Traķi un Viļņa Ziemassvētku noskaņās!

Vispārīga informācija

Traķi – Viļņa

Izbraukšana uz Daugavpili


Ierašanās gleznainajos Traķos – Lietuvas senajā galvaspilsētā. 
Traķi – īsta „pilsēta uz ūdens” , pilsēta starp 3 ezeriem, kas atrodas 28 km attālumā no Viļņas.  Te uzceltās 3 pilis liecina par šīs vietas nozīmīgumu valsts dzīvē.  Zaudējot savu militāro nozīmi, šī vieta vēl ilgi bija Lietuvas valdnieku rezidence. 
Traķu ezerpils – vienīgā  Austrumeiropas pils, kas celta uz nelielas ezera salas. Domājams, ka pils būvniecību uzsāka 14. gs. beigās Lietuvas dižkunigaiša Ģedimina dēls Ķēstutis, bet 15. gs. sākumā pabeidza Ķēstuta dēls – Vītauts Dižais. Citi avoti vēsta, ka pils būvniecība un remontdarbi turpinājušies vēl arī 15. gs. 30. gados. Pēc Grīnvaldes kaujas 1410. g., kad Polijas un Lietuvas apvienotais karaspēks karaļa Jagaiļa vadībā sagrāva Vācu ordeņa karaspēku, pils zaudēja savu stratēģiski -militāro nozīmi un kļuva par Lietuvas valdnieku dzīves vietu. Mūsdienās Traķu ezerpils ir viens no visvairāk apmeklētajiem Lietuvas tūrisma objektiem. Tajā izvietots vēstures muzejs, kura ekspozīcija iepazīstina par Traķu vēsturi. Līdz pilij nokļūsim pa diviem tiltiem.
Ekskursija brīnišķīgajā Traķu pilī.
Pusdienas kafejnīcā Senoji Kibininė”
Ierašanās Viļņā – Lietuvas galvaspilsētā.
Ziemassvētki ir visnoslēpumainākie un visgaidītākie svētki! Mēs aicinām Jūs svinēt tos Viļņā, iegremdējoties pilsētas Ziemassvētku noslēpumos.
Ziemassvētku pilsētiņa Katedrāles laukumā. Brīvais laiks - 1 stunda.
Ziemassvētku pilsētiņa, kas piesaista ar unikālu dāvanu izvēli un Ziemassvētku aromātu, aicina Jūs iegremdēties svētku burzmā. Šogad tā būs īpaša vieta, kurā varēsiet iegūt daudz Ziemassvētku iespaidu. Vairāk nekā 50 mājīgo Ziemassvētku mājiņu, katrā no kurām piedāvās kaut ko īpašu, tiks izvietotas Viļņas vēsturiskajā daļā, kā sirds ir dižens arhitektūras ansamblis. Pastaigāsieties pa krāšņaino Ziemassvētku pilsētu, nogaršosiet visādus gardumus un atradīsiet sev Ziemassvētku dāvanu.
NEW! Ziemassvētku ekskursija:  «Atradi savu Ziemassvētku zvaigzni Viļņā!»
Vakarā, no Viļņas tumšajiem viduslaiku stūrīšiem un pagalmiņiem, «parādās» noslēpumainie stāsti, nedzirdētās leģendas un svētku noskaņojums. Ziemassvētku izklaides nav neierobežotas tikai ar leģendām. Ceļojuma laikā, staigājot pa Vecpilsētas šaurajām ieliņām, piedalīsieties Ziemassvētku spēlēs un burvestībās. Nogaršosiet Ziemassvētku cepumus un sildīsieties ar karstvīnu. Un beidzot, lai visi mūsu sapņi piepildītos, debesīs iedegsim burvju zvaigzni!

Cenā iekļauts:

 • Brauciens ar autobusu
 • Gida un grupas vadītāja pakalpojumi
 • Ekskursija Traķu pilī
Papildus izmaksas  pieaugušajiem/pensionāriem/skolēniem:
 • Ieejas biļetes Traķu pilī: 8.00 Eur pieaugušajiem/ 4.00 pensionāriem un skolēniem
 • Pusdienas kafejnīcā Senoji Kibininė” (cepelīni, tēja) – 5.50 Eur (pēc velēšanās) Apmaksa birojā! 
 • Ziemassvētku ekskursija:  «Atradi savu Ziemassvētku zvaigzni Viļņā!» - 3.00 Eur
Ieejas biļešu cenas var mainīties.
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu larisa.mari77@gmail.com,
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu , klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
 • Dienu pirms brauciena ir jāprecizē izbraukšanas laiks un vieta, autobusa numurs un grupas vadītājā tālruņa numurs!!
Uzmanību!
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.   
Braucienam nepieciešamie dokumenti:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām.

Rezervēt