Jautrās brīvdienas rančo kopā ar kollijiem!

Vispārīga informācija

Šokolāde - vieglas, dzirkstošo reālajās dzīves simbols, ko nevar nomierināt ierobežojumiem.

Izbraukšana no Daugavpils

Iebraukšana Pure
Tā ir vieta, kur iespējams iepazīties ar šokolādes tapšanas tradīcijām, izdzīvot saldo gardumu izgatavošanas procesu.
Visiem, kuri priecājas par dzīvi "Šokolādes muzejs" daļiņu dzīvesprieka bez šaubām dāvās ar šokolādi, jo tā pieder pie klasiskajām baudām.
Ekskursija šokolādes muzejā, kur Jūs uzzināsiet par kakao un šokolādes vēsturi un izgatavosiet savu īpašu šokolādes figūriņu, kuru Jūs paņemsiet sev līdzi īpaša kastītē.
“Pure Chocolate” veikala apmeklēšana.

- Atbraukšana saimniecībā «Rančo kollijs» NEW!  http://www.kolliji.lv/  
«Rančo kollijs» ir lauku saimniecība, kurā kolliji dzīvo laimīgi ar citiem mājdzīvniekiem: aitām, vistām un kazām. Viesmīlīgais saimnieks iepazīstinās jūs ar saviem mājdzīvniekiem, visu pastāstīs, veiks ekskursiju pa savu rančo. Kolliji ir speciāli apmācīti un gatavi parādīt jums savu izrādi: tie demonstrēs jums savu prātu, dažādus trikus un veiklību !!! Ticiet, tādu jūs nekad vēl neesat redzējis!

Kollijs jeb skotu aitu suns ir viena no visvecākajām un skaistākajām šķirnēm, kādu Anglija ir dāvājusi suņu mīļotājiem. Starp daudzām suņu šķirnēm kolliji ir viena no retajām, kas piedzīvojusi tādas popularitātes svārstības. Ir divu paveidu kolliji - gludspalvainie un garspalvainie. Garspalvainie kolliji bija gani, kas sargāja un aizstāvēja lopus ganībās, bet gludspalvainie dzina un apsargāja lopus, vedot tos uz tirgu. 
Līdz šim brīdim kolliji nav zaudējuši savu popularitāti pasaulē. Viņi iepriecina mūs ar savu skaistumu, bet viņu rakstura īpašības izraisa apbrīnu katrā, kas vien kādreiz ir ar viņiem iepazinies. Tie ir mīļi, draudzīgi un maigi dzīvnieki. Tajā jūs pārliecināsities paši!

- Pārbraukšana uz Jaunpils pili

Jaunpils pils ir viena no retajām viduslaiku pilīm, kas lieliski saglabājusi savu sākotnējo izskatu. Jaunpils pils celta 1301. gadā kā Livonijas ordeņa cietoksnis. Pili cēlis Livonijas ordeņa mestrs Gotfrīds fon Roga. Vairāk nekā 350 gadus pilī valdīja fon der Reku (Recke) dzimta.

Jaunpils muzejs
Muzejs atrodas pils vecākajā dzīvojamā daļā. Ekspozīcija izvietota trijos stāvos un vēsta par Jaunpils novada, muižu un Jaunpils pils vēsturi. Apskatāmi Livonijas ordeņa piļu – Jaunpils un Dobeles maketi, ieroču un bruņu kopijas, arheoloģiskie atradumi un monētu kolekcija, Bruņinieku pagrabiņš, Pilskunga kabinets.
Pusdienas (pēc vēlēšanās) par papildmaksu.

Jūs gaida aizraujoša ekskursija pa pili.
Barona prombūtnes laikā visas pils atslēgas ir uzticētas pils atslēgu glabātājai, lai viņa iepazīstina pils viesus ar bruņinieku pils vēsturi, iekšējās kārtības ruļļiem, baronu un citu galminieku dievišķajiem un ellišķajiem darbiem, kā arī viduslaiku audzināšanas metodēm. Katram ir unikāla iespēja paņemt rokās viduslaiku ieročus un izdzīt grēkus Vīna pagrabā. Noslēgumā šauj zviedru lielgabals!

Brauciena cenā ietilpst:

 • transporta izdevumi
 • grupas vadītāja - gida  pakalpojumi
 • labs garastāvoklis
 • pozitīvas emocijas
Papildus izdevumi:
 • Šokolādes muzejs – 5,00/3,50 EUR
 • Jaunpils muzejs - 4.00 /3.00 Eur
 • Pusdienas pilī  (otrais ēdiens + dzēriens) – 3.50 Eur
 • «Rančo kollijs» ar izrādi – 4.00 Eur
Cenas par ieejas biļetēm var mainīties!

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv,
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu , klients iemaksā avansu 25% apmērā no brauciena maksas.
 • Dienu pirms brauciena ir jāprecizē izbraukšanas laiks un vieta, autobusa numurs un grupas vadītājā tālruņa numurs!
Uzmanību!
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.   
Braucienam nepieciešamie dokumenti:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām.

Rezervēt