Uz ābolu svētkiem! Anīkščos - safari parks! NEW!

Vispārīga informācija

Anīkšči – Safari parks

Izbraukšana no Daugavpils.
Ierašanās Anīkščos.
Anīkšči atrodas Lietuvas ziemeļaustrumos.  Pilsētas rota ir gleznaini pakalni, priežu sili, Sventājas upe.  Pilsētas nosaukums cēlies no Onikštu upes, kas ietek Sventājā. Onikšti vēstures dokumentos pirmo reizi minēti 1442.gadā. Anīkšču šaursliežu dzelzceļa komplekss, senās dzelzceļa stacijas ēkas, sliedes, bruģa laukums, tērauda tilts pār Sventajas upi  (96 m),u uzbērumi, ūdens slūžas –  ir vēstures pieminekļi, kas sevī glabā pagājuso gadsimtu elpu. 
Svētku apmeklējums. NEW!
Āboldiena jau ir kļuvusi par ikgadējiem svētkiem, kurus ar nepacietību gaida gan vietējie iedzīvotāji, gan pilsētas viesi. Katru reizi svētki pārsteidz ar ko jaunu un negaidītu, taču bez āboliem te neiztikt. No āboliem tiek veidoti rakstu paklāji un citi ainava objekti, tiek spiesta sula, garšoti sidri un vīni, kā arī darbojas dažādas meistarklases. Koncerti, gadatirgi, izstādes un īsta svētku gaisotne palīdzēs uzlādēties ar pozitīvām emocijām, kuru pietiks visam rudenim.
Safari parka apmeklējums! NEW!
Safari parks – pāri pār 50 hektāriem zemes, kur Jūs varat ļoti tuvu vērot dzīvniekus. Mēs ielūdzam Jūs izbraucienā ar džipu, kuru stūrē vadītājs, pa apkārtējiem pauguriem, barojot melnos Āfrikas strausus, savvaļas vēršus, pavērot lamas un briežus.
Izbaudiet safari tūri un noteikti atvediet uz mājām neiedomājamas fotogrāfijas!!!
- Dzelzceļa muzeja apmeklējums

Anikšajā ir saglabājies šaursliežu komplekss – simtgadīga stacija, bruģis, dzelzs tilts pāri upei 96 m garumā, dzelzceļa klātne, ūdens savācēji. Speciāli muzejam tika izremontēts dzelzceļa ritošais sastāvs, ierīkota nojume tā novietošanai, iegādātas drezīnas un vagonetes. Jums būs iespēja pavizināties uz rokas drezīnas un ne tikai.
Par īpašu dzelzceļa stacijas eksponātu kļuva tvaika lokomotīve Кч 4-107 (“Dzeguze”). Muzeja kolekcijā ir arī darba rīki, instrumenti dzelzceļa apkopei, stacijas inventārs, fotouzņēmumi, dzelzceļnieku zīmogi, formas zīmes, signalizācijas līdzekļi, kurus vākuši muzeju lietu speciālisti ekspedīcijas laikā dažādos šaursliežu dzelzceļa posmos. Pats vecākais eksponāts – pirmskara telefons - desmit līniju komutators stacijas iekšējai apkalpošanai. Šeit parādīti dažādu laiku soli no uzgadāmās zāles, soli ar uzrakstiem “Lietuvas dzelzceļš” no pirmskara perioda.

-Vai kādreiz Jūs pastaigājāties starp koku galotnēm? Nē? Tad mēs ielūdzam Jūs uz pastaigu?
Šogad mazā kūrortpilsētiņa Anikšaja pārsteidz tūristus ar jaunu meža taku, kas stiepjas starp koku galotnēm. Jūsu skatam atveras unikāla gājēju taka dažu metru augstumā ar neaizmirstamiem panorāmas skatiem. Taka sākas netālu no Puntukas akmens līdz apskates tornim, te mūs sagaida pastaiga virs meža un upes. No 35 m augsta apskates torņa kā uz delnas būs redzama Sventājas upes ieleja.
- Ačgārna māja.
Te visas lietas un priekšmeti ir kājām gaisā, rotaļīgi izjaucot mūsu ikdienas rutīnu un izjūtas. Jums šķiet, ka tādā nevar dzīvot? Iesim un apskatīsimies!
Izbraukšana uz Daugavpili
Cenā ietilpst:

 •  Brauciens ar autobusu
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Gida   pakalpojumi
Papildus izmaksas:
 • Pastaigu taka – 1.00 Eur
 • Dzelzceļa muzeja apmeklējums – 3.00/2.00 Eur
 • Ačgārna māja – 2.00 Eur
 • Safari parka apmeklējums - 5.00/4.00 Eur (20-30 min.)(apmaksa ofisā)
 • Mediciniska apdrošināšana ( pēc velēšanas)
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu larisa.mari77@gmail.com,
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu , klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
Uzmanību!
 •  Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.    
Braucienam nepieciešamie dokumenti:
 •       LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām.

Rezervēt