Dinamiskā Itālija

Vispārīga informācija

Datumi: 01.05; 24.08 (6 dienas / visas naktis viesnīcā)

Alpi - kvēsta spēle Venecijā - raftings Veronā - Gardas ezers - ūdenskritums Varonē - pikniks ar degustaciju - Riva del Garda - Svarovski muzejs

VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju. Nakts viesnīcā pie Čehijas un Polijas robežas.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Jau šodien mēs būsim Itālijā! Ceļā redzēsim Čehijas Beskidi kalnus, Alpu pļavas, Austrijas kalnu nogāzes un Itālijas ziemeļu Alpus.  Austrijā ieplānota pietura nacionālās virtuves restorānā, kur varēsiet nogaršot tipiskus vietējas virtuves ēdienus, no skatu laukuma paveras skaista panorāma - lieliska vieta Jūsu fotogrāfijām!
Nakts viesnīcā Itālijā.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Rīta brauciens ar kuģīti pa Venēcijas lagūnu! Labākais veids kā iepazīt Venēciju - spēlējot, un spēlēt, izzinot! Aicinām jūs doties aizraujošajā piedzīvojumā «Dārgumu meklējumi».  Šajā ceļojumā saskarsimies ar šausmu noslēpumiem, baisajiem senajiem rakstiem, mistērijām: Venēcija slēpj mīklas, kas brīžiem nav zināmas pat pašiem Venēcijas iedzīvotājiem.   Būs jārisina rēbusi, jāmeklē šifrētas zīmes, jāsaskaras ar seniem simboliem un, visbeidzot, jāiegūst dārgumi.  Noderēs atjautība, ātrums un uzmanība! Galu galā pūles tiks atalgotas! Papildus aizraujošajiem piedzīvojumiem, spēles laikā Jūs atklāsiet interesantus, bet plašai publikai nezināmus Venēcijas nostūrus, par kuriem neraksta vispārpieejamos ceļvežos! Spēles sižets caurvijas ar Venēcijas centra mākslinieciski vēsturisko materiālu, ko varēsiet iepazīt jautrā un aizraujošā veidā! Spēle visiem vecumiem!
Ceļojums uz Veronu. Jūs tiešām domājat, ka piedāvāsim Jums vienkāršu pastaigu pilsētā? Ne, tā būs aizraujoša ekskursija pa Veronas pilsētu - nobrauciens ar piepūšamajiem plostiem pa Adidžas upi! Raftings ir lieliska izklaide visai ģimenei. Varēsim izbaudīt Veronas burvību, tās slavenos un noslēpumainos apskates objektus, kurus var aplūkot tikai no upes.  Maršruts ir aizraujošs un drošs, Jūs pavadīs licenzēts gids un pieredzējušie instruktori. Brauciens ar plostiem kļūs par lielisku Jūsu ceļojuma papildinājumu. Brauciens ar plostiem nav obligāts, varēs izvēlēties pastaigu pa pilsētu.  Brīvais laiks Venēcijā.
Nakts viesnīcā Itālijā.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļojums uz lielāko Itālijas ezeru - uz Gardas ezeru. Pirms doties uz ezeru, mēs apskatīsim Ziemeļitālijas brīnumu - Varones kaskāžu ūdenskritumu. Šis ūdenskritums nav gluži ierasts, tas atrodas kalna grotā, kas piešķir tam jaudu, sajūtas, ko izraisa 87 metrus augsta ūdens lavīna kalna iekšpusē ir neaprakstāmas. Pēc pastaigas pie ūdenskrituma sarīkosim pikniku un degustēsim kādus Itālijai raksturīgus gardumus. Atpūta pilsētā Riva del Garda, kas atrodas pašos Gardas ezera ziemeļos, Alpu ielenkumā. Riva del Garda ir lieliska vieta buru sporta un vindsērfinga piekritējiem.  Ik gadu uz šejieni brauc tūkstošiem tūristu, lai apmeklētu sacensības «King of Lake».  Tie, kas vēlēsies izmēģināt sevi ūdens sporta veidos, varēs nomāt kajaku vai SUP dēli.
Ceļš uz viesnīcu.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Atpakaļceļā apmeklēsim neparastāko Eiropas muzeju. Swarovski kristālu pasaules.  Muzeju izveidojis multimediju mākslinieks Andrē Hellers Swarovski kompānijas simtgades jubilejai. Pie ieejas sagaida Milža galva ar mirdzošām kristāla acīm, tai no mutes gāžas ūdenskritums. Lai iekļūtu muzejā, nāksies iziet cauri durvīm, kas ierīkotas milža galvā.  Aiz durvīm slēpjas brīnumainā pasaka - tā īsumā var aprakstīt fantāziju pasauli, kas izvietota 16 zālēs.  Kristālu kvantumi, kvalitāte un izmēri pārsteidz iztēli.  Katra zāle ir unikāls, neatkārtojams piedzīvojums. Sākumā nokļūsim Zilajā zālē, kur ilūzija par vietu, kur rodas brīnumi, kļūs reāli sajūtama.  Jo tālāk, jo vairāk. Kristālu pasaulēs ir labirinti, ūdenskritumi, mākoņi, pilsētas, Romas drupas un apslēpta manta… Swarovski Kristālu pasaules ir tā vieta, kuru tiešām vērts ieraudzīt savām acīm kaut reizi.  Muzejs atšķiras no ierastajiem muzejiem tik, cik debesis atšķiras no zemes.  Mūsdienu mediju māksla, maģiskās kristālu lāšu zaigas, apburoša gaismas spēle, krāsas un aromāti veido maģisku interaktīvu telpu ar neskaitāmiem objektiem.
Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.
Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.

Svarīga Informācija

Ceļojuma cena:
€ 325.00(1 vieta autobusā)
€ 415.00(1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 110.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Visas izbraukuma ekskursijas;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
- Kuģītis pa Venēcijas lagunu - 20 €;
- Kvests pa Venēciju - 25 €;
- Brauciens ar gondolu - 120 € (max.6 cilvēki);
- Raftings ar instrukroru - 140 € (max.8 cilvēki);
- Ūdenskritums Vareze - 7 €;
- Svarovski muzejs - 19 €
 

Rezervēt