Prāga košās krāsās un viduslaiku festifāls! Česki Krumlov - Prāga - Karlovi Vari

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
19.06.2020 23.06.2020 5 259.00 €
Vispārīga informācija

Līgo čehu gaumē un viduslaiku maskuballe!
Česky Krumlov – Prāga – Karlovi Vari!
19-23/06
Ceļojuma cena: 180 Eur + ekskursijas pakete 79 Eur
Cena bez ekskursijas – 269 Eur
Izbraukšana no Daugavpils!
Visas naktis viesnīcās!
Triju dienu garumā Čehu Krumlovā noris īsta viduslaiku maskuballe, kuras nosaukums “Piecu ziedlapiņu rozes svētki”. Pasakainā pilsēta Čehu Krumlova uz trim dienām atgriežas Renesanses laikmetā un pēdējo Rožemberk dinastijas pārstāvju valdīšanas laikā. Ielās spēlē muzikanti, noris teatrālie uzvedumi, pārdod kārumus, kas gatavoti pēc senajām receptēm, rīko bruņinieku turnīrus un krāsaino masku un tērpu gājienu.  

1.diena. 19.06.20  “Pretī jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Daugavpils agri no rīta. Tranzīts Lietuva. Polija. Ierašanās Brno… Izmitināšanās viesnīcā.

2. diena. 20.06.20
- Brokastis. Izbraukšana uz Čehu Krumlovu.
- Apskates ekskursija.
Čehu Krumlova (Cesky Krumlov) – pilsēta ar apbrīnojami nomierinošu gaisotni, ko caurauž ūdens šalkoņa, ziedu aromāts, nesteidzīgais dzīves ritms un aristokrātisms, ko dveš senie arhitektūras pieminekļi. Pilsētas nelielajā teritorijā ir atrodamas daudzas interesantas vietas.
Krumlovas pils, kuras pamati likti 13. gadsimtā, atrodas Čehu Krumlovas centrā uz klints, ko apskalo Vltavas ūdeņi. Grandiozā pils kompleksa kopplatība pārsniedz 11 ha. To veido piecas sētas, četri desmiti ēku, teātris, parks un vairāki tilti.    
Apmetņu tilts ir trīsstāvīgs arku koridors, kas atbalstīts ar akmens stabiem un savieno ceturto un piekto Krumlovas pils sētas. Tas bija uzbūvēts 1767. gadā atveramā koka tilta vietā. Galvenais tilta rotājums ir baroka stilā veidotās svēto mocekļu – Vaclava, Padujas Antonija, Jana Nepumocka un Fēliksa – skulptūras.  
Minorītu klosteris, ko mūsdienās sauc par Sarkanā Krusta Bruņinieku klosteri, atrodas netālu no Krumlovas pils pēc adreses Latrin 50. 14. gadsimtā pēc Pētera I fon Rozenberga pavēles būvētā gotiskā celtne vēlāk tika pārbūvēta baroka stilā.
Pilsētas rātsnams – viena no daudzajām celtnēm, kas neviļus liek iegremdēties pagājušo gadsimtu atmosfērā. Vienas no svarīgākajām pilsētas celtnēm būve ir attiecināma uz 16. gadsimta nogali. Tā raksturojama ar to, ka ēkai nav parādes ieejas, taču ir augsta smaile.  
Klostera kompleksa centrā atrodas Dieva miesas baznīca ar šķautņainiem jumta salaidumiem un gotiski augstiem logiem. Baznīca bija uzcelta 14. gadsimtā, bet 17. gadsimta vidū rekonstruēta baroka tradīcijās.   . 
Šajās dienās noris spilgtās piecu ziedlapiņu rozes svinības. (www.slavnostipetilisteruze.eu)
Jūs iegremdēsieties Renesanses laikmetā un pēdējo Rožemberk dinastijas pārstāvju valdīšanas laikā. Ielas un laukumus pildīs bruņinieku turnīru, amatnieku gadatirgu, dzīru troksnis un viduslaiku mūzikas skanas. Milzīgu popularitāti ir guvis bruņinieku turnīrs,  kas atgādina seno leģendu par rozes dalīšanu, šahs ar dzīvajām figūrām uz gigantiskā šaha dēļa, senās rotaļas un spēles bērniem un senlaicīgā viduslaiku virtuve. Vēsturiskā programma uz desmit skatuvēm pilsētas vēsturiskajā centrā piedāvās labāko ne tikai no Gotikas un Renesanses laikmeta vēsturiskas mūzikas, teātra, paukošanas un dejas, bet programmā būs iekļautas arī ākstu un uguns meistaru priekšnesumi, vēsturiskās spēles visu vecumu apmeklētājiem, vēsturiskais gadatirgus pilī un, protams, vēsturiskā gastronomija.
- Izbraukšana uz Prāgu. Izmitināšanās Prāgas viesnīcā.
3.diena. 21.06.20 Prāga.
Brokastis. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Pilsēta ar simts torņiem, kas atrodas Vltavas ielokā, liek ātrāk pukstēt mākslinieku, rakstnieku un fotogrāfu sirdīm. Tā jau tūkstošiem gadu ir Čehijas Republikas kultūras, administratīvais, tirdzniecības un rūpniecības centrs, karalistes un republikas galvaspilsēta, valdnieku un arhibīskapu rezidence. Sava ritmiskā skaistuma dēļ, Prāga ir ieguvusi pārakmeņojušās simfonijas nosaukumu.... Vecpilsētas apskate: Vecpilsētas laukums ar savu slaveno astronomisko pulksteni; Tyn baznīca; Zelta ieliņa; Sv. Jaunavas Marijas baznīca; Sv. Nikolaja baznīca; Ebreju kvartāls; Ebreju rātsnams; Grandiozi greznā gotiskā Sv. Vita Katedrāle; Prāgas karaļpils – tagadējā prezidenta pils; Kārļa tilts ar 30 barokālām skulptūrām; Karaliskais ceļš.
Brīvais laiks. Piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpilsētu, braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu” (par papildu samaksu ofisā – 25 €).  Nakts viesnīcā Prāga.
4. diena. 22.06.20  Karlovi Vari.
 Brokastis.
 Izbraukuma ekskursija Karlovi Vari. Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele.
Ceļš mājup. Nakts viesnīcā Polijā (Lodz).
5.diena. Polija – Lietuva – Latvija.
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Polija,Lietuva. Vēlu vakarā atgriešanās Daugavpilī.

Cenā iekļauts:

 • Transporta pakalpojumi – brauciens ar komfortablu autobusu (WC, video, kondicionieris)
 • Ceļa nodokļi,
 • 1 nakts Brno viesnīcā,
 • 2 naktis *** viesnīcā Prāgā, divvietīgajos numuros ar visām ērtībām,
 • 1 nakts *** viesnīcā Polijā,
 • Brokastis viesnīcās,
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.
Papildizdevumi:
 • Piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcās (ja ir vajadzība)60 Eur
 • Piemaksa par papildvietu autobusā  - 50 Eur
 • Brauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ar pusdienām (zviedru galds)  – 25 Eurapmaksa birojā
 • Ieejas biļete uz festivālu “Piecu ziedlapiņu rozes svētki”— 250 Kč / 11 EUR ,150 Kč / 7 EUR, 10 - 15 gadu veciem bērniem – ieejas biļete 75 Kč / 3 EUR  - apmaksa birojā
 • Bērni līdz 10 gadu vecumam – bez maksas

Svarīga informācija:
 •  LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.
 Tūrisma firma „MARI”
Daugavpils, Viestura iela 25
Tel. 29247110; 26617848
Viber, Whats App
info@mari.lv
Facebook: maridvinsk
www.mari.lv
 

Rezervēt