Zelta rudens Siguldā! Sigulda - Turaida!

Vispārīga informācija

Sigulda - Turaida

Izbraukšana no Daugavpils 6.45

Ierašanās Siguldā.
Siguldaviena no skaistākajām Latvijas pilsētām. Katrai Latvijas pilsētai ir savs populārākais apmeklējuma gadalaiks. Siguldai viennozīmīgi tas ir rudens, kad koku lapas sāk dzeltēt, Gaujas ieleja sāk pārveidoties. Kur vēl var apskatīt visu paleti dzeltenzaļās krāsas, sākot ar salātzaļu beidzot ar sārtajām kļavu lapām?  Ja vēl noveiksies ar laikapstākļiem un izvēlēties dienu, kad saules stari atspīd Gaujas ūdeņos, apgaiso ieleju, tad atmiņas par braucienu paliek uz ilgu laiku. Siguldā, gleznainās Gaujas krastā atrodas muzejs-rezervāts Turaida, kur tūkstots gadus atpakaļ dzīvoja lībiešu tauta. Jūs uzkāpsiet pils tornī, dzirdēsiet lielisko leģendu par Turaidas Rozi, ieiesiet pašā lielākajā Latvijas alā- Gutmaņa alā. Pastaiga pa Dainu dārzu.  Šeit ir apskatāmas 25 Induļa Rankas skulptūras. Saimnieciskā un vadības sistēma Turaidas muižā veidojās 16.gs. 

Vecajā Turaidas pils klēti, atrodas salons- vietēja ražotāju suvenīru izstāde. Jums būs iespēja apskatīt un arī nopirkt: vilnas, lina, koka, ādas, keramikas, kā arī saulainā Baltijas akmens eksponātu- dzintaru. Ekskluzīvā dzintara kolekcija, kas izlikta uz pārdošanu Turaidā ir viena no lielākajā Latvijā.

Mīlestības, parku, vēstures un skaistu legendu pilsēta, tāda viņa ir- Sigulda.   Pilsēta neveidojas dažu gadu laikā, tā formējas gadsimtiem. Jūs uzzināsiet, ka Siguldu kopš seniem laikiem sauc par „ Latvijas Šveici” un , protams, dzirdēsiet daudz legendu saistītu ar šīs vietas vēsturi.

Safari parks More    (Apmeklējums iespējms, ja būs piemēroti laika apstākļi)
Safari parks More ir savvaļas dzīvnieku dārzs, kur 170ha lielā teritorijā tiek audzēti staltbrieži, dambrieži un baltie staltbrieži, pavisam kopā ~300 dzīvnieki. Tepat mitinās arī 16 mežacūkas.
Safari parks More ir ideāla vieta tiem, kas vēlas uz brīdi atslēgties no pilsētas steigas, pabūt patīkamā un sakoptā vidē, kur rokas stiepiena attālumā atrodas savvaļas dzīvnieki. Variet būt droši, ka brieži ne vien pienāks tuvu klāt, bet labprāt arī paņems no jūsu rokas kādu kārumu
Ekskursija.
Ieejas biļetes :   

  • Turaida – 6.00 Eur pieaugušie /4.30 Eur pensionāri. / 1.15 Eur skolēni
  • Siguldas pils – 2.00 Eur/1.00 Eur (skolēni, pensionāri)
  • Safari parks More  - 5.00 Eur/ 3.00 (pensionāri, bērni līdz 12 gadu vecumam)
Ieejas biļešu cena var mainīties!

Rezervēšanas standartnoteikumi:
  • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu larisa.mari77@gmail.com,
  • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
  • Rezervējot vietu , klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
Uzmanību!
  • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.   
Braucienam nepieciešamie dokumenti:
  • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām.

Rezervēt