KRIZANTĒMU SVĒTKI LĀRĀ, ELZASAS GALVASPILSĒTA STRASBŪRA UN BADEN-BADEN TERMĀLIE BASEINI!

Vispārīga informācija

«KRIZANTĒMU SVĒTKI LĀRĀ, ELZASAS GALVASPILSĒTA STRASBŪRA UN BADEN-BADEN TERMĀLIE BASEINI!»

Melnā Meža ieskautā vietā, pilsētiņā Lāra, ziedēs koši dzeltenu, ornažu un violetu krizantēmu jūra. Tūkstošiem ziedu pārvērš vecpilsētu krāšņā svētku rotā un ar spilgtām kaskādēm, piramīdām, kompozīcijām ienes krāsu prieku apmeklētāju ikdienā. Vairāku nedēļu garumā ik dienu šeit norisinās svētku pasākumi – tirgus laukums pārvēršas par skatuvi aizraujošai kultūras un mūzikas programmai!

APMEKLĒTĀS PILSĒTAS CEĻOJUMA LAIKĀ: BAUCENE – BASTEJA TILTS - STRASBŪRA – BADEN-BADEN - LĀRA - NIRNBERGA

1.DIENA 

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2.DIENA 

Brokastis. Dodamies ceļā uz Baucenes pilsētu - viduslaiku torņu apjoztā pilsēta ar gandrīz 1000 gadu vēsturi. Vecpilsētas mazās ieliņas, viduslaiku neskaitāmie torņi un baznīcas liek sajust viduslaiku garu. Vecpilsētas apskates ekskursija: Sv Pētera baznīca, celta 13gs., viens no lielākajiem pilsētas torņiem – Ūdens tornis, celts 1558. gadā; tas darbojās un apgādāja pilsētu ar ūdeni līdz pat 1965. gadam. Dosimies uz Vecpilsētas Tirgus laukumu, kuru apvij tā laika bagāto tirgoņu mājas, un pilsētas Rātsnams, celts baroka stilā, ir Tirgus laukuma pērle. Uzkāpsim Impērijas tornī, kurš tiek arī dēvēts par liekto torni, tā leņķis augšā ir 1m44, no šī torņa augšas vērosim skaisto skatu uz vecpilsētu. Pārbrauciens gar Bastei klintīm – klinšu parku. Nacionālais reģiona dabas parks, ir Saksijas Šveices turpinājums. Pietura pie Basteja tilta, kurš ir viens no ievērojamākiem un populārākajiem parka objektiem – stiepdamies pāri Elbas upei, tas atklāj parka daiļākos skatus. Panorāma, kura paveras mums, liks sajusties kā pasaules galotnē! Ceļš uz viesnīcu.  Nakts viesnīcā Bavārijā.

3.DIENA 

Brokastis. Izbraukuma ekskursija “Strasbūra un Baden-Baden” (30EUR). Strasbūra ir gan Eiroparlamenta, gan skaista pilsēta ar labi saglabātu seno daļu, kas ir Francijas provinces Elzasas galvaspilsēta, kuras vecpilsēta - muzejs zem klajām debesīm, ierakstīts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Strasbūras apskates ekskursija -  kvartāls “Mazā Francija”, segtie tilti, 142 m augstā Dievmātes katedrāle, Kammerzell māja, Gutenberga laukums, Henriha tornis un Elzasas muzejs. Fotogēniski pildrežģa ēku kvartāli uz Illas upes un kanālu saliņām, Segtais tilts (jau 300 gadus bez jumta) un daudzi citi skaisti tilti. Vislabāk pilsētas vēsturisko centru, ko sauc par „Lielo salu”, var apskatīt no ūdens, jo pilsētas senāko daļu rotā vēsturisku kanālu tīkli. Brīvais laiks pilsētā. 
Dienas turpinājumā dodamies uz Baden-Baden, kas ir „Eiropas vasaras galvaspilsēta”, „Royal SPA” – „karalisks” kūrorts starp Švarcvaldas kalniem un Reinas ieleju. Šai pasakainai pilsētai „Melnā meža” piekājie ir savas senas tradīcijas ciemiņu sagaidīšanai, kuri dodas uz šejieni no visas pasaules, lai uzlabotu savu veselību. Jau pirmā gadatūkstoša sākumā romieši meklēja un atrada dziednieciskos avotus Oss ezera ielejā. Pilsēta ir sinonīms ekskluzivitātei, aristokrātijai un augsta līmeņa dzīves veidam. Tā ir bagāta ar termāliem avotiem, un visā pasaulē ir zināma kā kūrortu un kultūras pilsēta ar augstākā līmeņa medicīnisko kompetenci, spožiem svētkiem un nepārspētu eleganci. Pilsētā atrodas: greznais parks un dārzs „Lichtentaler Allee“, pasaulē skaistākais kazino sniegbaltajā kūrorta mājā, Eiropā otrais lielākais operas un koncertu nams, iepirkšanās brīnumskaistajā vecpilsētā. Pievakarē iespēja veldzēties Bādenbādenes termālajos baseinos. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4.DIENA 

Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz, tūkstošiem košu krizantēmu rotāto, Melnā meža pakājē, Lāras vecpilsētu (30EUR). Festivāls atklāj šo Āzijas puķu daudzveidību un iepazīstina ar krizantēmu kā mākslas objektu, Austrumu kultūras simbolu un pat kulinārijas delikatesi. Lāras vecpilsētā rudenī ir īpaša atmosfēra, jo pilsēta tiek rotāta ar tūkstošiem košu krizantēmu, kuras bieži dēvē par "rudens rozēm". Pilsētu un tās ēkas apvij neskaitāms daudzums koši dzeltenu, rozā un violetu krizantēmu, pielsētas ielās ir dzirdama mūzika, mazos restorānos tiek klāti galdi ar gardumiem. Diena atputai un svētku baudīšanai. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5.DIENA 

Brokastis. Pārbrauciens uz Nirnbergu – otro lielāko pilsētu Bavārijā. Apskates ekskursija pa Nirnbergu, kura tiek uzskatīta par vienu no  visvāciskākajām no visām Vācijas pilsētām. Tā ir greznu gotisko baznīcu, apburošu strūklaku un rotaļlietu pilsēta. Ekskursijas laikā pa pilsētu jūs iepazīsieties ar tās vēsturi un arhitektūru: sv. Lorenca katedrāli, Veco Rātsnamu, sv. Sēbalda katedrāli, svētās Dievmātes baznīcu ar dejojošajiem cilvēciņiem, A. Dīrera māju muzeju, Kaizenburgas pili, no kuras atklājas lieliska pilsētas panorāma, bet pie Skaistās strūklakas jūs pat varēsiet pieskarties zelta gredzenam, un jūsu vēlēšanās izpildīsies. Brīvais laiks pilsētā, kuru iesakām pavadīt Nirnbergas tirdzniecības ieliņās, vai omulīgos restorānos, kuros varēsiet nobaudīt vācu slaveno alu un baltos Bavārijas cīsiņus - Bratwurst. Izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

6.DIENA 

Brokastis. Mājupceļš cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu naktī atgriešanās Rīgā.

Rezervēt