AUTOBUSU TŪRE UZ MELNKALNI!

Vispārīga informācija

CENA NO 99 EURO EKSKURSIJA PAKETI
CENA NO 219 EURO BEZ EKSKURSIJU PAKETI

1. DIENA

Izbraukšana no Rīgas.Tranzīts Lietuvas, Polijas teritorijā.
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

2. DIENA

Brokastis.
Izbraukšana uz Vīni (Austrija).
Ierašanās Vīnē, ekskursija pilsētā.
Vīne – nozīmīga Eiropas pilsēta, Austrijas pērle un galvenais lepnums. Vīne ir romantiska, grezna un aristokrātiska pilsēta.
Brīvais laiks. Jums būs laiks patstāvīgi iepazīt šīs pilsētas apskates vietas.
Vēlu vakarā izbraukšana uz Melnkalni. Nakts ceļā. 

3. DIENA

Ierašanās Melnkalnē, iekārtošanās apartamentos Budvas Rivjērā. Atpūta.

4. DIENA

Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursija “Montenegro tūre” (par papildus samaksu 39 EUR).
Jūs dodaties uz kalnu virsotni pa gleznaino kalnu ceļu. Apstāšanās panorāmas laukumā, no kuras paveras skats uz Budvas rivjēru. Cetinjes pilsētas apskate - senā, karaliskā Melnkalnes galvaspilsēta. Cetinje ir tipiska Melnkalnes pilsēta, te mīt Melnkalnes dvēsele. Pēc vēlēšanās var apmeklēt Melnkalnes pēdējā Monarhas karaļa Nikola muzeju. Muzejs ir saglabājis karaliskās ģimenes atmosfēru, tostarp mēbeles, traukus, personīgās mantas, karaļa ieročus, dāvanas no Eiropas monarhiem un princeses tērpus. Cetinjē atrodas Ziemassvētku Vissvētākās Dievmātes klosteris, tur tiek glabāti kristiešu relikvijas: Jāņa Kristītāja labā roka, Cetinskas Svētā Pētera atliekas un Svētā Krusta daļiņas. Tālāk dodamies vēl augstāk kalnos, uz Negusi ciematu. Izbaudīsiet kalnu svaigo gaisu un smaragdu pļavas! Kādreiz Negushi bija Melnkalnes monarhu dzimtes ligzda, bet šodien tas ir nacionālās delikateses izveides centrs. Šeit tiek ražots slavenais Melnkalnes pršuts (kūpināti-vītināti cūkgaļas šķiņķi) saskaņā ar vecajām receptēm, kā arī dažādi sieri, desas, vīns un raki. Brīvs laiks degustācijām par papildu maksu 4,50 EUR un iespēja iegādāties Melnkalnes virtuves ēdienus. Maršruta nobeigumā  nolaišanās uz Kotoras līci. Dodoties pa slaveno 25 pagriezienu ceļu, uz līci Jums paverās skats no putna lidojuma. Tiek paredzētas foto pauzes.
Brīvais laiks.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

5. DIENA

Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Albāniju (papildu maksa 59 EUR.).
Pases kontrole. Ceļš uz Škodru. Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. gs.p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā. Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums. Katoļu baznīcas Svēta Stefana apmeklējums (galvēna romiešu-katoļu baznīca pilsēta). Masku rupnīcas apmeklējums, kurā tiek izgatavoti apmēra 20 tūkstošu masku gadā, apmērām 80% no maskām tiek eksportēti uz Venēciju, Franciju, Grieķiju, Japānu, Kanādu un ASV. Pastaiga pilsētā: skaistās šauras ieliņās ar 18. gs. div- un trīsstāvu mājām. Apmeklēsim pareizticīgo baznīcu (vienīgā Skodrā) un musulmaņu mošeju. Šāda reliģiju triāde ir katrā Albānijas pilsētā, kur musulmaņu mošejas sadzīvo blakus katoļu un pareizticīgo dievnamiem. Izbraukšana uz Kruju. Kruja – viduslaiku pilsēta, kas ir celta 600 metru virs jūras līmeņa. Kaujas centrs pret Osmaņu impēriju. Pilsētas cietokšņa un etnogrāfiskā muzeja apmeklējums. Brīvs laiks senā 17. gs. austrumu tirgū. Pēc vēlēšanās, pusdienas Krujā ar tradicionālu albāņu virtuvi (papildu maksa).
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

6. DIENA

Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursija “Kotoras līcis” (par papildus samaksu 39 EUR).  Kotoras līcis – viena no visgleznainākajām vietām Melnkalnē. 
Jūs gaidīs tikšanās ar burvīgajām Vidusjūras pilsētiņām.
Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabāto viduslaiku Vidusjūras pilsētu un tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Pār pilsētu ir valdījušas dažādas impērijas, bet Kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi Venēcijas Republika, kura valdīja pār Kotoru 15.-18. gs.
Perasta savu mūsdienīgu tēlu ir ieguvusi 17.-18. gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs ar pilīm un baznīcām Venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz Kotoras līci.
Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto Montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var vērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām.
Brīvais laiks.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

7. DIENA

Apartamentu atbrīvošana. Ceļš uz Horvātiju. Ekskursija Dubrovnikos.
Dubrovniki izskatās pēc pasakainas karalistes. Vēl viduslaikos, lai aizsargātu pilsētu no iebrucējiem, tai apkārt uzcēla aizsargmūri, kas nemainīgā izskatā ir saglabājies līdz mūsdienām. Pilsētas vēsturiskā daļa ir vislabākais senās arhitektūras paraugs reģionā. Pilis un katedrāles baroka, gotikas, Renesanses stilā apbur ar savu neatkārtojamību.
Un, protams, Dubrovniki ir slaveni ar savām dekorācijām, kuras var redzēt virknē filmu, bet bodīšu skaitu, kas veltītas pasaulē slavenām seriālam, pat nevar nosaukt.
Brīvais laiks.
Pēc vēlēšanas, brauciens ar kuģīti (piemaksu precizēt pie grupas vadītāja).
Nakts brauciens uz Poliju. 

8. DIENA

Ierašanās Polijā. Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

9. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ceļš uz Rīgu.
Ierašanās vēlu vakarā/naktī.
 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS
2 naktis tranzīta viesnīcās ar brokastīm
Ekskursija Dubrovnikā
Grupas vadītāja pakalpojumi
Vieta komfortablā autobusā
Ekskursija Vīnē
Iekārtošanās apartamentos - 4 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 


PAPILDUS EKSKURSIJAS

Ekskursija “Kotoras līcis” 39 €
Ekskursija “Montenegro tūre” 39 €
Ekskursija uz Albāniju 59 €

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos - 70 €  
 
 

APMAKSĀTS UZ VIETAS

Ēdināšana Melnkalnē: 1 x brokastis - 3,5 € / 1 x vakariņas - 6,5 €
Nodeva par uzturēšanos Melnkalnē: viesnīcā - 1.5 € no cilvēka dienā; apartamentos - 1.0 € no cilvēka dienā; bērniem no 2 līdz 12 gadiem (ieskaitot) - 0.50 € no cilvēka dienā; bērniem līdz 2 gadiem - bezmaksas
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

CENAS PĒC PIEPRASĪJUMA

Trīsvietīga izmitināšana - pēc pieprasījuma
 

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Pieļaujama nododama bagāžu norma autobusā - 1 soma līdz 25 kg / personai.
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Fiksētas vietas autobusā - 15 eur - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu

Rezervēt