostrogas klosteris ir vieta, kas cilvēkus piesaista un dod garīgu mieru. Dienas otrajā pusē atgriešanās apartamentos Adrijas jūras krastā. Laiks atpūtai un peldei Adrijas jūrā.
10.diena
Agri no rīta izbraukšana uz Rīgu. Šķērsosim Horvātiju, Austriju, Čehiju. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā Polijas/ Čehijas pierobežā.
11.diena
Brokastis. Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Pusdienu pauze Polijā. Vēlu vakarā atgriešanās mājās.
Brauciena cena: 380 EUR / 295 EUR


Braucienu datumi 2019. gadā:

 

18.04- 28.04 23.05- 02.06 05.09- 15.09 24.10- 03.11Nav īstais datums? Līdzīga programa: 27.12- 04.01 – Jaunā 2020. gada sagaidīšana Melnkalnē!Brauciena cenā iekļauts:

 
 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem), Slovākija un Čehija. Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām
 • 4-vietīgie apartamenti ar ērtībām Horvātijā, Melnkalnē Adrijas jūras krastā (2 guļamistabas + viesistaba ar virtuvi)
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās (Slovākija, Čehija, Hovātija: Zagreba)


Papildus izdevumi:

 
 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana 6.50EUR / 65+ gadi 13 EUR
 • Apskates ekskursiju Zagrebā: 15 EUR
 • Izbraukuma ekskursija un kruīzs pa Skadaras ezeru: 35 EUR
 • Vakars nacionālajā stilā: 30 EUR
 • Izbraukuma ekskursija Moračas un Taras kanjoni, Durmitor Nacionālais parks: 25 EUR
 • Izbraukuma ekskursija un kruīzs pa Boka – Kotoras līci: 35 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Albaniju – Ērgļu zeme: 40 EUR
 • Izbraukuma ekskursija Melnkalnes dvēsele – Cetiņa, Lovčena un Neguši: 30 EUR
 • Izbraukuma ekskursija Ostrogas klosteris: 15 EUR
 • Papildvieta autobusā: 120 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā tranzītviesnīcā un 2-vietīgu istabu 4-vietīgos apartamentos: 150 EUR
 • Personiskie izdevumi: ēšanai un suvenīriem
 • Ieejas biļetes apskates objektos


Izmitināšana:


Pievērsiet uzmanību! Ceļojuma cena ir norādīta dzīvošanai 4-vietīgos apartamentos Horvātijā! Ja Jūs vēlaties cita veida izmitināšanu, tā ir iespējama ar piemaksu:
 • Piemaksa par trīsvietīgu izmitināšanu
 • Piemaksa par divvietīgo izmitināšanu
 • Piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu
 • Brokastis Horvātijā: no cilvēka/dienā
 • Papildus nepieciešams veikt tūristu nodokļa iemaksu (viesnīcā) - 1,50 EUR no cilvēka/nakts!


Svarīga informācija:

 
 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī.
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.


Papildinformācija par braucienu:

 
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Rezervēt